Opinie o Bakuszka Adam Interbus w Nowa Wieś Wielka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bakuszka Adam Interbus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bakuszka Adam Interbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakuszka Adam Interbus w Nowa Wieś Wielka

takaPrawda

Pracowałem u tego pana i...szczerze nie polecam nikomu. Leci po kosztach aby tylko jak najtaniej zatrudnić pracownika(usunięte przez administratora)Czas pracy też pozostawia wiele do życzenia...tzn w papierach od pon do piątku od 7:00 do 15:00...gdzie de facto pracujesz od 12h do 16h ciągiem...w tym w każdą niedzielę.(usunięte przez administratora)Można się na to godzić lub nie...co kto woli. Ja osobiście wolę mieć wszystko na papierze. Co do samej pracy...jest męcząca i to mega, po 14 godz za kółkiem człowiek marzy żeby się wykąpać i przespac w łóżku, niestety low costing tego pana zmusza kierowców do spania w busach na tylnej kanapie. Dodam tylko, że bardzo często kierowcy śpią po kilka godzin, rzadko po 5h...to kiepski odpoczynek przed 12h drogą powrotną. Moim zdaniem to słabe podejście tego pracodawcy do czasu pracy swoich kierowców, którzy są filarem tej firmy. Atmosfera w tej firmie również pozostawia wiele do życzenia(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Klientka
@takaPrawda

Posłuchaj mnie uważnie bo dwa razy nie będę się powtarzać. Ta firma jest godna polecenia popatrz na to z innej perspektywy! Zobacz taki GTV bus ilu jest (usunięte przez administratora)kierowców w kij nie uprzejmych itp. W tej firmie są sami uprzejmi kierowcy jeżdżę z nimi także wiem co mówię. Jak się nie podoba to nie musisz jeździć czy pracować (usunięte przez administratora) Tak się składa że ja osobiście nie dam na tą firmę i szefostwo nic złego powiedzieć! Także ostatni raz powtarzam zwarzaj na słowa!! Nie pozdrawiam @Pracodawca Wiecie kim jestem dużo nie będę mówić i pisać bo takie wypociny wkurzające jest. Jesteście zajebistą firmą pozdrawiam ????

Honorata Nowy wpis

Profesjonalni kierowcy, czyli profesjonalni pracownicy, rozglądam się za jakąś ciekawą ofertą pracy dla męża, interesowałoby go stanowisku kierowcy busa do trzech i pół tony. Szukałam ofert w sieci ale niestety nic nie znalazłam. Skoro kierowcy są profesjonalni to może ktoś z pracowników będzie wiedział jakie trzeba mieć doświadczenie, kwalifikacje żeby do takiej pracy się w ogóle dostać? Może ktoś niedawno był na rozmowie w sprawie rekrutacyjnej i podpowie jak ona przebiega i jakich pytań się po niej spodziewać?

Czy kierowcy w firmie Interbus mogli liczyć w ostatnim czasie na jakieś podwyżki inflacyjne? Ewentualnie na jakieś dodatkowe premie z tego tytułu? Z tego, co piszą pasażerowie, chyba zasłużyli. Prawie same pochwały, to rzadkość na tym forum :) Jest dostępna praca jakaś?

Iwett Nowy wpis

@PracodawcaPełen profesjonalizm! Kierowcy zawsze mili,pomocni,uprzejmj. Zawsze na czas i bezpiecznie! W szczególności Pan Tomek i Pan Darek.

takaPrawda

Xxx
@takaPrawda

Smutne ale prawdziwe i do tego brak szacunku że strony osób korzystających z usług tej firmy

jojo

a jak z zarobkami ?

Klientka Nowy wpis
@takaPrawda

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bakuszka Adam Interbus? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bakuszka Adam Interbus? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Mega profesjonalni kierowcy, z doświadczeniem, kulturalni, punktualni, 5*****:)

Paweł Wałbrzych

To przykre co ludzie tu wypisują , jeżdżę dość długo z tą firmą i jestem w 100 procentach zadowolony za każdym razem . Pozdrawiam kierowców Jakuba i Wojtka . ????

Odradzam wszystkim jazdę z tym przewoźnikiem, co innego mówi tzw." logistyk" a życie swoje. Zakupiłem bilet z Weissenfels do Poznania, poinformowano mnie ,że będę jechał najkrótszą trasą bez przesiadki, a okazało się, że do Poznania jechałem przez województwo dolnośląskie z przesiadką drogami trzeciorzędnymi. Nie mam uwag do kierowców, bardzo sympatyczni i pomocni ludzie, szkoda tylko , że reszta właścicieli firm które dzielą się zyskiem z mojego biletu, ma problem z myśleniem i empatią,(usunięte przez administratora) NIGDY WIĘCEJ PODRÓŻOWANIA Z TĄ FIRMĄ - ODRADZAM WSZYSTKIM. (usunięte przez administratora)

Pati

Polecam ,bardzo kulturalni panowie,jechałam z Konin z Panem Jakubem (o ile dobrze pamietam imię) Przesympatyczny Pan,dziesięć gwiazdek,pozdrawiam tego Pana i polecam????

Dziki Jan

Jeździłem z nimi kilka lat,było ok,teraz już koniec! Walą takie ceny że masakra!nie pozdrawiam!

Ania 4you
@Dziki Jan

Przed Pandemia w moje miejsce płaciłam 65/70e 800km,teraz 90e, trochę za drogo,inne firmy mają niższe ceny,pozdrowienia dla kierowcy Gracjana????

Dawid Bakuszka
@Dziki Jan

Proszę się zastanowić, dlaczego ceny podrożały. Możemy przewozić połowę pasażerów mniej w busie ze względu na obostrzenia. Nie wspomnę już o tym, że wszystko w Polsce drożeje włącznie z cenami paliwa.

Melania T
@Dawid Bakuszka

Bus był pełny i klimatyzacja wyłączona , wszystko kłamstwo

Piotrek

Witam to co czytam to bzdury.Ptacuje u Pana Adama i jest wszystko git.Pieniadze na czas są.Czas na odpoczynek nie to że kierowca leci po 16godzin nie słuchajcie (usunięte przez administratora) co piszą glupoty

Maria

W jakim systemie pracują kierowcy w Interbus? Zastanawiam się, czy często zostają na weekendy za granicą i jakie warunki noclegowe są im wtedy oferowane? Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników forum i liczę na informacje.

Ilona

Cześć, jak wygląda praca w Bakuszka Adam Interbus w czasach pandemii? Czy obostrzenia wpłynęły jakoś na warunki zatrudnienia a co za tym idzie na pracowników? Proszę o informacje na ten temat.

Czy w Bakuszka Adam Interbus są paczki/bony świąteczne?

Scobydo

Niestety brak jakichkolwiek bonów świątecznych jaki premii nie ma żadnych płatnych urlopów.

Lidia
@Scobydo

Wnioskuję, że Interbus nie udziela swoim pracownikom dodatków do wynagrodzenia. Chciałabym natomiast wiedzieć, jak prezentują się podstawowe warunki zatrudnienia. Czy możesz napisać coś w tym temacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bakuszka Adam Interbus - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w Bakuszka Adam Interbus?

Zobacz opinie na temat firmy Bakuszka Adam Interbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakuszka Adam Interbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakuszka Adam Interbus
  • 48