Opinie o Bud-Mar Mariusz Gajda w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bud-Mar Mariusz Gajda. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bud-Mar Mariusz Gajda o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Mar Mariusz Gajda w Skoczów

Sól

Nie polecam firmy jeśli ktoś się zdecyduje niech 2 razy się zastanowi .Są nie dokładni, nie solidni nie profesjonalni.Właściciel firmy lekceważy inwestorów.Zachowuje się wulgarnie .Jak się zwróci uwagę firmie że źle wykonują swoją pracę to właściciel firmy tylko mówi że inwestor się czepia a mam do tego prawo .Firma nie ma w ogóle żadnego pojęcia jak wykonuje się z danego materiału chodzi o technikę i zalecenia producenta materiału . UWAŻAJCIE na tą firmę nie polecam.

Inwestor
@Sól

Zgadzam się i potwierdzam Wasza opinię. U mnie to samo. Dodam jeszcze , że próbuje zastraszyć inwestora, wyzywa jeśli inwestor nie jest zgodny z jego opinia . Nie usuwa wad. NIE POLECAM. Mam wrażenie że wszystkie "polecajk"i są od jego znajomych lub rodziny. Uważajcie i omijajcie "szerokim łukiem"

@sól naprawdę nie ma żadnych pozytywów ?

Praca
@Marek

Nigdy nie będę polecała tej firmy bo sobie nie zasługują opuścili budowę kasa wzięta a po paru miesiącach wychodzi tak naprawdę jak wykonali swoją pracę jeśli się da poprawić właściciel musi od nowa robić np.komin, więźba dachowa o której nie mają pojęcia.

Marek Nowy wpis
@Praca

U mnie to samo. Dach i kominy przeciekają.

Krecik
@Sól

Dajemy prace innym alby w przyszłości mogli wymieniać na zamienniki. Wszystko jest doskonale przemyślane

@Krecik

A ile te zamienniki mogą kosztować jak się nie przykłada do pracy

Praca
@Krecik

Nie polecam nikomu tej firmy Robią tak swoją pracę żeby tylko zrobić a kasę tylko wziąć a jak jest problem że źle zrobili to zaczyna być problem od strony właściciela firmy.

Bud-Mar
@Sól

W związku z pojawieniem się dziwnych opinii i hejtów na temat mojej firmy, chciałbym odnieść się do tego w kilku słowach, mianowicie po krótkiej weryfikacji tych hejtów - wiem że to wszystko pisze jedna osoba, prawdopodobnie zwolniony, niezadowolony pracownik, który nie wie jak działa moja firma. Najłatwiej jest napisać pod pseudonimem jakieś niestworzone rzeczy i kłamstwa, przykładem jest choćby pobranie zaliczki, opuszczanie budowy czy bałagan - to dowód na to że człowiek nie ma pojęcia o czym pisze. Każdy inwestor może potwierdzić nasze oddanie i wiedzę jaką dajemy z siebie na budowie. Ci którzy piszą takie bzdury to nieszczęśliwi i zfrustrowani ludzie którzy nie mają własnego życia. W związku z tym proszę o przedstawienie się abyśmy mogli wyjaśnić oszczerstwa na temat mojej firmy na drodze sądowej, ponieważ nie pozwolę sobie by byle kto bez odwagi i spojrzenia w oczy oczerniał mnie i moją firmę. Jednocześnie proszę wszystkich inwestorów z którymi miałem i mam przyjemność wspópracować o wypowiedzenie się na temat mojej firmy - tylko proszę o odwagę i przedstawienie się a nie o dziwne pseudonimy. Z góry dziękuję. Bud - Mar Mariusz Gajda

Inwestor Nowy wpis
@Sól

Jakie wartości są cenione w Bud-Mar Mariusz Gajda?

Xxx_23 Nowy wpis

Polecam super ekipa

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bud-Mar Mariusz Gajda? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Alicja

Polecam , zdecydowanie godni uwagi. Wszystko dopięte na ostatni guzik od a do z .

Jolanta

Obcokrajowcy nie są tu zatrudniani, bo żaden jeszcze się nie zgłosił czy to taka polityka firmy? Ogólnie to ile osób tu obecnie pracuje i na jakich warunkach? Jest tu także praca dla kobiet?

Czy w Bud-Mar Mariusz Gajda zatrudniani są obcokrajowcy?

Bud-Mar

Nie.

Inwestor

Jak najbardziej opinia pozytywna. Polecam współpracę z firmą Bud-Mar. Wszystko ok

Chybie

Super ekipa. Polecam każdemu ! Punktualni, słowni ( pracowali nawet w minusowych temperaturach ) Właściciel umie doradzić i załatwia materiały z dużymi rabatami. Polecam każdemu .

Budowa Brenna

U nas wszystko było na tip-top. Super, godni polecenia !

Apsurdy

Firma zostawia bałagan na budowie a po pracy inwestor musi sprzątać po firmie.

Swobodny

Czy ktoś miał dotyczenia z tą firmą dajcie znać

Rolnik

Nie jestem zadowolony z pracy które wykonują.

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Mar Mariusz Gajda - Skoczów

Bud-Mar Mariusz Gajda
  • Leśna 12