Opinie o Koligat Robert Car-Trans w Koło

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Koligat Robert Car-Trans. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Koligat Robert Car-Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koligat Robert Car-Trans w Koło

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Koligat Robert Car-Trans? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Driver Nowy wpis

Dziaduch jakich mało ,najlepiej omijać szerokim łukiem. Po tygodniu można stwierdzić że praca w tej firmie to pomyłka, wymuszanie wyciągania karty na rozładunku oraz nieprzyjemna atmosfera w której nie da się pracować. Jeśli już stwierdzasz ze nie chcesz tam pracować to o pieniądzach za ostatnie przepracowane dni możesz zapomnieć lub dostaniesz tyle co na umowie.

Beata Nowy wpis

Pisaliście parę razy o pracy w nocy i że to jedyny minus, napiszcie proszę czy tak jest cały czas czy raz pracuje się w dzień a raz w nocy? I czy są to typowe godziny nocne, jakie dokładnie?

Witold

Ktoś napisał że płacą tu więcej niż u konkurencji. Nadal jest taka tendencja zwyżkowa? Ile konkretnie można dostać? Widełki byłby dla mnie ok jakby ktoś wrzucił.

Pracownik Nowy wpis
@Witold

Płacą dobrze to ci powinno wystarczyć.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Koligat Robert Car-Trans? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czym w Koligat Robert Car-Trans zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Kiero

Pracowalem w tej firmie kilka lat ale musiałem niestety z powodów rodzinnych zrezygnować. Jeśli chodzi o robotę to taka jak wszędzie na krajówce. Plusy to kasa wysoka w porównaniu z konkurencja, na czas taka jak ustalona. Auta różne roczniki sprawne i wszystkie naprawy wykonywane w autoryzowanych serwisach Mana i Scania, teraz słyszałem, że parę doszło kilkuletnich. Jazda pod roznymi firmami zgodnie z czasem pracy.Minus to jazda w nocy ale to kwestia kto jak lubi.

Marian

Praca u tego człowieka to porażka ostrzegam wszystkich kolegów po fachu szkoda nerwów na to pracę. Brak przestrzegania czasu pracy (outy) i lewe (tarczki) to właśnie jest Robert Koligat i jego brat Darek. Przy rozwiązaniu umowy brak ostatniej wypłaty to u nich norma. Nie polecam nikomu.

Misiek

Nie było tak źle, jak na krajówke przystało, na międzynarodówce oczywiście jest łatwiej... ale jeśli ktoś jest z okolicy poznania czy śląska to co drugi dzień w domu. Robota w nocy to chyba jedyny minus. Z Robertem idzie się dogadać, jednak straszny z niego pracocholik więc trudno mu nieraz zrozumieć niektóre nasze argumenty;) wypłata zawsze była na czas chociaż spotykałem się z przypadkiem, że wypłacił wcześniej i kierowca dał dyla.

Jak długo trwa proces awansu w Koligat Robert Car-Trans?

Misiek

Jaki awans chłopie? Będziesz się cieszył jak wypłatę dostaniesz.Jesli jeszcze tam pracujesz to znaczy że jesteś świeży

Wykorzystuje kierowców,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Koligat Robert Car-Trans - Koło

• Jak się pracuje w Koligat Robert Car-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Koligat Robert Car-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Koligat Robert Car-Trans
  • Kolejowa 34 lok. 23