Opinie o Szymar Firma Remontowo Budowlana Arkadiusz Zimny w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szymar Firma Remontowo Budowlana Arkadiusz Zimny. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szymar Firma Remontowo Budowlana Arkadiusz Zimny o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymar Firma Remontowo Budowlana Arkadiusz Zimny w Rybnik

Kalina Nowy wpis

Najlepiej założyć ze firma jest nierzetelna i jakoś szerzej tego nie wyjaśnić… zamiast tego może ktoś by mi napisał wprost ile na współpracy można teraz zarobić? chłopak może by sie przyjął ale za grosze robić nie będzie

Wszystkie opinie dodane w jednym dniu z różnicą 3 minut hmm

NN Nowy wpis
@Zainteresowany

Opinie dodane w podobnym odstępie czasu ponieważ tak robią nierzetelne firmy. Proszą znajomych oraz rodzinę o opinie pozytywne

Leszek Nowy wpis

Czy firma remontowo budowlana Szymar stara się może zatrudniać osoby, które szukają swojego pierwszego miejsca pracy? Chciałbym ustalić, jak w tym właśnie zakresie wygląda praca w tym miejscu. Trudno się dostać, czy raczej łatwo? Zachęcam do aktywnej dyskusji, ponieważ w tym roku nikt jeszcze się nie wypowiedział.

Iwo Nowy wpis

@Stanisław To jest forum pracownicze ale można wnioskować, że jak firma dobra dla pracowników to i praca daje zupełnie inne efekty!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Szymar Firma Remontowo Budowlana Arkadiusz Zimny? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Stanisław

Byłem z rodziną w odwiedzinach u siostry i szwagra. Po wejściu do mieszkania mieliśmy wrażenie, że pomyliliśmy adresy. Wnętrze po remoncie, wszystko zupełnie odmienione. Ale jak odmienione! Niebanalne rozwiązania z podwieszanymi sufitami, robiące wrażenie oświetlenie punktowe, idealnie położony tynk żywiczny na ścianach, perfekcyjnie położone płytki na ścianach i podłodze w kuchni, oryginalne wykończenie ściany w przedpokoju - całość prac na profesjonalnym poziomie. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować firmę pana Arkadiusza wszystkim myślącym o remoncie domu bądź mieszkania. To jest najwyższa jakość i solidność. Pozdrawiam, Stanisław.

Daniel

Czy szukają pracowników z doświadczeniem, czy trzeba miec uprawnienia, jak płace?

kelo

Gładzie na suficie zostały położone fachowo i rzetelnie wygladają ok.doradztwo pana Arka jest nieocenione ,fachura godny polecenia,pozdrawiam.

ULIK

Czy tylko negatywne opinie można pisać? Widocznie tak było i klienci chcą wystawi swoją opinię!

Kula

Remont klatki schodowej został szybko wykonany.Gładzie gipsowe szlifowanie oraz malowanie wyszło przepięknie.Firma godna zaufania.Praca wykonana w terminie,Polecamy F.r.b ''Szymar'' tą Firme oraz pana Arka.

Zielonka

łazienka szybko i porządnie wykonana.O nic nie trzeba śie martwic.Wszystko dowiezione i nic nas nie interesowało.Pan Arek Wykazał śie na 100%.Polecamy wszystkim tę Firme.

sobik

Swietnie wykonczone poddasze oraz docieplenie.Spokojnie wykonana praca i dokładnie.Pan Arek solidny fachowiec i dokładny w tym co robi.Polecam wszystkim poszukującym dobrego i sprawdzonego fachowca.

gajos

Firma Szymar solidne wykonczenia wnętrz. Fachowe doradztwo,pomoc w wybraniu produktów budowlanych. Polecam z czystym sumieniem pana Arka.

Zostaw merytoryczną opinię o Szymar Firma Remontowo Budowlana Arkadiusz Zimny - Rybnik

Szymar Firma Remontowo Budowlana Arkadiusz Zimny
  • Chabrowa 16B lok. 39