TROPIC IMPORTER

Piaseczno

Opinie o TROPIC IMPORTER

anonim 2010-06-24 11:19:41
Darujcie sobie pracę w tej firmie !!! Szefostwo promuje tam cwaniactwo, donosicielstwo i wyzysk, nie ma szacunku do nikogo. Codzienna praca w godzinach nadliczbowych to standard... a płaca ? Wszyscy mają umowy na najniższe krajowe, a resztę wypłacają "pod ladą" w zależności od dobrego humoru szefa firmy. Nigdy nie wypłaca pieniedzy na weekend, zawsze znajdzie jakiś powód żeby coś urwać z pensji.
Firma ta jest dobra dla ludzi zdesperowanych jako ostatnia deska ratunku, którzy nie mają ambicji lub możliwości pracy (brak wykształcenia) w innych firmach. Szefostwo na tym bazuje i robią co chcą z ludźmi.
tre 2010-10-01 21:33:08
ZGADZAM SI
slim 2010-11-28 21:45:58
pracowałam w tej firmie jeden dzień tyle ze w gdyni, uciekłam stamtąd po 8 godzinnej męce z kierownczką - (usunięte przez administratora)!!!!!, krzykliwą i fałszywą, każdemu obrabia (usunięte przez administratora), magazynierom, kasjerce a nawet szefowi, sprasza do firmy swoje kolezaneczki i wspólnie plotkują i piją kawusie, nie życzę nikomu takiego kierownika w firmie,,, to na tyle
On-34 2016-04-18 12:23:19
Atmosfera w pracy to ciągłe poddenerwowanie, pretensje i obwinianie innych
Pensja wypłacana w miare regularnie ale bardzo słaba i zupełnie nieadekwatna do zakresu obowiązków
henry 2016-04-23 23:57:58
W końcu komentarz po 3 latach ciszy no no. Jak w ogóle tutaj z kasą, bliżej minimalnej krajowej, czy średniej?
Zostaw swoją opinię o TROPIC IMPORTER - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TROPIC IMPORTER