Opinie o Piotr Poluha w Łazory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piotr Poluha. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Piotr Poluha na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Poluha w Łazory

Anna Rupikowka Nowy wpis

Właśnie skoczył ten człowiek prace w naszym domu, skandal( miał zrobić 3 pokoje i łazienkę). Nigdy więcej nie chce go spotkać w sowim domu. Tyle poprawek i nerwów jak nigdy. NIE POLECAM!!!

Poluha Piotr Nowy wpis
@Anna Rupikowka

Kim jesteś że tak mnie smarujesz. Masz jeszcze czas do końca grudnia usuniesz te oszczerstwa. W poniedziałek 2 styczni zgłoszę twoje wpisy. Na wniosek prokuratora portal udostępni kim jesteś

P6ablo Nowy wpis

Witam Jestem bardzo zadowolony z wykonanego remontu przez Pana Piotra. Wszystko rzetelnie wykonane, pomoc w doborze materiałów, gwarancja na wykonaną pracę. Miły, uprzejmy człowiek i w dodatku prawdziwy fachowiec.

Dominika

Klienci narzekają tu widzę na terminy miedzy innymi ale powiedzcie mi czy ten pan pracuje sam czy ma ludzi zatrudnionych? Może potrzebuje ludzi skoro nie wyrabia się w terminach, ktoś coś wie? Bo mój tata szuka pracy a ma spore doświadczenie.

Krzysiek Nowy wpis
@Dominika

Byłem na praktykach. Często się ludzie zmieniali, teraz tak sobie myśle, ze coś musiało być na rzeczy.

Magda

@martyna a opowiesz więcej co Ci się przydarzyło?

Martyna
@Magda

Przydarzył się ten „fachowiec” . Maż za granicą to zdecydowaliśmy się na remont i tylko kłopoty i kłopoty. Przeciąganie terminów, kiepskie wykonanie, wykończenie kilkukrotnie poprawiane itd. Bardzo źle wspominam współpracę z tym panem. To tak w skrócie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Piotr Poluha? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Martyna

Co to za koleś.... Masakra!! Chcecie mieć dużo nerwów to go zatrudnijcie. Tyle nerwów jeszcze nie straciłam z nikim..... ech.

Biłgoraj

Kiepski specjalista, więcej mówi niż robi. Robota kiepsko wykonana, dużo zastrzeżeń. Dużo materiału zniszczone. Kłóci się o ustalone wcześniej wynagrodzenie. Nie polecam!!!

PIOTR POLUHA
@Biłgoraj

NIE WIEM KIM JESTEŚ ,NIBY CO I KIEDY U CIEBIE ROBIŁEM . DLACZEGO JESTEŚ ANONIMEM. DOBRZE SIĘ BAWISZ WYPISUJAC TE BZDURY? MASZ PROBLEM Z SAMYM SOBĄ . PEWNIE ROBISZ TO CO JA . TERAZ NIE MAM CZASU NA PIERDOŁY . UWIESZ DOWIEM SIĘ KIM JESTEŚ.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Poluha - Łazory

Piotr Poluha