Opinie o Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o. w Kobyłka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o. w Kobyłka

niekompetentna Nowy wpis

NIE POLECAM pracy w Bellesie. Szef nie ma szacunku do pracowników. Potrafi wyzwać byłą pracownicę od wrednych (usunięte przez administratora), nie potrafi zrozumieć że człowiek nie jest w stanie robić 10 rzeczy na raz + do tego sprzątać placówkę bo sprzątaczka jest jeden raz w tygodniu. Po informacji że przydałaby się druga osoba na popołudniu na odbieranie telefonów żeby sprawniej szła praca i pacjenci byli przyjęci jak najszybciej usłyszeliśmy że trzeba będzie się podzielić wypłatą i że zatrudnił pracownika jako osobę operatywną a sam nawet nie potrafi wypełnić dokumentów które do niego należą woli wysługiwać się recepcją. Skłóca pracowników. Nie ma odwagi zwolnić pracownika tylko każe recepcji ukrócić godziny albo nie wpisywać do grafiku bo sam nie ma odwagi poinformować o zwolnieniu poprzez własne uprzedzenia. Kolejna kwestia nie ma się życia prywatnego ponieważ co chwilę pisane są wiadomości do późnej nocy lub w weekendy co trzeba zrobić następnego dnia. Uporczywe sprawdzanie pracowników na kamerach/telefonach . Wrócę do tematu sprzątania jak się nie posprząta placówki to wysyłane są zdjęcia na grupę i mało tego nawet żona szefa potrafi zwrócić nam uwagę odnośnie porządku mimo że żadnej funkcji tutaj nie pełni, nawet nie raczy powiedzieć dzień dobry. Proponuję zatrudnić sprzątaczkę na więcej dni a nie na jeden to będzie czysto bo żadna z nas nie zatrudniała się na stanowisko sprzątaczki tylko na stanowisko RECEPCJONISTKI. W tej pracy nie ma żadnych plusów. Oczywiście opinia nie tyczy się każdego szefa. MAMY NADZIEJĘ ŻE TERAZ PAN DOWIERZA CO CZYTA. Pozdrawiam

Dorota Nowy wpis
@niekompetentna

Sama prawda, podsłuchy to bezczelność. Praca na recepcji obejmująca milion innych czynności, sprzątanie, rozliczanie nfz, wszelkie raporty, posty na fb i instagram, zamówienia wszystkiego do przychodni (mleko, kawa, plastry, płyn do podłogi, leki, bandaże, papier,-cały asortyment!!!!). Nikt tu nie jest leniwy, co raz więcej pacjentów i jedna osoba na zmianie nie dziwne że ludzie narzekają na długie oczekiwanie na połączenie. Nie pozdrawiam.

Pracownica Nowy wpis

Nikt nie został zwolniony, każdy sam odchodzi z tego cyrku.

Igła

Zdecydowanie nie polecam współpracować, sam wyzysk. Szefostwo nastawione tylko żeby brać kase dla siebie.

Dottore
@Igła

Zgadzam się w zupełności, chaos, brak organizacji, szacunku do pracowników lekarzy, janusze co zrobiły salon paznokci a później zrobiły stomatologię. (usunięte przez administratora)

Witam. Mam dylemat w kwestii specyfiki współpracy w firmie Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o.. Czy odbywają się rekrutacje wewnętrzne? Dziękuje bardzo za pomoc.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o..
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o. - Kobyłka

• Jak się pracuje w Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o.?

Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o.
  • Ks. Marcina Załuskiego 35
    05-230 Kobyłka
  • NIP: 1251705626 REGON: 386089570 KRS: 0000841937

Bellesa-Med Zdrowie Sp. z o.o.