Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski w Włocławek

Administrator Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier mechanik. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

a ta firma to się przebranżowiła czy o co chodzi? tez widzę właśnie oferty na taksówkę, do której ktoś nawet nawiązał ale myślałem, że to bardziej produkcja, nawet oferta dla technologa kiedyś mi się wyświetlała. Aktualne na produkcje gdzie dodają? Ciekawi mnie czy warunki się pozmieniały

Rob Nowy wpis

Pracuje od niedawna ale nie widzę aby się zajmowali jakimiś taksówkami. Jak to bywa ktoś gdzieś puścił jakąś kaczkę ps. co do zarobków to powiem tyle na pewno więcej niż najniższa jest już na początku potem tylko lepiej. Nie będę pisał ile mam ale jest Ok. Co do jakiś narzędzi to są zaczynając od jakiś wkrętarek Makity w górę , wiec OK. Sporo maszyn automatycznych ale to na innym dziale plus jakieś plotery itd . Jak na małą firmę to fajnie i dość czysto , a wiem co mówię bo to moja 4 firma we Włocku. Co do miejsc do jedzenia ( na oko stołówka z 8-9m2 ale ja i tak wole z chłopakami zjeść lokalnie ) czy szatni nie ma co narzekać Gorzej bo sporo nauki bo i praca dość poważna a ciężko wchodzi . Da się ogarnąć mimo iż ślusarka to widzę podstawowy temat :)

Nowy Nowy wpis

Witam dostałem propozycję pracy a tej firmie na produkcję . Moje pytanie jaki długo trwa okres próbny ,w tym czasie na jak awyplatr mogę liczyć .na jaka wypłatę mogę liczyć po okresie próbnym. Czy ja nadgodziny jak z sobotami? Ogólnie powiedzcie coś o firmie

Nie napisali w ofercie na kuriera, czy dają firmowy samochód, czy trzeba własne brać do pracy auto. Może ktoś już wysyłał papiery do tego ogłoszenia, na które patrzę, i coś mu powiedzieli? Dajcie znać, dla mnie to spora różnica, staram się nie eksploatować swojego jednak, zwłaszcza jak nikt za naprawy potem nie zapłaci.

Czy kandydat na stanowisko KIEROWCA TAKSÓWKI w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Powiem krótko pracuje nie za długo ale i nie za mało aby coś powiedzieć Nigdzie nie było przyjemniej niż tu a i kasa jest zadowalająca. Oczywiście zawsze mogli by dać więcej ale jak na Włocławek i wcześniejsze w innych firmach warunki to w Larisie jest OK. Co lepsze szefo pozytywny a nie jakiś Buc. Pozdrawiam

neox

Pracowałem i w sumie poważne podejście . Otwartośc nie mniej zarobki troche wieksze niż średnie jak na włocławek. Ogolnie atmosfera i warunki dobre , praca na jedną zmianę . Naredzia dostępne wystarczające , przerwy na papieroska w razie co zawsze można wyskakiwać . Atmosfera pozytywna, szef OK. Co do warunków to ogólnie na plus. Spora mieszanka wieku ale idzie się dogadać .

Helena
@neox

A w jakich godzinach ta zmiana? Od której do której? Zarobki większe niż średnie jak na Włocławek to ile wynoszą? :)

cloudziu

nie polecam, zarobki jak w wiekszosci firm w tej dziurze niewiele ponad minimalna stawke, pierwszy miesiac bez umowy, czesc wyplaty oczywiscie pod stolem, zadnych dodatkow do wyplaty, brak lazni, caly zaklad musi tloczyc sie w kuchni 2x1m, wiec kazdy je sniadanie na stanowisku pracy gdzie jest pelno wiorow i pylu z ploterow. Bardzo ciasno, wszystko jest porozrzucane jak popadnie i potem sa pretensje, ze jest cos uszkodzone, bo ktos cos zahaczyl. Plyty 50kg na ploter trzeba dzwigac recznie, bo nie ma zadnego podnosnika, ktory by sie zmiescil w tym kurniku. Brak dokumentacji albo dokumentacja zla, bo wszystko robione jest jak najszybciej bez poprawiania bledow, byle tylko sprzedac klientowi. Narzedzia najtansze z najblizszego marketu, ciagle jest problem ze czegos nie ma, albo narzedzie zaraz po wydaniu sie zepsulo i nie ma drugiego, albo ze ktos komus podbierze, bo narzedzia nie sa numerowane. Nie ma zadnych liderow, wszystkim zarzadza szef i nie jest sam wszystkiego ogarnac, jedna trzecia zakladu chodzi narabana ale szef ich trzyma, bo ciezko jest znalezc kogos kto potrafi utrzymac klucz w reku. Niby sa nowoczesne maszyny ale i tak trzeba duzo poprawiac recznie.

Antoni

I co, firma już nie poszukuje na stanowisko operatora, czy jednak dalej są braki?

Dzień dobry. Czy wiadomo kiedy będzie otwarta rekrutacja na stanowisko Operatora CNC?

qw_
@Zainteresowany

Cały czas jest bo cały czas brakuje ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski - Włocławek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Larisa Arkadiusz Polanowski
  • Spokojna 58A