Opinie o Sega Meble Sławomir Pieprz w Mroczeń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sega Meble Sławomir Pieprz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sega Meble Sławomir Pieprz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sega Meble Sławomir Pieprz w Mroczeń

Wiola Nowy wpis

Dużo osób pracuje na produkcji? Pytam, bo mąż szuka pracy jako stolarz, ma na prawdę duże doświadczenie i zostaje tylko kwestia dogadania się o pieniądze. Na ilu zmianach pracują stolarze, dwóch, trzech?

Ariel Nowy wpis

To chyba żart taki burak krzywo i zadlugie płyty z tyłu ,szuflady krzywe ,szafki źle się domykają mogę wysłać zdjęcia gość mija się z celem jeszcze dak długo się czeka porażka

Tom Nowy wpis

Coś strona firmy mi się nie wyświetla, choć łatwo ją w przeglądarce znaleźć. W przeciwieństwie do ofert pracy i jakiś słów tu na forum o warunkach zatrudnienia :/ Oficjalne dane o przedsiębiorstwie potwierdzają natomiast fakt jej funkcjonowania i zajmowania się produkcją mebli. Czy wobec niedawnego zapytania o czas oczekiwania na dostawę mebli, będzie mi ktoś w stanie napisać, czy w firmie nie przydałby się pomocnik stolarza? Sam trochę zajmuję się wytwarzaniem mebli, ale chcę lepiej załapać wszystkie tajniki tej roboty. Oby tu było od kogo się uczyć i by były ku temu warunki, w sensie i czasu i cierpliwości ze strony bardziej doświadczonych osób?

Nela

Wszystko w porządku! Dostawa Przebiegła sprawnie, a meble są w super stanie, bez żadnych uszkodzeń. Sam montaż również okazał się banalny i bardzo intuicyjny.

Ilona Nowy wpis
@Nela

Czy czas wysyłki rzeczywiście jest taki długi? Tzn nawet do 60 dni?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sega Meble Sławomir Pieprz spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
monika

Kontakt na wzorowym poziomie. Dowiedziałam się wszystkiego, co mnie interesowało podczas rozmowy telefonicznej. Bez żadnego owijania w bawełnę. Bardzo profesjonalni sklep, polecam

Sylwia Bartnicka

Duży wybór ładnych mebli, a obsługa kompetentna – podczas rozmowy telefonicznej potrafili dokładnie odpowiedzieć na wszystkie z zadanych pytań.

Nikol

Aktualnie ciężko o lepszy sklep meblowy. Duży różnorodność, jeśli chodzi o kolorystykę oraz styl mebli

Gutek21

Jestem zadowolony. Meble wykonane jak na swoją niską cenę bardzo porządnie. Służą u syna już od prawie roku i są jak nowe, właśnie zamówiliśmy komodę do kompletu, bo meble spełniły nasze oczekiwania.

modzel

Dobra oferta. Co do samej dostawy też nie mam zastrzeżeń. Wszystko doszło solidnie zabezpieczone, więc nie było możliwości uszkodzenia

Natalia

Jeden z korzystniejszych sklepów meblowych, na jaki mogłam się zdecydować. Dostawa terminowa, a pod względem cenowym również korzystnie

Ulalala

Dostawa odbywa się bezbłędnie. Sama cena mebli również bardzo pozytywna. Polecam

ewa82

Doceniam za dotrzymywanie terminów i słowność. Polecam

Oliwia

Zamówienia realizowane w krótkim terminie. Meble przyszły dobrze zabezpieczone, więc są w nienagannym stanie.

Maria
@Oliwia

A co z wniesieniem i montażem / wstawieniem. To jakoś więcej płatne jest?

Grażyna

Jeśli chodzi o jakość mebli, to postawili półkę dość wysoko. Jestem zadowolona z zakupu oraz samej dostawy, które przebiegła sprawnie.

Weronika
@Grażyna

Ale cenowo za tą jakość jest ok?

@Grażyna
@Weronika

Myślę, że pod względem cenowym nie ma co narzekać, zresztą wystarczy wejść na sklep, żeby sprawdzić ceny ;)

Nb

Zakup oceniam w 100% za udany. Towar jest w pełni zgodny z opisem i dotarł do mnie w terminie

nazuma

Wzorowa obsługa sklepu – zapewniają szybki kontakt mailowy oraz bezpieczną dostawę. Dla mnie to jest podstawa, z której sklep się w pełni wywiązuje. Polecam

Ola

Kontakt ze sklepem to jakaś kpina , Pan pracujący, który odbiera telefon zwyczajnie chamski , odpowiedzi udziela z łaską . Przykre po prostu

Klaudia

Jeśli chodzi o stronę zakupową, to nie ma z nimi żadnego problemu. Wysyłka towaru odbywa się sprawnie i w krótkim terminie, a całość przyszła bezpiecznie zapakowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Sega Meble Sławomir Pieprz - Mroczeń

Sega Meble Sławomir Pieprz