Opinie o Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka w Kielce

klient Nowy wpis

Nieprofesjonalni, nieterminowi, aroganccy. Popełnili błąd w obliczeniu PIT-a z dochodami, zorientowali się w tym dwa tygodnie po fakcie, gdy dokumenty wysłałem już do skarbówki. "Błąd" poprawiali już ósmy dzień, gdy zadzwoniłem z prośbą by się pospieszyli, bo US przysłał mi pismo wzywające do poprawek w ciągu 7 dni. Pani rozbrajająco powiedziała mi, że "może się wyrobią do końca tygodnia z korektą", i dodała bym wezwaniem US się nie przejmował, bo ona już wiele takich wezwań widziała... Stanowczo odradzam usługi tej kancelarii.

Izabela Nowy wpis
@klient

No to pewnie w takiej sytuacji stresu szło się najeść niestety. :/ Aż ciekawa jestem ile trzeba było zapłacić, te poprawki to raczej już darmowe? Ogólnie to ta korekta w ostatecznym rozrachunku naprawdę tak skomplikowana była czy mają tak duże obłożenie klientów, że nie nadążają?

TasMan Nowy wpis
@klient

Dzień dobry Panie Kliencie. czytam Pańską opinię i dochodzę do wniosku że cała treść to ogromne nadużycie. Po pierwsze, skoro cały temat rozgrywał się z maju ( termin PIT to 30 kwietnia i 7 dni na korektę ) to skąd pomysł aby pisać o tym we wrześniu? Tak rozumiem - frustracja narastała - ale żeby aż tak. Po drugie skąd Pan wie że błąd poprawiali już ósmy dzień skoro zorientowali się dwa tygodnie po tym kiedy US przysłał Klientowi pismo iż ma Pan Klient 7 dni na poprawki . I po trzecie , czyż nie warto docenić "rozbrajającej szczerości jednej z Pań" nawet pod kątem braku tej szczerości u Autora opinii ? Tak się zastanawiam , czym tak na prawdę podyktowana jest ta opinia bo na pewno nie oceną wydarzeń które nie mogły się zdarzyć w opisywanym czasie oraz miejscu. Bardzo chętnie skonfrontuje moją opinię z rzeczywistością , a do konfrontacji w tym miejscu zachęcam Pana Klienta.

ANDREA

JAK ROZPATRUJESZ PRACĘ W KANCELARII A JESTES KOBIETA ODRADZAM ,ZAJDZIESZ W CIĄZY ,PO POWROCIE CZEKA JUZ UMOWA ROZWIAZUJACA UMOWE SPRYTNIE WSZYSTKO ZAPLANOWANE ,

Klient Kancelarii Nowy wpis
@ANDREA

Znam Kobiety pracujące w kancelarii, które po powrocie z urlopu macierzyńskiego pracują tam nadal (obsługują moją firmę) i mają się całkiem dobrze a właścicielka nie mogła się doczekać ich powrotu. Czytając powyższą opinię widać, że autor ma problem z napisaniem zdania ze zrozumieniem i poprawną polszczyzną tak więc nie dziwie się, solidna i kompetentna kancelaria nie chce firmować swoich usług tego typu pracownikiem. Tak więc ta "umowa rozwiązująca umowę" była za pewne konieczna :).

Katarzyna Lemańczyk

Pracuje kilka lat i nie za minimalna ani nie mam działalność - odnosząc się do poprzedniej opini. Pracodawca godny polecenia w każdej kwestii.

Praca na akord za minimalną krajową lub własna działalność.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Izka

Na jakich warunkach można się tu dostać na praktyki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka - Kielce

• Jak się pracuje w Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka?

Kancelaria Doradcy Podatkowego Anna Łączka
  • Warszawska 214 lok. 6