Opinie o Instalpro Andrzej Kuczaj w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instalpro Andrzej Kuczaj. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Instalpro Andrzej Kuczaj o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalpro Andrzej Kuczaj w Wrocław

Oliwka Nowy wpis

Ciekawe czy te dawne opinie są do teraz w ogóle aktualne. dla mnie byłoby to jak najbardziej spoko ale czy ktoś może potwierdzić, że to cale zaangażowanie jest tak dobrze wynagradzane? Chodzi tu o premie czy może jakieś podwyżki podstawy? mam nadzieje, że nie zaczyna się od minimalnej

Kasia Nowy wpis

Pracuję w Instalpro od półtora roku. Bardzo lubię moją pracę: zarówno ze względu na ludzi, z którymi się w niej spotykam, jak i moje codzienne wyzwania. Przychodząc do Instalpro, musiałam się bardzo dużo nauczyć, ale dostałam na to wystarczająco dużo czasu i nikt nie wymagał ode mnie rzeczy niemożliwych ani nie rozliczał z tego, co mi się nie udawało. Dewiza szefa jest tutaj niezwykle pomocna: "Nie szukamy winnych, ale rozwiązań". Czuję się częścią firmy, jestem tu szanowana, a moje zdanie się liczy. Szef nie jest człowiekiem autorytarnym, słucha tego, co mu się mówi, zaprasza do wspólnego podejmowania decyzji. Stawia na uczciwość i solidność. Docenia zaangażowanie i odpowiednio je wynagradza. Atmosfera w biurze sprawia, że chce się tu pracować.

Mateusz Nowy wpis

W Instalpro pracuję od 3 lat. Już od pierwszych dni w pracy odczułem miłą i przyjazną atmosferę panującą w firmie. Bez wątpienia profesjonalizm wykonywanych usług i uczciwość to podstawa działania firmy. Prowadzona jest z pełnym zaangażowaniem ze strony szefa oraz z misją polegającą na podniesieniu komfortu życia klientów. W firmie duży nacisk kładziemy na dobry kontakt pomiędzy pracownikami, jak i szefem, co tworzy zgrany zespół. Bieżące problemy występujące podczas wykonywanych montaży są wspólnie omawiane i rozwiązywane. Zaangażowanie i kreatywność pracownika jest doceniana przez pracodawcę. Dla mnie Instalpro to miejsce, w którym realizuję się zawodowo, nabyłem wielu umiejętności i widzę możliwość dalszego rozwoju.

Michał Nowy wpis

Pracowałem wcześniej w kilku miejscach, ale dopiero w Instalpro zagrzałem miejsce na dłużej (już prawie 4 lata). Odnalazłem tutaj to czego nie mogłem znaleźć wcześniej: swobodę w dobieraniu środków do osiągnięcia zamierzonego celu, ogromną elastyczność pod każdym względem, zarobki adekwatne do wykonywanej pracy, posiadanie wpływu na to jak funkcjonuje przedsiębiorstwo. Właściciel firmy jest osobą niezwykle relacyjną - stawia na wspólne ustalanie zasad współpracy zamiast narzucać wszystko z góry. Jest bardzo otwarty na różne sugestie, pomysły na ulepszenia. Widać, że prowadzi firmę z misją i stara się by atmosfera w firmie była pozytywna i każdy pracownik czuł się tu dobrze co również przekłada się na to, że nasi klienci również są dobrze traktowani. Dla mnie Instalpro to miejsce gdzie bardzo dużo się nauczyłem i nadal się uczę, pozytywni i uśmiechnięci ludzie, organizacja, która robi coś sensownego i rzeczywiście pomaga ludziom.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
R.

Pracowałem w firmie od lipca. Jeśli chodzi o pracodawcę to ZDECYDOWANIE odradzam pracowania w tej firmie. Na dzień dobry zaproponowano mi 15zł brutto a na umowie 17zł brutto (bo tego wymaga prawo). Gdyby nie to, że upomniałem się, iż jest to niezgodne z prawem to dostałbym 15zł brutto /h przy umowie zleceniu. Udało się później wytargować lepszą stawkę 3500zł brutto/mc ale po półtorej miesiąca szef zaczął wymyślać powody z kosmosu że nie jest zadowolony i „czuje intuicyjnie” że nasza współpraca jemu się nie widzi (niestety ale szef jest BARDZO pazerny). Dodatkowo nie słyszałem wcześniej żadnej uwagi ani zastrzeżeń co do wykonywania mojej pracy a raczej same pochwały. Reasumując nie polecam, bardzo słabo płacą!

Zostaw merytoryczną opinię o Instalpro Andrzej Kuczaj - Wrocław

• Jak się pracuje w Instalpro Andrzej Kuczaj?

Zobacz opinie na temat firmy Instalpro Andrzej Kuczaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalpro Andrzej Kuczaj?

Instalpro Andrzej Kuczaj
  • Zakrzowska 19 lok. 23