Opinie o Okulscy Księgowość Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Okulscy Księgowość Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Okulscy Księgowość Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Okulscy Księgowość Sp. z o.o. w Warszawa

Karol Nowy wpis

Właśnie interesował mnie tam staż, ale serio jest niższa stawka niż na umowie ? To trochę zniechęca.. bo jednak na stażu tez jest dużo pracy.

Administrator Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Okulscy Księgowość Sp. z o.o. jako Stażysta. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Niezbyt Nowy wpis

Zależy czego oczekujesz szefostwo jest sympatyczne, można się sporo nauczyć ale jest to tzw. „januszex”, praca na dłużej niż rok czy kilka miesięcy będzie męcząca a pensja na stażu to mniej niż minimalna później sytuacja się nie zmienia za bardzo bo dalej pieniądze są śmieszne

m Nowy wpis

Relacja ceny do jakości fatalna. Na etapie podpisywania umowy proponują różne warianty, pakiety vip itp., a po podpisaniu okazuje się, że to wszystko jedna wielka ściema. Dalej robią zwykłe mechaniczne księgowanie faktur i nic poza tym. Tylko cena wyższa niż gdziekolwiek indziej. Nie ma co liczyć na jakieś wsparcie w analizie bilansu i jego optymalizacji, a niby mieści się to w pakietach vip.

średnia

Firma przyjazna dla pracownika, szefostwo "ludzkie" ale... człowiek młody, uczący się, zdobywający doświadczenie, odwalający czarną robotę jest niedoceniany, niedowartościowany, finansowo obrażany otrzymywanym wynagrodzeniem. Cieszę się, że poszłam dalej w rynek i dziś mam godziwą pensję. Prawda jest taka, że ludzie młodzi są ambitni i mają większy spryt i obycie, szybko przyswajają wiedzę a zasiedziałe starsze księgowe grzeją stołki, nie szukają rozwiązań i rad dla firm i cieszą się, że młode za nie robotę odwalą a one zgarną piękną pensję nieadekwatną do obowiązków

Izabela
@średnia

Czy możesz napisać coś więcej na temat początków pracy w firmie Okulscy Księgowość? Jaka jest proponowana umowa na start? Istnieje szansa podwyżki albo premii? Czy stawka widniejąca na umowie jest taka sama jak i ta, o której jest mowa podczas rekrutacji? Jeśli tak to przecież nie ma na co narzekać bo od początku wiadomo na co kandydat się pisze, szczególnie gdy jak wspominasz na początku - firma jest przyjazna dla pracownika.

Firma Okulscy Księgowość Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Stażysta / Stażystka w dziale księgowości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Daria

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje aktualnie księgowej z doświadczeniem choć niezbyt długim?

Olga

Firma działa w branży od 2004 roku i wypracowała sobie dobre opinie jako fachowcy. Poza tym to bardzo dobry pracodawca ale hejterów mamy wszędzie, niestety.

Klient

Rozmawiałem z Panią O. Tak prymitywnej osoby w kontakcie z klientem jeszcze nie spotkałem. Chyba się Pani minęła z powołaniem. Obcesowość, prymitywne odpowiedzi, aż się chce rzucił słuchawka i puścić wiązankę. Nie polecam . Moje sugestie dla Okulscy Księgowość Sp. z o.o.: Wysłać P. O na szkolenie z obsługi klienta, żeby pługiem nie zalatywało. Lubię atmosferę w Okulscy Księgowość Sp. z o.o. za: Pracownicy są super

Joanna Okulska
@Klient

Uważam, że polemika z paszkwilami zazwyczaj pozbawiona jest sensu. W związku jednak z faktem, że, przeglądając internet, po raz kolejny natknęłam się na ten paskudny wpis, oraz w związku z faktem, że wpis ten przedstawia w negatywnym świetle nie tylko mnie osobiście ("Pani O." to chyba ja?), ale także naszą firmę, o której dobre inne musimy dbać, zamieszczam moją odpowiedź. Nigdy z żadnym z naszych obecnych i byłych klientów i pracowników nie miałam żadnego zatargu, czy konfliktu, ani też żadnej kłótni czy utarczki, która uzasadniałaby podobny wpis (?). To nie mój styl. Każdy kto mnie zna, to wie. Ten wpis to wierutne kłamstwo i obelga pod moim adresem. Niestety, nie jestem osobą znaną wszystkim :) Co do samego paszkwila, to przypuszczam, że jego autorem nie jest żaden z naszych klientów czy pracowników, lecz randomowy hejter, (usunięte przez administratora) czy inny nienawistnik, których niestety, pełno w sieci. Za tą tezą świadczy chociażby "kultura" tego wpisu. Nasi byli i obecni klienci i pracownicy to jednak ludzie na poziomie, i nie przypuszczam, aby ktoś, nawet w złości (o co?) posługiwał się takim językiem. Życzę wszystkim miłego dnia. Joanna Okulska

zadowolona

Dla mnie dobra firma , dobry pracodawca i chce się pracować!

Tytan

Nie polecam. Wszystko z czym nie chce się spotkać pracownik - dostanie od właściciela. Wynagrodzeniem pracownika ma być głównie doświadczenie i wiedza jaką może zdobyć od innych. Pozostali pracownicy w porządku - pomocni. Ilość kobiet wprowadza czasami niezdrową atmosferę.

admin

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie OKULSCY KSIĘGOWOŚĆ Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Okulscy Księgowość Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Okulscy Księgowość Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okulscy Księgowość Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okulscy Księgowość Sp. z o.o.?

Okulscy Księgowość Sp. z o.o.
  • Słomińskiego 17 lok. 41
    00-195 Warszawa

Okulscy Księgowość Sp. z o.o.