Opinie o Fashion World Marcin Bartoszewski w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fashion World Marcin Bartoszewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fashion World Marcin Bartoszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fashion World Marcin Bartoszewski w Łódź

Czesiek

Nieładnie.Co chwilę zapraszają nowe osoby na nieodpłatny dzień próbny i biznes się kręci.Nic tylko zgłosić do PIPu

@Sabina

normalnie pracujesz 4 godziny za darmo i bay ,jutro następni i tak do końca świata i jeden dzień dłużej.

Paula Nowy wpis

Tygodniówki? A ta trzynasta pensja z opisu jak będzie w takim razie wypłacana? Wpływa to na cokolwiek? chce się jeszcze dowiedzieć czy w ogóle nadgodziny byłyby możliwe?

Wiola Nowy wpis

Asystentki to w ogóle jeszcze zatrudniają? mam przed sobą dawniejsza ofertę do której chyba ktoś już kiedyś nawiązał, skoro pojawiła się stawka 24 zł. czy do dziś przekracza ona minimalną krajową? I czy te wypłaty dalej są tygodniowe tak jak w opisie czy może cos się zmieniło w tej kwestii?

... Nowy wpis
@Wiola

Z tego co wiem dalej są tygodniowe.

Obecnie Fashion World Marcin Bartoszewski do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Asystent / Asystentka. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 27 lutego.

Czesiek

Sabina
@Czesiek

Serio? I co, po dniu próbnym nie proponują zatrudnienia czy jednak kogoś zatrudniają? Co się robi w ciągu tego dnia? Normalnie pracuje?

@Czesiek

masz racje 1 lutego było 3 osoby na 4 godziny kazali zostawić telefony że wieczorem zadzwonią i cisza rano trzeba się samemu dobijać i słyszysz że niestety nie i za 4 godziny nie płacą tylko za całą dniówkę ,dobry sposób darmowych pracowników ,ciekawe ilu już w ciula zrobili .

@Sabina

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Fashion World Marcin Bartoszewski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jula

Nazwa firmy jest uznawana za słabą…? A napiszecie cos więcej o warunkach, skoro tak je niektórzy postrzegają? Mnie także interesowałaby praca jako asystentka, lecz po takiej opinii to już sama nie wiem co sądzić. Awans, rozwój? podacie szczegóły odnośnie tych zagadnień?

Ja również nie polecam pracy, wyzysk, wysokie oczekiwania a o umowę zlecenie trzeba się prosić. Właściciel uważa że "na umowę trzeba sobie zasłużyć,, i oczywiście najniższa krajowa. Wzory kopiowane z aliexpres, a później zdziwienie że wzór wyszedł słabo

Z tymi gruszkami na wierzbie to o jakie stanowisko mogło chodzić? Na co były wtedy prowadzone nabory? upewniam się bo mnie w oko wpadła oferta dla asystentki. Jakie teraz są zarobki? jeszcze rok temu wskazano 24 pln na godzinę. Jak jest teraz?

Niezadowolony

Tą firmę można określić firmą krzak. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują gruszki na wierzbie a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej, z dnia na dzień jest tylko coraz gorszej.

Praca

Nie polecam. Poszłam na rozmowe o prace. Od razu patrzyli na mnie z gory, brak jakiegokolwiek szacunku. Cała „ rozmowa” trwała niecałe 3 minuty. Tak znana firma, a nastawienie do potencjalnego pracownika karygodne.

Pytek
@Praca

Na jakie stanowisko kandydowałaś?

Także świeżo po rozmowie jesteś? to może Ty chociaż zdradzisz stanowisko? tutaj tak właściwie rozmowa będzie się jakoś szczególnie różnić pod tym kątem? O co pytają?

krytyczna_1967

Ciągła rotacja. Pomieszczenia okamerowane. Niestety, warunki lokalowe mocno nędzne. Pierwsza umowa to umowa zlecenie. Ogólny bałagan, niekompetencja, fochy, częste zmiany decyzji. Szwaczki miały troszeczkę lepiej niż prasowanie i pomoc. Pracowały po 10 h i miały 2 soboty wolne. Pomoc i prasowanie każda sobota pracująca, i to zazwyczaj do 16-17. Sporo Ukrainek, które były uprzywilejowane. Plusy tej pracy to przede wszystkim wypłacalność i całkiem niezła lokalizacja w centrum miasta obok Sukcesji.

Zostaw merytoryczną opinię o Fashion World Marcin Bartoszewski - Łódź

• Jak się pracuje w Fashion World Marcin Bartoszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Fashion World Marcin Bartoszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fashion World Marcin Bartoszewski?

Fashion World Marcin Bartoszewski
  • Rajmunda Rembielińskiego 15