Opinie o Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska w Włocławek

Wiesio Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako przedstawiciel handlowy. Wiem że co jakiś czas wrzucają rekrutacje do sieci. Ktoś powie jakimi autami jeżdżą PH? Interesuje mnie też ile wizyt trzeba zrobić dziennie żeby wyrobić targety i zrobić premie. Mam doświadczenie w takiej pracy ale wolę wiedzieć czy wyniki nie są tak ustawione że ciężko podołać. Każda wskazówka będzie pomocna.

Sprzątanie po zgonach kurs Nowy wpis

Po ich kursie na sprzątanie po zgonie to mówili że jak chce to mogę sobie otworzyć taka firmę franczyzę jak im wpłacę kilkadziesiąt tysięcy złotych. I co miesiąc będę się dzieliła zyskami. Dla mnie to zwykle naciąganie człowieka. Po tym kursie nic mi nie dało pracy nie znalazłam nawet po kursie. Nikt z tej branży nie honoruje bio clean kursu. Także zostaję ci praca na kasie w biedronce, bo taka dostałam szybciej jak gdzie indziej.

Andzia

Obiecywali że po kursie sprzątania po zgonie będzie praca . Pracy nie ma ani u nich ani nigdzie. Kazali mi otwierać firmę, gdzie sprawdziłam i rynek jest zajęty nie tak prosto z tym. Zostałam z papierkiem za prawie 1500 zł który nic mi nie dał. Uważam że to oszustwo naciągać tak ludzi a potem zostają z niczym i tak. Jak dla mnie firma naciągająca na pracę i wyciąganie pieniędzy od naiwnych ludzi którzy się na to nabierają.

@Andzia

Cześć, czy napiszecie, ile trwa taki kurs? Chodzi mi nie tylko, ile czasy trwa, ale też ile godzin dziennie jest tej nauki na kursie? I czy jak miała byc praca po kursie, to u nich w firmie, czy w jakimś innym miejscu?

Czy rotacja pracowników w Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska na Przedstawiciel Handlowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 28 czerwca na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska na stanowisko Bio-Clean - zaprasza do współpracy!? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Wiesiek

Rok temu na produkcji dobrze oceniano stabilność zatrudnienia i zarobki. A co po roku można do tego dodać? Formą zatrudnienia może tu być umowa o pracę na stałe? I ile od stycznia będzie wynosić pensja?

23-24 wrzesień 2023 odbyłam szkolenie w firmie Bio-Clean . Profesjonalne szkolenie z którego wyniosłam wiedzę teoretyczną jak i praktyczną na wysokim poziomie . Polecam wszystkim którzy mają obawy. Tutaj wszelkie wątpliwości znikają . Polecam firmę BIO-CLEAN

2 lat temu w sieci pojawiła się oferta pracy dla Przedstawiciela handlowego- Doradcy klienta. Odnośnie wynagrodzenia było info, że jest podstawa plus premie. Aktualnie na jakie zarobki można liczyć? Samochód służbowy widziałem, że jest, można go użytkować do celów prywatnych? Wynagrodzenia zawsze na czas, bez problemów?

Andrej

Dobra praca, zarobki ok, stabilne miejsce pracy

Irena

Cześć, interesują mnie bardzo informacje na temat możliwości, jakie oferuje Bio-Clean. Głównie pod kątem rozwoju osobistego. To, czy istnieje możliwość awansu, też będzie ciekawą informacją. Czy ktoś tam pracował i udało mu się rozwinąć zawodowo skrzydła?

Andrej
@Irena

Kwestia pozycji w pracy, jako pracownik fizyczny moglem lyczyc na stabilne zarobki, bez strachu ze strace prace

Karol

Jako były pracownik, mogę polecić firmę. Płatność zawsze na czas, praca ciekawa, każde zlecenie było inne. Na delegacji hotel i jedzenie było zapewnione. Z kontaktem z biurem czy szefostwem nigdy nie miałem problemu. Nie wiem skąd negatywne opinie, powyżej. Ale opinie typu "słyszałem na forach" są trochę niepoważne.

Dorota
@Karol

Można wiedzieć co cię jednak skłoniło do zmiany pracy, skoro warunki były w porządku? Powiesz ile zarabiałeś i na jakim stanowisku?

@Dorota

@Dorota Wyjazd za granicę ze względu na moją żonę i jej rodzinę.

@Dorota

Zapomniałem odpowiedzieć na drugą część pytania, przepraszam. Zarobki były satysfakcjonujące, tym bardziej jak na stanowisko pracownika fizycznego. Rozeszliśmy się w dobrej atmosferze, z możliwością powrotu w razie jakbyśmy chcieli wrócić do kraju, także ogromny plus za nie palenie mostów.

Dorota
@Karol

Dziękuję za odpowiedź

@Dorota

@Dorota bardzo proszę, w razie pytań proszę smialo pytać

Ta firma już ledwo dyszy, bankrut

Radek
@Anonim

Też tak słyszałem właśnie, teraz takie czasy że wszystko pada.

Paulina
@Radek

Zaraz, ale słyszałeś, czy wiesz na 100 proc.? Maja na stronie ogłoszenie na specjalistę ds. handlowych, dają auto i telefon służbowy. To o jakim upadku mowa?

Paulina
@Anonim

Pytanie, czy masz jakieś dowody na to. Pracujesz tu? Zlecałeś coś?

Radek
@Paulina

Na stronie to wszystko można sobie pisać że zatrudniają itp, to tylko pisanie . Słyszałem na forach jak piszą.

Beata
@Radek

Na których forach? Co tam takiego wyczytałeś?

@Anonim

za takie komentarze powinna być odpowiedzalność cywilna, bardzo szkodliwy komentarz, oskarżenia bez poparcia dowodami

@Anonim

Firma działa ponad 10 lat na rynku, b. Dobrze prosperuje.

Pracownik fizyczny

Firmę oceniam pozytywnie, dobre zarobki, dobry kontakt.

Mariusz

Pracuje jako kierowca, również zadowolony i doceniony jestem.

Jako pracownik biurowy tej firmy, nie rozumiem negatywnych komentarzy, wyglądają jakby były celowe z konkurencji. Jestem zadowolonym pracownikiem. Docenionym.

Były Pracownik

Niestety ze względów zdrowotnych, musiałem zrezygnować z dalszej pracy, pracowałem dwa lata na umowie o pracę, nie mam zastrzeżeń do tego pracodawcy.

Zleceniodawca

Jako zleceniodawca polecam ów firmę. Na plus: + kontakt + wykonanie + czas trwania usługi + Kompleksowość usługi Minusów z mojej strony nie ma.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska?

Bardzo miła atmosfera pracy, podejście do mnie jako pracownika jest powyżej moich oczekiwań.

Jako pracownik, mogę polecić firme jako pracodawcę, warunki umowy w 100% spełnione

NowackiRafal

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy, Szybko, w dobrej cenie, zlecone było czyszczenie hali po pożarze

SerwisBiurowy

Usługa czyszczenia biura po pożarze wykonana bezbłędnie, wyrażam swoje pełne zadowolenie jako klient

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska - Włocławek

• Jak się pracuje w Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska?

Zobacz opinie na temat firmy Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bio-Clean P.P.U. Paulina Węgorowska
4.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Grodzka 44
    87-800 Włocławek