Opinie o Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka w Janowice Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka w Janowice Wielkie

Mich Nowy wpis

Jakie oferują dodatki ? Są wczasy pod gruszą i dodatki na święta, karta multisport ? To taki standard w firmach w tych czasach. Pozdrawiam

G.Wcisłu Nowy wpis

Nawet od lat nie ma nic na święta. Lepiej sobie do kieszeni schować niż oddać swoim sługą na opłatek . Jeszcze wyrzucił mojego przyjaciela Krzysia ! Skandal !

Barbara Nowy wpis
@G.Wcisłu

piszesz, że od kilku to kiedy ostatni raz cos było i ile? I mimo tego widać, że tyle lat pracujesz, więc chyba warunki nie są najgorsze? A jakie stanowisko i stawka, masz podwyżkę po latach pracy?

Hwk Nowy wpis
@Barbara

Nie ma ani podwyżek ani dodatków na święta. Ludzi coraz mniej bo lepiej marudzić na zła sytuacje materialna

Fank

Córka poznała influencera, zdjęcia na internecie podróże, a u ojca w firmie nadal wypłaca się pensje pod stołem, za soboty i nadgodziny pieniądze na lewo dawane. Zero dodatków, tylko goła pensja. Nie wiem jak ludzie się dają tak w konia robić i prwcuja tak kilkanaście lat

@Fank

Ale te wycieczki to z pieniędzy jej chłopaka chyba skoro taki sławny? Bo co w takim razie ma to do majątku firmy?

Jaksn
@Barbara

Pani Edytko lepiej coś zróbcie z naliczaniem godzin po ludzku, to nie komuna

@Jaksn

A to chyba nie do mnie. Z tymi godzinami to o te soboty chodzi? Jeszcze jakieś zmiany proponujesz? ;p

Rwrisn
@Barbara

Proponuje odprowadzać składki i opłaty i przestać z siebie robić dziadów. Auto BMW na olx za pół miliona ale nadal uważają ze kasy nie ma i jak wam ciężko. To co maja powiedzieć pracownicy jak pensje pod stołem dostają

@Rwrisn

Chwileczkę, chodzi o to, że kupili taki samochód? Za takie pieniądze?

nijaki
@Barbara

Tak słyszałem , chce sprzedać i kupić coś jeszcze lepszego. W końcu prowadzi firmę na najwyższym poziomie już 20 lat w Polsce i ma zajebistą renomę na zachodzie i bardzo nowoczesny park maszynowy , najnowocześniejszy na dolnym śląsku, a może i w Polsce jeśli chodzi o kapitał, to tylko Polski ! Żadna spółka ! Sam zamawiam tylko u niego jest jeden z najlepszych w obróbce tworzyw sztucznych i alu w Polsce , Szejk!

nijaki
@Jaksn

A napisz @Barbara ile tam się zarabia? na rękę netto? jestem ciekaw.

@nijaki

Bardzo chętnie bym Ci napisała ale skąd ta myśl, że to wiem? Ale skoro napisał coś o pensjach pod stołem to można sugerować najniższą plus naddatek jakiś? Ktoś doprecyzuje lub mnie poprawi?

Grzegorz Wiosło

Nie polecam firmy ze względu na cwaniaczków z tokarek, nic fajnego tam pracować. Nikt o zdrowym umyśle nie będzie z nimi długo pracował bo to chorzy ludzie.

Sławek
@Grzegorz Wiosło

Zgadza się, dobrze ze kiedyś pracowałem na innym stanowisku ale każdy wie że u tokarzy jest duża rotacja. Rekordzista wytrzymał z tokarzami dwa dni.

@Sławek

Ale czemu on ocenia aż, że to chorzy ludzie? Jakie Ty masz z nimi doświadczenie dokładnie? Przywołasz jakieś sytuacje?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Justyna

Do tej pory po komentarzach widzę, że nie polecacie tej firmy, np "ze względu na cwaniaczków z tokarek". Co to konkretnie znaczy? Trochę martwią mnie takie opinie i chciałabym usłyszeć coś więcej. Czy ktoś z pracowników może dać znać jak wygląda praca w tym miejscu? Może do tej pory atmosfera się poprawiła?

@adam napiszesz dlaczego?

Nie polecam tej firmy.

Janusz

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie nie ciekawa atmosfera szef to typowy prywaciarz mercedesy wille a ciągle na chleb nie ma wszystko kosztem pracownika na umowie najniższa reszta pod stołem oczywiście jak się sprawdzisz nic dziwnego że ciągle szukają ludzi mamy XII wiek

Zostaw merytoryczną opinię o Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka - Janowice Wielkie

• Jak się pracuje w Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka?

Zobacz opinie na temat firmy Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka?

Alwer Plus Centrum Obróbki Skrawaniem CNC Edyta Garsztka
  • 76