Opinie o Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska w Bydgoszcz

Lena

Pan Siedlecki już dawno nie jest powiązany z Panią Puczkowską. To on odpowiada za negatywne opinie i bałagan jaki był ze wszystkim w firmach. Ja pracuję w jednej z nich, odkąd już go nie ma i jestem zadowolona. Płaca na czas, praca dobra, umowa o pracę. No i kontakt z pracodawcami na bieżąco.

Urszula Puczkowska
@Lena

Proszę o sprostowania tych opisów i zaprzestanie procederu nieuczciwej konkurencji wobec mnie oraz osób w to zamieszanych- konsekwencje prawne podjęte.

Maja

witam, czy wiadomo coś na temat tej całej wypłacalności, o której ludzie tu pisali? pytam, bo widziałam, że ten wspominany w komentarzach dom seniora chyba działa, więc jak ta cała opisywana tutaj sytuacja ostatecznie się rozwiązała? Czy pracownicy zostali jakoś rozliczeni?

@Maja

https://adjwnews.wordpress.com/2022/12/29/dom-opieki-czy-eldorado-wlasciciela/ Maju proponuję poczytać sobie o kolejnych działaniach p doktor Mam prawomocny wyrok kwota 134 tys. komornicy nie potrafią jej namierzyć obecnie jest juz dziennikarz śledczy i tvn24 w koncu się ruszylo coś . Szukamy osob zatrudnionych w Wisle u p.doktor i o horrorze ktory tam tez pozostawili . Od stycznia znow chcieli ruszyc proceder tylko osoba ktora miala firmować zmarla

EWA Nowy wpis

Obecnie Dom Zacisze/ bez p.Siedleckiego /Puczkowska-lekarz wielu osobom nie wyplacila wynagrodzeń Ma prawomocne wyroki ukrywa dochody -nie rozlicza się z ZUS I US..nie ma na kontach polskich nic !!!! Uzywa kont zagranicznych UWAGA UWAGA DOM ZACISZE KONSTANCIN -JEZIORNA PRUSA 14 Nie oddawajcie tam pid opiekð najbliższych -SPRAWDZAJCIE

Lena

Wiktor
@Lena

Chyba jakiś żart !!! Nie płaci I czuje się bezkarnie. Zobaczymy za pare tygodni ,miesięcy .......

@Lena

Ale dobry żart! Świta Pani P. działa! Nie wierzcie w te kłamstwa. Brednie! Miliony długów!

@Wiktor

Jeszcze trochę i ręka sprawiedliwości dopadnie! Za krzywdy ludzkie!

Stary
@Lena

p.puczkowska....to...poprostu kobieta bez zasad ...chyba tylko jedna ..pod siebie i dla siebie ...popracujesz sama zobaczysz ...standart miła a później....na bruk bez wypłat....ale koniec jej zachowań już bliżej niż myśli.......Lena poczekaj zobaczysz .....sama jak skończysz karierę .Kobieta o pustym sercu bez empatii a o honorze , lekarzu .....lepiej nawet nie myśleć pozostawia po sobie tylko długi i dramaty ludzi pensjonariuszy , pracowników...Siedlecki pracował pod dyktando prezeski musiał!!!!

Zdrowko
@Stary

Racja, jest bardzo niesympatyczna

@Lena

Przecież to nie prawda ta Pani nie płaci zatrudnia ludzi potem kłamie zwleka i jest niewypłacalna, nią się powinien prokurator zająć a nie ona po tylu (usunięte przez administratora)chodzi wolno i dalej (usunięte przez administratora) ludzi

Redaktor
@Lena

Szanowna Pani , prosimy o kontakt bo z informacji jakie mamy od Kontrolerów z Urzędu Wojewódzkiego oraz Inspekcji Pracy oraz Sanepidu , to jest zupełnie inaczej ukazane . redakcja@glosnews.media

Urszula Puczkowska Nowy wpis

Olka Nowy wpis

Ponad pół roku temu szukano tu sprzątaczki, wiecie może, co jaki czas trafiają się takie oferty? Jak teraz wygląda stawka? Wtedy było to mniej więcej 18 zł/h, jak to wygląda teraz? W jakich godzinach się pracuje, rano czy wieczorami? To praca na cały etat?

wielebny Nowy wpis

podpisuje z pania Puczkowska Urszula umowe i sadze ze beda zyski umowe sprawdzil prawnik

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Wiecie, czy Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ursyn

Pan Siedlecki zadłużył firmę i szuka kozła ofiarnego w postaci Pani Puczkowskiej. Dom Senira prezentuje się zadbanie i bez uwag. Manewry z podkładaniem fotek przez pana Siedleckiego nie znajdują pokrycia w faktach.

@Maja

Do dnia dzisiejszego prawie nic nie zostalo zaplacone !! Pomimo prawomocnego wyroku sądu .

@Gustaw

skoro tak to co się dzieje z tym domem seniora, tam obecnie normalnie ludzie są zatrudnieni i pracują? wobec nich rozliczenia są prawidłowe i firma po prostu ma zaległości do uregulowania?

@Maja

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska? Chętnie zatrudniają?

Gość serwisu

Trzymaj się jak najdalej od nich bo skończysz marnie.Bez pieniędzy i z zepsutą reputacja.Tam wpadnie prokuratura na dniach.A pani Puczkowska jest poszukiwana za długi wobec ludzi i urzędów.

byllypracownik

nie polecam pracy w domu opieki w konstancinie jeziorna wlasciciel nie wyplaca wynagrodzen po killku dniach oskarza i kaze opuscic osrodek podopieczni osrodka skrajnie zaniedbani nie dawajcie tam nikogo z rodziny

pracowalam z kolezank w DOMU OPIEKI SENIORA KONSTANCIN -JEZIORNA do dzis nie otrzymalismy wynagrodzenia za prace zostallysmy zwolnione przez wiadomosci na grupie przez przypadek odczytana napewno tego tak nie zostawimy i bedziemy walczyly o swoje wynagrodzenie oraz za pomowienia ktore padly pod naszym adresem .PANII PUCZKOWSKA nie tylko nie wyplaca wynagrodzen jak rowniez twierdzi ze pracujemy wolontaryjnie ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Pracująca

Nie polecam. Byłam związana z domem seniora w Wiśle. Kłamstwo na kłamstwie. Pan Tomasz Siedlecki nie wypłacał wynagrodzeń.

Joanna
@Pracująca

A teraz wiesz może jak wygląda sytuacja z wypłatami? Czy coś się zmieniło?

Artur
@Pracująca

Właśnie zauważyłem, praktycznie wszyscy tutaj o tym piszą, ale może coś się zmieniło w ciągu ostatnich miesięcy ...

@Joanna

Nic się nie zmieniło Pani jest nie wypłacalna trzeba się trzymać z daleka

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska?

Zdrowko

Żadnych, jak za darmo się tam pracuje

Fizjo

Witam wszystkich. Zastanawiam sie nad rozpoczęciem współpracy z panem Tomaszem Siedleckim. Praca polegałaby na rehabilitacji osób w dpsach, jednak zmartwilam się czytając te komentarze. Czy moge dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego Pana? Rzeczywiście nie wypłaca w terminie i (usunięte przez administratora) ludzi? Dziękuję za odpowiedzi

Byly
@Fizjo

Poprostu UWAŻNIE SIĘ ZASTANOWIĆ ....myślę że pracy dla Pani nie brakuje ...!!!.

Jaka umowa obowiązuje w Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska podczas okresu próbnego?

Wolontariat????. I zero zapłaconego zus-u

Gama

Jeśli nikt nie miał kłopotów to tylko się zatrudniac

Nie wypłacają wynagrodzenia w terminie.

Mery
@Anonim

A wogole potem płacą? Czy uciekac za wczasu?

@Mery

Uciekać czym prędzej! Zus-y nie płacone. Ekspres bydgoski i przychodnia Leśna polecam poczytać. Ośrodek w.Wisle podopieczni wywiezieni przez wojewodę, bo nie mieli co jeść!

Nie polecam pracy -proponuje omijac szerokim lukiem ,nawet jesli jest sie w desperation. Nie placa Zusow a tylko umowy smieciowe to dewiza tej spółki

Joanna

Czy może Pan/Pani powiedzieć coś więcej? Właśnie podpisałam z nimi umowę.

@Joanna

To ma Pani pecha. Powodzenia w proszeniu sie o kasę za prace.

Oszukana

(usunięte przez administratora) nie zapłacili mi za 3 miesiące pracy ,, jestem jedna z kilkudziesięciu oszukanych.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tomasz Siedlecki Urszula Puczkowska
  • Mazowiecka 29