Opinie o Max Krzysztof Szor w Mauryców

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Max Krzysztof Szor. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Max Krzysztof Szor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Krzysztof Szor w Mauryców

Piotr Nowy wpis

Nie poważna firemka, która kryje się pod różnymi nazwami: Max Krzysztof Szor, Amaks i najnowsza Max Transport Sp. z o.o. Właściciel Krzysztof Szor jest nie poważna, oszukuje kierowców i kontrahentów na pieniądze, nie wypłaca pensji ani nie opłaca faktur, ciągle trzeba się prosić o swoje pieniądze. Unikać jak ognia, nie polecam nikomu tej firemki

Mateusz Ksawerów Nowy wpis

Odnośnie personalu nie mam pretensji , odpowiedzialni osoby , dispo 24/7 , wszystko na czas . Tylko jest jeden problem to właśnie szef tej firmy !

Aneta Przybył Nowy wpis

Polecam firmę jako przewoźnika oraz jako klienta . Kilka razu miałam okazie realizować transport dla tej firmy, świetny kontakt spedytory które gotowe pomoc , szybka reakcja na problemy . Więcej takich firm jak wasza . Dziękuje i do następnego

Loisse Nowy wpis

very professional service, I recommend working with this company

Firma Max Krzysztof Szor poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Vulgarus

Brak kompetencji spedycji, brak wiedzy, brak profesjonalizmu, zmuszanie do jazdy ponad możliwości człowieka (budzenie i głupie odzywki są rzeczą regularną, potrafią obudzić kierowcę po 1:40h, który jest 3 dobę na nogach i poszedł spać, po czym mają pretensje, że odmawia jazdy i póżniej robią problemy ze znalezeniem frachtu, nagminne pospieszanie, niezważanie na to jakie kierowca ma warunki pogodowe na drodze, problemy z poprawną rezerwacją hoteli). Spedytorka potrafi powiedzieć "Pamietaj, nie jezdzimy przez Szwajcarię" po czym wysyła kierowcy trasę prowadzącą przez obszar Szwajcarii i naraża go na poniesione koszty. NiEPOWAŻNA - Idealne określenie tej pseudofiremki. Firma ukrywa się również pod krzakiem o nazwie "Amaks". Unikać jak ognia, zarówno jako kierowca jak i kontrahent, bo nie spotkacie się z normalnym, poważnym traktowaniem.

Urszula
@Vulgarus

jeśli to prawda to ciekawe skąd takie podejście miałoby się brać u nich na dziale. ale odnośnie tego zmęczenia jak ktoś faktycznie 3 doby w trasie bez spoczynku to komu w firmie kierowca może zgłosić taki ewentualny problem? no wiadomo że nie na spedycję ale ktoś chyba jeszcze tym odgórnie zarządza?

Vulgarus
@Urszula

Ciekawe skąd? Zwykły (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) polityka pseudofiremki. Wlasciciel już nie jednego człowieka tak zrobił razem ze swoimi (usunięte przez administratora)spedytorkami z ukrainy, (usunięte przez administratora)później wielce obrażone, że kierowca odmówił jazdy i nie chcą szukać frachtów, każą stać po kilka dni, ogólnie ciągłe pospieszanie mimo warunków na drodze itd. to jest norma. Co więcej, wszystko jest do zweryfikowania, samochody są podpięte pod GPS. Każda próba manipulacji wyjdzie. A takie coś zgłasza się odpowiednim organom i instytucjom, bo zgłaszanie komuś w firmie czy spedycji zazwyczaj nie przynosi skutków i w tym przypadku też tak było. Ja zabezpieczyłem nawet konwersacje i załączniki z komunikatorów w formie logów oraz wiadomości sms i połączenia telefoniczne. Na opiniach google kilka miesięcy temu jakiś mężczyzna napisał, że dostał zawału mięśnia sercowego w NL , co było winą spedycji. Zostanie to zweryfikowane i sprawdzone, co dokładnie zaszło. Wszystko wyjdzie na jaw.

Jacek Smolarek
@Vulgarus

Czytając komentarz jedno mnie zastanawia , czy Pan ogólnie pracował w tej firmie ? Jeżeli pracował, to kim ? Pracuje jako kierowca w tej firmie ponad 3 lata i żadnego razu nie mailem żadnego problemów , a nie ze spedytorem a nie z szefem tej firmy . Czytam te bzdury i śmieć mi się chce bo wiem jak każda osoba pracuje w tej firmie . Czy może Pan nie wszystko opisuje tutaj z jakieś sytuacji ? Z tego co wiem ze firma nie bierze do siebie do pracy osób które nie jeździli wcześniej i nie wiedza jak maja jechać i co maja omijać . Rozumiem ze Pan jest na tyle śmiały ze poszedł pisać bzdury w internecie i kłamać na firmę oraz osób którzy tam pracują ! Znam dużo kierowców którzy jeżdżą z ta firma i powiem Panu ze nie znam takiego kierowcy na imię Vulgarus !!! Czy Pan jest na tyle śmiały ze nie pisze nawet od swojego imienia! Dziękuje i życzę powodzenia w innej firmie

Jacek Smolarek
@Vulgarus

1) Kolejne pytania , czy wie Pan doskonale kto ma zrobić rezerwacje na hotele ? Przewoźnik ! A nie spedytor . 2) Brak wiedzy pracy kierowcy 3) tak ma dużo informacji o firmie Amaks oraz Max-Szor ze chyba nawet był kontrahentem chociaż z jednej firmy ?

#T#S
@Jacek Smolarek

Z tego co wiem to spedytor robi rezerwację

Robert Nowicki

Firma która mógł poleciec jak odpowiedzialnych ludzi którzy maja profesjonalne podejście do prace którą wykonują , kontakt 24/7 . Zapłacone w terminie

Urszula

Z tego co tu czytam jakieś rozbieżne są te opinie ale ostatecznie spedycja została pochwalona. wiadomo ile im obecnie za taką pracę płacą? jakie stawki i czy są jakieś premie?

Jadwiga Król

Jestem klientem tej firmy i może zostawić tylko pozytywna opinie . Bardzo komunikacyjne spedytory które dostępne 24/7 w każda dobę , gorąco polecam !

Orzeł

Niepoważny właściciel. Nie polecam.

Małgorzata
@Orzeł

To znaczy co masz na myśli - piszesz jako klient czy pracownik? Nie wyjaśniłeś tego, a szczerze mówiąc, bardzo mi zależy na perspektywie pracownika Max. Jeśli pracowałeś tam, to powiedz, czemu dokładnie nie polecasz. Wielkie dzięki.

@Orzeł

Właściciel jest nie poważny, przyznaję rację.

Jacek

Firma krzak brak własnych aut łapie naiwnych przewoźników następnie nie wypłaca pieniędzy, firma działa też pod nazwą Amaks bo na forach jako Maxszor jest już spalona.

to bzdura

Max -Szor
@Jacek

Ależ super komentarz . Ztym że my żadnego Jacka nie zatrudniamy ani nie zatrudnialismy. Skoro rzekomy Jacek twierdzi że nie uzyskał wynagrodzenia niech wskaże dopwody. wurok Sądu , zgłoszenie do PIP bo jakimś dziwnym trafem nic nie otrzymaliśmy a Jacka to znamy tylko Sasina :-)

Ktoś
@Jacek

Dokładnie tak, ale Amaks jest spółką firmy.

Waldemar

Pracuję w tej firmie od 5 miesięcy, na stanowisku "Spedytor". Wspaniała atmosfera, wyplata zawsze na czas. Kierownictwo dobrze traktuje pracowników) Są wlasne busy do prowadzenia, więc zawsze masz co robic. Polecam firmę Max-Szor dla klientów równiez jak dla pracowników

Bardzo polecam , od kilka lat jestem klientem tej firmy. Płaca na czas ,bardzo dobra współpraca, bez zarzutów - polecam przewoźnika!: Profesjonalna obsługa i bardzo dobry kontakt.

Pracowałem w firmie dosyć długo , atmosfera super, wszyscy mili i pracowici, księgowosci i rozliczenia zawsze na czas. Szefostwo wyrozumiałe i idące na rękę pracownikom . praca bard\o przyjemna i dobre wynagrodzenia. polecam

Korzystaliśmy z usług firmy Max Krzysztof Szor nie raz , na tą chwilę wszytkie frachty były na czas i do tego fv zapłacone terminowo , dla nas wszytkie firmy mogły by tak działać jak ta.

Paulina

Widzę że większość z was nie poleca firmy. To prawda, że pracodawca nie wypłacił komuś wynagrodzenia? Mąż jest kierowcą i chce aplikować do firmy :(

xxx

Nie polecam tej firmy pod kazdym względem,omijać jak najszerszym łukiem

Nieuczciwa firma , nie płacą za zobowiązania. Nota na śmieszne 100€ za anulowany fracht z terminem czerwiec 2021, do dnia dzisiejszego brak płatności ...

Arturro

Firma przyjazna , kasa zawsze na czas , auta sprawne zadbane . Z bólem serca zrezygnowałem ponieważ rodzina najważniejsza

Zostaw merytoryczną opinię o Max Krzysztof Szor - Mauryców

• Jak się pracuje w Max Krzysztof Szor?

Zobacz opinie na temat firmy Max Krzysztof Szor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max Krzysztof Szor?

Max Krzysztof Szor
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 17
    98-105 Mauryców