Opinie o Dominik Mięsny Ryszard Salawa w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dominik Mięsny Ryszard Salawa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dominik Mięsny Ryszard Salawa o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Mięsny Ryszard Salawa w Gdynia

Od dłuższego czasu nie ma opinii? jak należy podejść do kwestii wymagań zawartych w opisie oferty ze strony firmowej? Jest napisane w jednym z punktów przy sprzedawcy „bez nałogów”, zastanawiam się czy gdyby przyszła osoba paląca jednak nie sięgałaby podczas pracy oraz przerwy po papierosy to by miała szanse?

Tomasz Nowy wpis

Sklep na Unruga sprzedaje nieświeże produkty, szynka zakupiona w tym sklepie po jednym dniu już śmierdzi. Nie polecam, zgłosiłem do sanepidu.

Jola Nowy wpis

Jak teraz wygląda sprawa grafików? Widziałam opinie z tamtego roku gdzie ktoś podkreślał brak znajomości planów na kolejny miesiąc. Widziałam w ofercie na stronie dla sprzedawcy podkreślenie o „braku nałogów” jest to faktycznie warunek bezwzględny i nie do ominięcia?

Zajechany pracownik Nowy wpis

Mamy już koniec miesiąca 30 10 2022 a pracownicy nie wiedzą jak będą pracować w przyszłym miesiącu.(brak grafiku) Pani dyrektor jest zbyt zajęta wyjazdami rekreacyjnymi z drugiej firmy (kosmetycznej) której poświęca większość swojego czasu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Dominik Mięsny Ryszard Salawa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Eugen101

ZWRACAM uwagę że sprzedawca serwuje klientowi SMIERDZĄCE WĘDLINY już 5 krotnie A jest to sklep na POGÓRZU chyba będę zmuszony zawiadomić SANEPID.

Rumia
@Eugen101

Od 8 lat jesrem klientem Dominika. Z przykroscia stwierdzam ze od kiedy ceny czely galopowac, zarobkowania na sprzedazy rowniez. Ostatnio w sklepie u Dominika na Dabrowskiego w Rumi mieso wolowe wygladajace jak ladny kawalek gulsszowego - tluste i zylaste bylo w cenie zrazowki!!!

Artur

Widziałem ogłoszenie na magazyniera, z którego niewiele się dowiedziałem, jedynie tyle, że robota jest zmianowa, na popołudniu lub wieczór od poniedziałku do piątku z dodatkowo płatnymi sobotami, a umowa na 3-miesięczny okres próbny. Szukam stabilnego zatrudnienia na dobrych warunkach finansowych i w sprzyjającej pracy atmosferze. Czy mogę na to liczyć w tej firmie?

Anna.Gdynia

Zakupiona dziś w sklepie na Wiejskiej pasztetowa ma oderwaną kartkę z terminem ważności ( zapewne już minął) , ciemną obwódkę i kiepski kolor.Żenada.Ostatnie moje zakupy tam bo to nie pierwszy raz jak dostałam starą wędlinę.

Momo

Sklep w Rumi: pusta sala, dziś, tj. 18.11.2021 o godz. 10:20, trzy sprzedawczynie, od kasy odchodzi załatwiona klientka. Żadna z tu pracujących sprzedawczyń nie podchodzi do stojącego u lady klienta. Ten czeka pięć minut, po czym wychodzi. Obsługa kolejny raz ma w nosie klienta. Nie ma oznaczonych kierunków kolejki, więc w piątki totalny bałagan, można czekać i czekać i czekać. Tu pracują myślący inaczej. Nie przychodźcie tu, niech zbankrutują, to poprawią obsługę.

Alicja
@Momo

Szczerze mówiąc bałagan jest nieraz w każdym sklepie. Więc trzeba się do tego przyzwyczaić.

Rafał

Cześć! A jak wygląda sytuacja z punktu widzenia pracowników? Jaka jest atmosfera, płace? Pytam ponieważ poszukują aktualnie sprzedawcy i zastanawiam się nad aplikacją.

juz nie klient

Sklep mięsny DOMINIK W KOSAKOWIE -obsługa jest żenująca baba która mnie obsługiwała rzuciła we mnie paragonem za to że wygląd wędliny mi se nie spodobał . Opinie macie coraz gorsze a poza tym sery i wędliny śmierdzą . jak nie zmienicie pracowników to będzie zle. Nie umie pracować to niech się zwolni !!!!!!!! (usunięte przez administratora) i brak kultury.

Maria

Dawno nie pojawił się żaden wpis odnośnie pracy w Dominik Mięsny. Może ktoś byłby chętny podzielić się swoimi doświadczeniami? Czy tak jak wcześniej pytano - książeczka sanepidowska jest obowiązkowa? Czy mają jakieś szczególne wymagania od kandydatów?

Kamila

Czyli książeczka sanepidowska jest obowiązkowa ?

MALGORZATA

Petarda...polecam

Mirosław
@MALGORZATA

Co dokładnie polecasz? Jeśli piszesz z punktu widzenia osoby zatrudnionej w firmie, to powiedz proszę coś więcej, co mogłoby pomóc przyszłemu pracownikowi podjąć decyzję dot. aplikowania. Dzięki.

Jovita

Profesjonalna obsluga,krotki czas oczekiwania i dobre mieso!!

Basia

Polecam pracę w tym sklepie,pomimo mojego wieku,dostałam szanse i pracuję już 3 lata

Zuzia

⬇️ Do mojej opini dodac jeszcze chcialam ze do pracy weszlam 2 dni temu z okularami za 300zl na glowie po czym wyszlam bez. Lezaly w mojej szafce w pomieszeniu kilka szafek podloga i biurko komputer lazienka (poprostu zaplecze dla pracowników) ale monitoringu tam nie ma, na zapytanie co zrobic w takim przypadku Pani kierownik powiedziala ze one nie braly i temat zostal zamkniety.

Zuzia

Serdecznie NIE POLECAM współpracy z ta firma. Po 5 dniach pracowania za 10 zl i oczekiwania na kwestionariusz i spisanie umowy Pani szefowa przyszła pół godzinki posiedziała kwestionariusz zostawiła ale spisać umowy nie mogłyśmy bo przecież ta Pani ma nie tylko jedna firmę i to nie jest takie hop siup. Na zapytanie kiedy moge podpisac umowe dowiedzialam sie ze Pani szefowa zechce spisac dopiero 2 grudnia kiedy wroci z urlopiku. Czyli mialabym pracowac kolejne 12 dni za 10 zl bo Pani szefowa nie dala mi kwesfionariusza szybciej a teraz jedzie na urlopik. Wiecej pisac nie trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Mięsny Ryszard Salawa - Gdynia

• Jak się pracuje w Dominik Mięsny Ryszard Salawa?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Mięsny Ryszard Salawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominik Mięsny Ryszard Salawa?

Dominik Mięsny Ryszard Salawa
  • Pucka 28