Opinie o Blue-Tsl Dawid Laszczak w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Blue-Tsl Dawid Laszczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Blue-Tsl Dawid Laszczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue-Tsl Dawid Laszczak w Bielsko-Biała

Szpyra Nowy wpis

Może nie mam w transporcie jakiegoś dużego doświadczenia bo dopiero (albo, aż) 15lat to Firma Blue Tel jest najlepsza w jakiej było mi dane pracować a reszta tych dziadów u których pracowałem powinna uczyć się od Dawida jak prowadzić firme. Robota poukladana. Nie ma mowy o przecięciu tacha itd. Wiadomo czasem bywa ciasno z czasem ale to bardzo rzadko i proszę mi znaleźć firmę w której jest inaczej. Tabor nowy, zadbany ( szef bardzo i to dba i pilnuje). Samochody doposażone w klimatyzację postojowe telewizory mikrofalówki czajniki (znajdźcie mi w okolicy firmę która tak dba o komfort kierowcy sama klima postojowa na Włoszech jest jak dar z niebios). Kasa zawsze na czas i znacznie większa niż u konkurencji z okolic. 95 procent weekendów w domu (nawet jak brakuje ci czasu na zjazd to szef osobiście przyjeżdża osobówka żeby ściągnąć kierowcę i to nawet daleko). Ten kto chce uczciwie pracować na pewno zostanie na dłużej. Jedno jest pewne że obibok len i (usunięte przez administratora) w Blue Tak miejsca nie zagrzeje. Więc jak czytam te opinie to ręce opadają. I kierowcy którzy pracują u Dawida się ze mną zgodzą. Co do uszkodzeń sprzętu zdarzało się mi kilka razy i nigdy nie zostałem obciążony ani nie słyszałem od szefa jakiś złośliwych tekstów. Robota może nie jest najlżejsza ale napewno też nie jest ciężka. Jedyny minus to taki że dość często zjeżdża się w sobotę ale idąc tam do pracy dobrze o tym wiesz. I nie myślcie że (usunięte przez administratora)szefowi bo dobrze wiem że to nic nie zmieni w mojej pozycji w firmie. Poprostu za (usunięte przez administratora) się nie zgadzam z powyższymi opiniami. A takie oczernianie wg mnie dobrego i niesamowicie uczciwego pracodawcy jest delikatnie mówiąc słabe. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w firmach których pracujecie. Ciao

Tomas

Widziałem ogłoszenie o pracy, szukałem opinii i trafiłem tutaj. Już bo dwóch opiniach widać, że lepiej firmę omijać szerokim łukiem, skoro sam szef ma pierze brudy na forum. Jak na dłoni widać podejście do pracownika.

Dawid Laszczak
@Tomas

Panie Tomas, na jakiej podstawie wyraża Pan opinie o warunkach pracy i traktowanie Pracowników w mojej firmie??? Czy jest Pan lub był Pan Pracownikiem w mojej firmie??? Odpowiedź brzmi: NIE. Dlatego z daleka widać, że ten żałosny wpis, został napisany przez konkurencję, która nie pogodziła się z tym, że nastał rynek Pracownika i ma ból czterech liter w związku z tym, że istnieją firmy, które stworzyły przyzwoite miejsca pracy dla ludzi, którzy w nich pracują. Swoją drogą, szkoda, że idea portalu GoWork została zaorana przez dwie grupy. Pierwsza z nich to najczęściej byli pracownicy, którzy rozstali się z firmą w atmosferze "palenia mostów" i wylewają tutaj swój jad, bo gdzieś trzeba się zemścić. Druga to konkurencja, która prowadzi tutaj negatywny marketing szeptany, byle wyniszczyć konkurencyjne firmy. Nikomu to nie służy, a tylko sieje dezinformację. Portal ten stał się swego rodzaju odbiciem lustrzanym szafy z filmu Miś.

Johnson Nowy wpis
@Dawid Laszczak

Obiektywne opinie są od byłych pracowników jak i pracujących,jak widać od pracujących nie ma żadnej bo jest tak jak piszą byli pracownicy,a co do konkurencji to co?boisz się xe tak piszesz?wolny rynek"jak dbasz tak masz"dotyczy to również pracowników Dawidku przez małe d

Dawid Laszczak Nowy wpis
@Johnson

Panie Johnson, ja potrafię i mam odwagę podpisać się z imienia i nazwiska. Opinie pisane przez anonimowych trolli są mało wiarygodne. Zwłaszcza jak wszystkie opinie pisze jedna i ta sama osoba pod różnymi nickami. A co do pracowników, proszę sie nie troszczyć. Ponad połowa pracuje powyżej 3 lat we firmie.

Dawid Laszczak Nowy wpis
@Johnson

Panie Arku, pracował Pan 5 miesięcy i zakończyliśmy wspólprace na początku 2018 roku. Zastanawiające są próby zemsty i oczerniania firmy po takim czasie???

Johnson

Jestem tego samego zdania co Jony dodatkowo dodam ze ten gos to byly szofer z malym starzem jezdzacy i uczacy sie u (usunięte przez administratora)ow.Ma manie wchodzenia do auta pod nieobecnosc kierowcy ktory ma tam osobiste rzeczy,uczulony na wszelkie uszkodzenia,zadrapania auta czy naczepy(nie zdarza sie temu kto nic nie robi).Karze jezdzic pod zakaz 12ton tlumaczac sie ze placi mandaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue-Tsl Dawid Laszczak - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Blue-Tsl Dawid Laszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Blue-Tsl Dawid Laszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue-Tsl Dawid Laszczak?

Blue-Tsl Dawid Laszczak
  • Barkowska 65A