Opinie o MABO w Mierzyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MABO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MABO o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MABO w Mierzyn

Janek

Chciałbym pracować w firmie i jak czytam to mieliście zmiany dość poważne? Czy w takim razie warto aplikować, podpowiedzcie

jataktoja

Idzie ku dobremu. Pogonili starych dyrektorów, którzy mieli gdzieś dobro firmy i pracowników. Zobaczymy czy nowe władze dadzą radę. Póki co widać, że to inne pokolenie, wychodzi od ludzi a nie zamyka się w gabinetach.

Waciak
@jataktoja

Wychodzi do ludzi tylko po to, aby "wyniuchać" kogo by tu zwolnić. Nie dajcie się nabrać, tak zrobił w swojej poprzedniej firmie.

ram pam pam

Ta firma to jedna wielka żenada szkoda czasu nerwów i zdrowia . płace mizerne wręcz głodowe podejście do pracownika skandaliczne kierownicy i majstrowie z 4 lub 5 łapanki kumoterstwo i kolesiostwo bez tego w mabo ani rusz jak się umawiasz na rozmowę kwalifikacyjną żeby rozpocząć prace obiecują złote góry niestety na pierwszej już wypłacie się okazuje ze to tylko obietnice bez pokrycja nie szanują pracownika . z mabo nawet ukraińcy uciekają wyzysk i i zszargane nerwy tak po krótce wygląda obraz tej psełdo firmy . Odradzam wszystkim podjęcia pracy chyba ze ktoś lubi marnować swój czas i nerwy za niecałe 14.50 pln netto na godzinę firma szuka oszczędności gdzie tylko to jest możliwe i wiadomo ze jak firma zaczyna oszczędzać to TZW.robol dostaje zawsze po (usunięte przez administratora) ogólnie mówiąc SZAMBO !!!

Król

Firma syf na maxa !!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MABO? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Diego

Trzymają tam faceta przez którego zwolniła się prawie cała załoga spawaczy, człowiek ten przez prawie 8 lat niszczy psychicznie ludzi natomiast zarząd nic sobie z tego nie robi, widocznie tacy ludzie są bardziej potrzebni od fachowców.Skandal.Następni też się zwolnią bo ten człowiek się nie zmieni.

e9i

a niby w jaki sposób oni mieliby być twoim zdaniem oszukani? nie chce mi się w to wierzyć, firma jest bardzo solidna

aa

Witam ! Rozwój 50 lat tej firmy to oszukiwanie uczciwych podwykonawców ....jak sie oszukuje podwykonawców to i pracowników ...nie polecam Mabo !

CIEKAW

Witam ile może u was zarobić operator wypalarki dodam iz mam doswiadczenie na wycinarce na efekt szafir z sterownikiem esc 859 czyli taki jak w firmie mabo

Mabo

zapraszamy z CV

Mateusz

malarnia@mabo.pl

kobo

kobieta jako mistrz malarni? czemu nie, potrzebne są tylko umiejętniści i predyspozycje

Zainteresowany.

Jest ktos moze na biezaco jak to teraz wyglada w firmie?

To ja

Dobrze drogi Maćku , tak czy inaczej takie pogawędki nie są wskazane na forum publicznym bo to nie o to tu chodzi, strona jest poświęcona opiniom o firmach.Jeżeli chodzi o Mabo to jak najbardziej polecam, firma bardzo dobra, jak nie najlepsza w województwie zachodniopomorskim.Całkiem poważnie mówię, stabilna praca, bez powodu nie wyrzucą i pieniądze zawsze na czas.

robbin67

do Maciek:zgadza się-życie to nie film ani bajka. Szkoda jednak zdrowia marnować byle gdzie. Nie lepiej robić to samo choćby ale za granicą?

To Ja

Maciek i właśnie przez takich ludzi jak Ty pracodawcy wykorzystują ludzi i płacą minimalne stawki,jak lubisz żyć skromnie to żyj,dorobisz się garba i nic więcej.Trzeba się szanować,znać swoją wartość a najważniejsze jest zdrowie,którego nikt Ci nie zwróci i pracując fizycznie za marną stawkę możesz być pewny,że długo nie pociągniesz a przynajmniej pieniędzmi można to jakoś zrekompensować...pomyśl chłopie co piszesz

Stan

Ludzie, skąd wy się bierzecie jak dla was 15 zł to konkretna kasa a po drugie 18 brutto to wyjdzie niecałe 13 netto.Przy takiej stawce na umowie zarobisz 1600zł i będziesz jadł suchy chleb

kolo

pracowałem w Mabo i potwierdzam ukraińcy święte krowy, a polaków do roboty gonią. Stawki gówniane 18 zł brutto max

Antymabo

oferty pracy dla pracowników w Mabo jest multum przez to właśnie, że jest ciągła rotacja i Ci co na przykład wezmą wolne to idą na odstrzał. Firma teraz idzie z nowym trendem zatrudniania tańszych robotników/imigrantów pochodzenia ukraińskiego w Szczecin i szczerze to ja im współczuje bo to teraz to będzie dopiero praca niewolnicza nauczyciela (usunięte przez administratora)

kurnik

chcesz sie nauczyc ukrainskiego idz do Mabo Niewolnicy bo taka opinia o nich panuje to swiete krowy tego zakladu robia co chca i kiedy chca nie ma jakiegokolwiek nadzoru nad nimi,smieja sie w twarz Polakom od plebsa poprzez mistrzow i kierownikow. Od momentu kiedy ukrainiec zostal brygadzista polakow ten zaklad schodzi na psy bo zaczelismy byc traktowani. Jezeli chodzi o mistrzow nie ma nic do zarzucenia ze wszystkim idzie sie dogadac ( wiadomo kazdy ma inne problemy i oczekiwania ) nie powiem zlego slowa jezeli chodzi o terminowosc wyplat co do stawek to wielka tajemnica ale z tego co mi wiadomo wahaja sie od 15 do 24 zl w zaleznosci od dzialu i komutatorstwa w firmie.

janek

pismo na temat kierownika chyba pochodzi z Piasecznika

Walas

rok tem bylo takich dwoch mlodych to mozna bylo malowac

mm
@Walas

no taki rudy i taki mlody z nimi szlo sie dogadac i rabat dawali :D bylo na czas i oni i ja byli zadowoleni, teraz nic na lewo ;/

łukasz

takk tak jakie bajeczki widze własnie bo w mabo na czysto masz 9 zł i tyle kregosłup do wymiany...ciezko tam jest

Zostaw merytoryczną opinię o MABO - Mierzyn

• Jak się pracuje w MABO?

Zobacz opinie na temat firmy MABO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MABO?

MABO
2.7/5 Na podstawie 56 ocen.

MABO