Opinie o Drzewicki Artur Art Pi w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drzewicki Artur Art Pi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drzewicki Artur Art Pi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drzewicki Artur Art Pi w Dąbrowa Górnicza

Witam wszystkich bylych jak i obecnych pracowników. W związku, iż Pan Artur zalega z wypłatami pracownikom, i nie jest to miesiac, dwa czy trzy, następnie nie odbiera od swoich pracowników telefonu, wrecz ich blokuje skladam z kilkoma innymi bylymi pracownikami, osobami poszkodawanymi pozew zbiorowy, jeśli jest jeszcze jakaś osoba poszkodowana proszę o kontakt joanna.mala@interia.pl skontaktuje sie z kazda osoba.

Aga
@Marzena

Nie wywiązał się z umowy. Wziął kasę i tłumaczy, że nie ma skąd oddać. Sąd mu sie do (usunięte przez administratora) dobierze, to zobaczymy

Aga

Mnie jest winien 85000zł

Marzena Nowy wpis
@Aga

Za co? :o

Aga Nowy wpis
@Marzena

Czy pracodawca Drzewicki Artur Art Pi motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Co jaki czas w Drzewicki Artur Art Pi można ubiegać się o podwyżkę?

Ja Nowy wpis

Chyba sobie żartujesz, jakie podwyżki, tam się ludzie modlą żeby im zapłacił wielki szefuncio gołodupiec. Bąk słów na tego gościa!

Aurelka

@Były pracownik serio nie daje umów? Nie da się do końca doprosić ?

Firma Drzewicki Artur Art Pi poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Nie polecam , gość zatrudnia ludzi nie podpisując z nimi umowy, z miesiąca na miesiąc obiecując, że podpisze. Wiele osób u niego tak jeździ, oprócz tego niektórzy kierowcy jeżdżą bez uprawnień, uszkodzonym autami. Koleś ma gdzieś, że daje kierowcy auto bez hamulcy czy bez sprawnego oświetlenia. Wystarczy jedna mała kontrola tego pana z Pip-u i zasili budżet państwa. Wielu osobom nie wypłacił pieniędzy za prace

Dawid

Jestem zadowolony z pracy, kasa nie jest zła, szef jest ok . Polecam

Nic
@Dawid

Weź przestań gadać bzdury tyle ci powiem

Kierowca77

Szczerze, nie spotkałem nigdy tak nadetego pracodawcy jak Pan Drzewicki! Ogólnie, praca nie taka jak są ustalenia, kontakt z tym człowiekiem jak z małpa w zoo! Niczego się nie boi, za przepracowany okres nie chce wypłacać pieniędzy tłumacząc, że no limit nie wypłacił, co pracownika nie powinno obchodzić, ja pracuje dla niego a nie dla no limit, pod groźbą sądu śmieje się bezczelnie w słuchawkę, że mogę iść do kogo chce! Arturze, ujmę to tak - karma wraca, a ja i inni z którymi już są ustalenia, dołożymy wszelkich starań byś zapłacił za krzywdy na ludziach dzięki którym masz co masz! Jesteś bezczelny, ale karma wraca, że zdwojoną siłą. Ludzie omijajcie tego typa i jego firmy dalekim łukiem, a firmy z którymi współpracuje powinny mocno się zastanowić. Pozdrawiam Cie ArtPi

@Kierowca77

Dalej nikt nie zrobił z tym typem nic. Gość bezkarnie chodzi po ulicy i śmieje się w twarz innym.

Kierowca_iveco
@Kierowca77

Zgadzam się w 1000% z opinią Kierowcy77 - Artur Drzewicki nie płaci za wykonaną pracę, nie odbiera telefonów, a jak już odbierze to mówi, że możesz iść gdzie chcesz i nic mu nie zrobisz. Zatrudni, ale z góry zakłada, że nie będzie płacił. Chcesz umowę? zapomnij, zwodzi dopóki się nie zdenerwujesz i nie zrezygnujesz, no i nie otrzymasz zapłaty za przepracowany okres. Wystrzegajcie się pracy u tego człowieka - (usunięte przez administratora) bo inaczej nie da się go inaczej nazwać. Opinie pozytywne chyba sam sobie pisze. Pracowałem u niego - moja opinia jest w pełni uzasadniona.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Drzewicki Artur Art Pi?

Haha. Jakie nagrody... zapomnij. Prosić się musisz o własne ciężko zarobione pieniądze a o nagrodach nie ma co mówić, jeszcze Cię skroi na swój plus!

Barbara
@Karolina

Szkoda. Wiadomo przecież, że nagrody (pod różną postacią), dodatkowo motywują pracowników. Dzięki nim są po prostu wydajniejsi i osiągają znacznie lepsze wyniki. A co z pakietem socjalnym w Art Pi? Macie jakieś podstawowe świadczenia?

R
@Karolina

Droga Karolino czy pracujesz, pracowałaś u Artura Drzewickiego Art-Pi, że się wypowiadasz.? Nie oczernia się pracodawcy u którego się nawet nie pracowało.

Roberto

Dobry pracodawca, jest wypłacalny, wyrozumiały, ma zaufanie do pracownika, pracuje u niego już ponad rok i do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym pracodawcą więc szczerze polecam , a co do pracy to czasami jest ciężko ale zdarza się też dużo luzu, ja osobiście nie narzekam

Free

Ta praca to wyzysk pracownika. Jesli chcesz miec wyplaty z poslizgiem, po wczesniejszym proszeniu sie o nia to wlasnie jest ten pracodawca. A jesli nie wykorzystasz urlopu z ubieglego roku zapomnij ze Ci zaplaci za niego przy rozwiazaniu umowy. Dla tego pracodawcy urlop jest wykorzystany nawet jesli z 26 dni byles tylko 15 dni. (usunięte przez administratora)

Gizo
@Free

Pracowałem w Pruszkowie na stanowisku pomocnika kierowcy i byłem zadowolony z tej pracy jak i z pieniędzy co prawda trzeba było się prosić ale w gorszych chwilach bez problemu pracę straciłem przez kierowcę który odszedł bo nie mógł się dogadać lecz do pracy z no limit już bym nie wrócił

Barbara
@Gizo

Akurat ten wątek dotyczy oddziału firmy Art Pi, który zlokalizowany jest w Dąbrowie Górniczej, ale oczywiście wielkie dzięki za tę opinię - jest bardzo pomocna. Pracowałeś tam na stanowisku Pomocnika Kierowcy. Możesz mi wobec tego powiedzieć, jakie są obowiązki osoby na takim stanowisku?

Woi

Pracowałem na terenie Warszawy kasa dobra z pracą różnie raz lżej raz ciężej lecz jeździ dla słabej spedycji

Terror

(usunięte przez administratora) Praca po 20h kasa marna o ile się wogole doprosisz albo w postaci nie legalnych fanów ogólnie brak słów!!!

Rafał

(usunięte przez administratora)kary za nic, brak umowy ale jak chcesz pożyczkę nie ma sprawy. Płaci po dwie, trzy ratyi marne grosze. Nie polecam. Jeździ dla no limit, fiege, I cata

Zostaw merytoryczną opinię o Drzewicki Artur Art Pi - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Drzewicki Artur Art Pi?

Zobacz opinie na temat firmy Drzewicki Artur Art Pi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drzewicki Artur Art Pi?

Drzewicki Artur Art Pi
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Legionów Polskich 117 lok. 37
    41-310 Dąbrowa Górnicza