Opinie o Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny w Końskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny w Końskie

Hej. :) tak tylko wstępnie chce się dowiedzieć czegoś odnośnie praktyk. Czy są one możliwe? Ponad 10-cioletni taż gabinetu zwrócił moją uwagę. Ciekawi mnie przy tym zakres merytoryczny, jakiego można byłoby się spodziewać. Czy jest tu ktoś kto był na przyuczeniu i miałby opinie?

Pacjent

Dobry lekarz, choć ponoć miewa swoje humory, stąd te negatywy. Tak czy siak, taki czy inny lekarz psychiatra na pewnym etapie może nie być skuteczny. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego problemów, stara się szukać rozwiązań. OK.

Kamila
@Pacjent

A czy może wiesz, czy jest możiwość wizyt online, czy tylko stacjonarnie w gabinecie? :)

Pacjent Nowy wpis
@Kamila

Nie wiadomo, pewnie trzeba telefonicznie się o to spytać....

Katarzyna Nowy wpis

Wspaniały lekarz, bardzo mi pomogła,a byłam w okropnym stanie.Mam porównanie,bo odwiedziłam kilku specjalistów.A nawiasem mówiąc,choć to nie ma najmniejszego znaczenia,ale skoro już poruszacie ten temat,według mnie pani Monika jest delikatną, filigranową,ładną dziewczyną.

Monika Nowy wpis
@Katarzyna

Jesteś w stanie opowiedzieć o tym swoim stanie? Bo jestem ciekawa co się działo i w czym pomogła, bo ja też potrzebuję specjalisty, naprawdę dobrego...

Justyna

Super lekarz, jestem bardzo zadowolona. Pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji

Magdalena
@Justyna

To wspaniała informacja. Ile wizyt to musiało zająć i miesięcy w Twoim przypadku? Przychodzisz czasem jeszcze na jakieś "wizyty przypominające"?

Brałeś udział w rekrutacji do Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Magdalena

Widzę na forum dość dużo negatywów a nawet chamskich przytyków. :/ Po co rzucać jakieś teksty, że właścicielka jest nieatrakcyjna lub że wygląda jak chłopiec? Wy przychodzicie tutaj leczyć mózgi czy nadmiar hormonów? Bo z tym drugim to raczej trzeba udać się gdzieś indziej... ;) Czy aktualnie w większości pacjenci są zadowoleni z wizyt tutaj czy wciąż pojawiają się takie rozczarowane i naburmuszone rodzynki? ;p

Hans

Przecież to nie jest kobieta, tylko mały chłopczyk, w dodatku nerd :)

Marlena

Wygląda na to że to działalność jednoosobowa. Są widoki na poszukiwanie większej ilości pracowników?

Hugo

bardzo słaby kwalifikowany psychiatra, raz byłem zaczęła na mnie krzyczeć i zamiast uspokoić coraz bardzie potęgowała nerwy, nie wiem jak ją szkolono, ale naprawdę kiedyś ktoś źle skończy po wizycie u tej osoby, celowo nie pisze "lekarz", bo ona na tą szlachetną nazwę nie zasługuje i powinna zmienić zawód lub powtórzyć studia, być może w innej porządnej uczelni.

Dagmara

Czy jako pracodawca firma szkoli swoich pracowników żeby ich rozwijać ?

karol

Nie wiem z której strony jest atrakcyjną kobietą :)

Janow

Świetna :) Bardzo mi pomogła. Do tego jest atrakcyjną kobietą. Samo patrzenie na nią wpływa kojąco ;)

karol

Nie polecam. Na wizytach była chłodna, bez empatii. Nie pomogła mi, kilkakrotnie stawiając błędne diagnozy, dobrze że na czas zrezygnowałem z wizyt i znalazłem innego lekarza Moje sugestie dla Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny: Zmienić branżę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Odejść z rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny - Końskie

• Jak się pracuje w Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny?

Monika Kierstan Prywatny Gabinet Psychiatryczny
  • Spółdzielcza 16A