Opinie o Robert Jarczaszyk Transport Usługi i Handel w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Robert Jarczaszyk Transport Usługi i Handel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Robert Jarczaszyk Transport Usługi i Handel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Jarczaszyk Transport Usługi i Handel w Poznań

Żelek Nowy wpis

Kupiłem u nich parę sprzętów i nie było najmniejszych problemów.

@inny Nowy wpis

Nie polecam!!!!! Kupiłam u nich sprzęt, i dostała informacje że jest gotowy do użytku, niestety tak nie było. Rozmowy na jedno temat trwały niespełna pół roku jak już się łaskawie odezwali to się dowiedziała że mogą mi pomóc ale za dopłatą, która była dwukrotnie większą niż w innych firmach za taką usluge.To jest nie poważna, uważam że sprzedający nie zna się na sprzęcie który sprzedaje, bark wiedzy. Po rozmowie przed zakupem zapewniano mnie że mogę i ciąć laserowo i grawerować. Po czym okazuje się że ploter jest tylko do grawerki ???? nie kupujcie od nich sprzętów

IW Nowy wpis

Nie polecam!!! Wysyła wadliwy towar, po czym uważa, że wysłał nowy i nie ma zamiaru przyjąć reklamacji. Towar na pewno nie był nowy. Wyraźne uszkodzenia, pęknięcia obudowy oraz odpryski na farbie w wielu miejscach, bez uszkodzeń kartonu - dlatego na pewno towar został wysłany już uszkodzony. Nie ma sensu nawet zgłaszać reklamacji, Pan Robert jest arogancki i bardzo niemiły w wiadomościach email. Jedyny plus to, że dość sprawnie odpowiada na maile.

Marta Nowy wpis

Według niektórych opinii właściciel handluje podobno wadliwym towarem i nie uznaje niestety przy tym żadnej reklamacji. Trudno się więc dziwić, że tyle osób nie poleca, ale tak właściwie o jakich konkretnie rzeczach tutaj mowa i co z nimi dokładnie jest nie tak? Bo widzę info, że niby po połowie roku użytkowania zaczynały się psuć, co dokładnie od nich braliście?

Firma Robert Jarczaszyk Transport Usługi i Handel poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Absolutnie nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą. (usunięte przez administratora)

Kamil

Kierowcy chwalicie ta firmę ?

Klient

Nie polecam! Handluje wadliwym towarem, po reklamacji towar przyszedł jeszcze bardziej zepsuty (rozszczelniony panel led). Omijać szerokim łukiem. A koleś zero kultury !!

Tycjan

@Anonimus A ja mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować do oskarżania firmy!

Anonimus

Handluje wadliwym towarem! Nie uznaje reklamacji,wpędza klienta w dodatkowe koszty,Nie Polecam tej firmy.Brak kultury (usunięte przez administratora) na niskim poziomie inteligencji,bezczelny .Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.Nie Polecam !!!

LEDoman

Nie polecam!!! Handluje wadliwym towarem! Towar zaczął sie psuć po niecałym pół roku używania! Właściciel nie „ogarnia” tego co siedzicie u niego w firmie!!

kola

Nie polecam tej firmy ,gość chamski i bezczelny, traktuje klientów jak piąte koło u wozu . Nie polecam. Moje sugestie dla Robert Jarczaszyk Transport Usługi i Handel: Nie polecam tej firmy ,nie miła obsługa ,traktuje klienta jak piąte koło u wozu.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Jarczaszyk Transport Usługi i Handel - Poznań

Robert Jarczaszyk Transport Usługi i Handel
  • Sieradzka 13