Opinie o Zofia Machnikowska w Milejowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zofia Machnikowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zofia Machnikowska o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zofia Machnikowska w Milejowice

Czy Zofia Machnikowska organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Snikers Nowy wpis

Nie

Snickers

Nie do końca rozumiem osoby które wypowiadają się na temat człowieka który nie jest właścicielem firmy. Właścicielem firmy jest pani Z Machnikowska a nie jej syn . Po za tym powiem wam wszystkim że to co piszecie jest bzdurą i oszczerstwem . Pracuje już jakiś czas dla pani Machnikowskiej i nigdy nie miałem żadnych problemów z pracą, a jeżeli chodzi o paliwo to na mojej karcie zawsze są pieniądze żeby tankować na stacjach benzynowych . Nigdy nie było mi kazanie kraść paliwo z tirów. Przecież za takie opinie można mieć konsekwencje prawne . A jeżeli chodzi o badania czy ich koszt to jakbyście mieli trochę rozumu w głowie to wiedzielibyście że takie rzeczy są potrzebne do legalnego zarejestrowania pracownika . Na koniec powiem że nie zamierzam zmieniać pracodawcy. Jest mi z nimi dobrze. Pozdrawiam

@Snickers

Szanowny Panie. Rozumie że postawiona opinia jest ale prawda jest taka że nikt tu nie oczernia czy pomówienia. Takie rzeczy były robione. Dowodem są zdjęcia. Ze z torów paliwa ściągal sam szef czyli syn P. właścicielki.

@Snickers

Współpracy między nami nie bylo,wracając do Polski zostałem bez dachu nad głową przebywając w hotelach w Radomiu na co właściciel odpowiedział,że jego to nie interesuje ,a co do rozumu widać nieodpowiedzialność z Pana strony.Nie potrzebnie podkręca Pan śrubę.Sprawa została wczoraj zgłoszona do prokuratury Warszawa-Praga,zgodnie z artykułem wykorzystywania RODO bez prawa podpisania klauzuli danych osobowych przez moją osobę.

@Zawodowy kierowca

Mowa oczywiście o synu Panu Piotrze.Pani właścicielka osoba starsza była miła i uprzejma.

Bakal
@Snickers

A to pracodawca zatrudnia na czarno?

Bakal Nowy wpis
@Bakal

Co to znaczy że zatrudnia na czarno. Albo jest pan zarejestrowany i są opłacane składki ZUS, albo nie ma rejestracji i płaconych składek. Zatrudnienie na czarno,, chyba praca na czarno,,

Anonim Nowy wpis

Witam powiem tak pracuję w firmie pani Zofii Machnikowskiej i to co piszecie to oryginalne bzdury firma jest w porządku i pieniądze są wypłacane na czas trasy są krótkie i nocki zawsze spane wykendy wolne co w innych firmach można pomarzyć stawki dobre a jeśli chodzi o paliwo to jest tankowanie wyłącznie z karty a ci którzy piszą kłamstwa to wyłącznie są to ludzie którzy nie nadawali się do PRACY pozdrawiam tych leni i pasożytów pracę Trzeba szanować i wykonywać swojej obowiązki

Szanowny Panie, Pan ze swoją znajomą z Niemiec sciagneliscie mnie z Hiszpanii jak napisałem miałem niepotrzebne koszta,a dodatkowo za wyłudzenie moich danych osobowych prawa jazdy i dowodu ja Pana pozwę do sądu. Pozdrawiam

Anonimowy
@Anonim

Jestem za tym by Sądu podać oraz że pracodawca zatrudnia na czarno kaze syn pracodawcy kraść paliwa z tirów. Proszę o kontakt

@Anonimowy

Proszę napisać do mnie na maila oskles1989@gmail.com Po kontakcie z P. Piotrem zablokował mnie na Messenger,widocznie coś jest na rzeczy Pozdrawiam

@Zawodowy kierowca

Na odpowiedź jest na podany email

Belka
@Zawodowy kierowca

Ale ten Pan podaje się za Piotr? dziwne bo ma inne imię .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Zofia Machnikowska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zofia Machnikowska?

wlasiciel

Jest pełny etat i legalna na umowę do pracy

Daria
@wlasiciel

A syna na czarno Pani zatrudnia ?

@wlasiciel

Dziwne ?i legalnie takie (usunięte przez administratora)czy właściciel Pan jest zatrudniony ?W Polsce ?Jakoś nie pracodawca nie zatrudnia swego Syna A pracuję. Więc jak to się ma do rzeczywistości

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wróciłem z Hiszpanii, miałem mieć prace z miejsca. Badania, szkolenia przeprowadzone przez firmę jakby była korporacja jeszcze za które musiałem zapłacić. Wiec miałem wyjechać za 3 dni, przedłużyło się do 2 tygodni. Pokryłem sporo wydatków i ciągle zwodzenie że wyjadę w trasę. A to księgowa, a to karty płatnicze. Nie polecam tego pracodawcy.

wlasiciel

witam Pana odp na opinie Pana tylko czemu nie mówi pan do końca jak było? za to ja sprostuje nie umiał pan jeździć busem to raz dwa języka zero łamany angielki i zero praktyki na takim samochodzie i czumu nie pisze pan ze dałem panu busa do jazdy zeby pan nauczył się jeździć takim samochodem powinien pozwać pana do sadu za kłamstwa i oszczerstwa

@wlasiciel

Rozumie że broni się Tylko osoba winna .Jestem jak najbardziej za prawda i co Pan właściciel kaze robić nielegalnie .

Zostaw merytoryczną opinię o Zofia Machnikowska - Milejowice

• Jak się pracuje w Zofia Machnikowska?

Zobacz opinie na temat firmy Zofia Machnikowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zofia Machnikowska?

Zofia Machnikowska
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Leśna 6
    26-652 Milejowice