Opinie o Aqq Elżbieta Rejda w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aqq Elżbieta Rejda. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aqq Elżbieta Rejda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqq Elżbieta Rejda w Wrocław

Były pracownik Nowy wpis

Nikomu nie polecam tego miejsca pracy. Brak szacunku do pracowników, pół roku pracowałam na zleceniu a po tym czasie dostałam umowę na okres próbny na 3 miesiące. Po 9 miesiącach wypowiedzenie. Nie wspomne o nieadekwatnym wynagrodzeniu, obiecywanej umowie na czaz nieokreślony której nie dostałam, braku materiałów plastycznych czy wmawianiu opiekunkom że stare farby, które zagrażają bezpieczeństwu dzieci są dobre i nie wolno ich wyrzucać.

AQQ Nowy wpis

W okolicznościach pandemii, braku możliwości funkcjonowania placówek, rozwiązywania umów opieki przez rodziców itd. trudno oferować pracownikom umowy na czas nieokreślony. Co do mienia należącego do placówki - jeśli pracownik wyrzuca rzeczy bez konsultacji, a następnie poproszony, by tak nie robić obraża się... to współpraca z nim nie ma dobrych perspektyw.

Rodzice

Żłobek i Pani właścicielka pani E.Rejda nastawiony tylko i wyłącznie na zysk. Pani właścicielka żłobka nie bierze pod uwagę opisanej sytuacji rodzinnej dziecka, a argumenty rodzica nic nie znaczą. Kontakt z panią płynny do czasu zapisu dziecka. Później, w naszym przypadku rozwiązanie umowy, lekceważenie rodzica (nieodbieranie telefonów, pisanie sms o treści "Oddzwonię." i " Dam informację do końca tygodnia." rzucane na wiatr. Pani nie oddzwania i nie dotrzymuje słowa. W ostatniej chwili, w dzień kiedy miałyśmy umówioną rozmowę telefoniczną pisze sms o treści: " Przepraszam, ale zapomniałam o dzisiejszym udziale w całodniowej konferencji. Oddzwonię po weekendzie". Pani nie oddzwoniła do tej pory. Szanowna Pani, takie zachowania to brak profesjonalizmu i szacunku dla drugiej osoby. Adaptacja dziecka w żłobku również nieprofesjonalna: pisanie uwag o dziecku, na pierwszy obiad chrupki i kanapki ze śniadania, wymyślanie dziecku licznych chorób. Zaznaczę, że dla pani właścicielki nie liczy się rodzic, jego dziecko, ale interes i czysty zysk. Zero indywidualnego podejścia, szacunku oraz zachowania się w godny sposób na jaki przystało dyrektorowi żłobka. Na plus reklama żłobka w mediach społecznościowych, której można łatwo ulec i skusić się właśnie na wybór tego, a nie innego żłobka. Drodzy Rodzice, odradzamy Wam wybór tego żłobka i jakikolwiek kontakt z panią właścicielką. Oczywiście pani jest bardzo miła, ale uśmieszki w wiadomościach sms i mailach oraz miłe rozmowy to tylko cała piękna otoczka mająca na celu oślepienie rodzica i "owinięcie go sobie wokół palca". Drodzy rodzice, radzimy Wam omijać Żłobek AQQ we Wrocławiu i tą panią szerokim łukiem. Rodzice

Zostaw merytoryczną opinię o Aqq Elżbieta Rejda - Wrocław

• Jak się pracuje w Aqq Elżbieta Rejda?

Zobacz opinie na temat firmy Aqq Elżbieta Rejda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aqq Elżbieta Rejda
  • Zwycięska 52 lok. 1