Opinie o Automex w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Automex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automex w Częstochowa

HH

a tak bardzo bolą was pracownicy z Ukrainy gdzieś dawno za górami w zakładzie ktoś powiedział o nich że to wyrobnicy jak oni są wyrobnikami to kim wy jesteście oni wiedzą za co pracują a wy mówiąc tak o nich gardzicie sami sobą nigdy i nigdzie nie będzie szanowany ten kto się sam nie szanuje i nie można mieć pretensji do całego świata Polacy to nie naród wybrany jeden już jest NIE WALCZ Z IDIOTAMI MAJĄ PRZEWAGĘ LICZEBNĄ PAULO COELHO

@nick co masz na myśli?

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Mistrz Zmiany. Co czeka na osoby, które prześlą swoją aplikacje? Na jakie warunki mogą liczyć?

nick
@Maja

2 tygodnie praca grtatiś ciekawe kto kasę za to weżmie

Chamski Staś.

Ilu już pracuje w Automexsie ukraińców ? Słyszałem że Sylwek poleciał przez audyt z Gommą . Coś sie polepszyło od tego czasu ? w sensie na kontroli jakości .

To ja
@Chamski Staś.

Polepszylo się tym co się zwolnili.mają lepszą spokojną pracę żaden w ząbek czesany nie zabrania im dmuchac

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Automex? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Maja

@HHa Ty jesteś pracownikiem automex? Chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy w firmie.

@Maja

moje wrażenia są w miarę dobre w skali 1-10 moja ocena 5 widziałem gorsze i lepsze zakłady piszecie o różnych osobach i krytykujecie ich (usunięte przez administratora) td. nie rozumiem tego jeżeli chce kogoś skrytykować to muszę mieć duże wiadomości na temat jego pracy ewentualnie jestem na podobnym stanowisku i jestem znacznie lepszy to też nie jest powód do krytyki bo nie wszyscy jesteśmy jednakowi ja mam inny powód kasa bo nie po to się przyjmuję na jaki bądź zakład żeby pracować w czynie społecznym komunizm dawno miną i pięciolatki się skończyły pracuje dla kasy nie dla idei a kierownicy mogą chodzić na rzęsach i mam to w czarnej dziurze POWIEDZ MI, TO ZAPOMNĘ. NAUCZ MNIE,TO MOŻE ZAPAMIĘTAM. ZAANGAŻUJ MNIE ,TO SIĘ NAUCZĘ. BENJAMIN FRANKLIN

Przyjdz później
@HH

Jak się pracuje na górze to niema się pojecia co się dzieje na hali przy pracy na maszynie...

@Przyjdz później

Pracuje na hali przy maszynie i wiem co się dzieje najgorzej mają ci którzy pracują uczciwie nie smakosze nie ci którzy liczą na łaskę pana i nie spowinowacenia rodzinne i od cały automex

Maja

Zamierzacie aplikować w najbliższym czasie do firmy automex? Macie może jakieś pytania? Postaramy się znaleźć na nie odpowiedz!

gomi

Pamiętam jak zrobili zdjęcie paska od spodni leżącego pod biurkiem przy maszynie. I jaki był z tym problem.Niezłe odloty mają te czubki ,hahahahahaha

H

Zgadzam się jedna połowa to debile plus cały DZ.J. oprócz jednego gościa na pewno nie jest to kierownik a druga myśli jak co miesiąc okradać pracowników to jest organizacja przestępcza ale nie zbrojna i ma szefową " Nie ma ludzi niewinnych , są tylko źle przesłuchani " Feliks Dzierżyński

@H

Masz odwagę obrażać innych, to miej odwagę się podpisać imieniem i nazwiskiem (oczywiście swoim), tchórzu. Oskarżenia są poważne a jeżeli myślisz, że jesteś anonimowy, to bardzo szybko mogę ci pokazać, że tak nie jest. Nie pasuje ci to zmień pracę, nikt nie będzie za tobą płakał.

krakowianin
@HH

Patrząc na tą wypowiedz z pozycji bezstronnego obserwatora muszę stwierdzić ,że musi być coś na rzeczy jeżeli taką reakcję wywołanej osoby sprowadził .Patrz potencjalny pracowniku co cię czeka ,zastraszanie/?oszukiwanie?

@krakowianin

Bezstronny obserwatorze krakowianinie, interesuje cię praca w Częstochowie? Jedno jest pewne - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pokaż mi na tym portalu (i nie tylko tym) chociaż jednego zadowolonego, polskiego pracownika. Jak komuś nie pasuje, to niech jedzie do Niemiec i zbiera szparagi dla jakiejś Helgi.

GRACZ

sprawdzajcie sobie wypłatę każdy dzień i stawki bo informatyk to (usunięte przez administratora) i oszukuje nie wspominając już pani B

bubu

Cenzura jak na onecie .

Stawki itd.

Zamiast zajmować się głupotami (nie chce mi się wymieniać jakich, bo każdy wie jak jest). To weźcie się za stawki z starych stawek i tych poniżej 120 zł brutto... bo jeśli połowa załogi będzie zarabiać 136 zł brutto to druga połowa zbyt długo nie porobi na stawkach 95-115 zł brutto ... Weźcie do Siebie to, że dobrzy pracownicy się zwalniają i trzeba szybko reagować bo firma niedługo z 150 osobowej załogi będzie miała 50... I nie wmawiajcie, że ktoś się "opierdala" bo jak się człowieka po ludzku poprosi żeby przyszedł w weekend to przychodzi, a czasami zapierdalają cały miesiąc i wtedy według (Dąbrowy górniczej) to jest "normalne" a jak ktoś nie przyjdzie raz, czy czasami drugi bo nie może bo po prostu jest zmęczony tym co się dzieje w firmie to już nagle staje się "niewydajny" a to ze pół roku jebał prawie każdy weekend to, to idzie w zapomnienie... MASAKRA i ŻAŁOSNE postępowanie z waszej strony. PS. Przestańcie się wyżywać na Brygadzistach bo to chyba nieliczni z normalnych w tym zakładzie. Pozdrawiam załogę Automexu choć nie każdemu mam ochotę pozdrowić, ale... ale wierzę w cuda!

olo

Żenada

bbbbbbb

To ilu was jeszcze zostało z operatorów cnc ? Kto zgasi światło .To jest dyskryminacja i mobbing traktowanie i poniżanie pracownika ,ze względu na wiek i chorobę .Raz tu ,raz tam pracuje Na Alei Pokoju jest firma która się zajmuje mobbingiem Jak pracownikowi który pracuje na zwykłą dniówkę i ma taką umowę można wyznaczać nierealne normy i gnębić go .

jano

no ale jak to, nawet nie spróbowałeś w tej firmie pracy, a wiesz już, że u nich nie podobałoby Ci się? Daj znać co konkretnie tu przeczytałeś co tak Cię zniechęciło tak naparwde - sam się zastnawiam nad pracą, bo teraz jest wolne jedno stanowisko w Częstochowie.

Ja juz nie muszę

Dzięki ci łysy pokemonie .zaz r wierdzenie .ze nie pasuje do wizerunku firmy .Dzieki temu mam lepszą dobrze płatną pracę w innej firmie

bubu

To kiedy złapiecie tego łysego Pokemona?

jam ci

nie wiadomo czy inteligentnemu inaczej bedziesz pasow al do wizerunku firmy

sam

Karty autokontroli wypełnione? WYPEŁNIONE .No dobra .

Narazie rób

Panie B, ma Pan w ogóle świadomość co się dzieję w firmie?

ja już nie muszę

Prędzej czy póżniej zbierze się grupa obecnych i byłych pracowników założy sprawę w sądzie o mobbing i szykany .Na ul Aleje Pokoju jest firma zajmująca się sprawami mobbingu .Może też tak się zdarzyć ,że ktoś nie wytrzyma i stanie się zdarzenie

Napewno nie automex

Witajcie firma automex KatakuwaStrofa banda oszołomów i kretynów. Firma automex; - Po primo kierownik nie ma pojęcia wogóle o produkcji nie odróżnia detali. - zatrudniane są zbędne osoby - mrs. Czerwony kapturek powiada ze pracowal w znanych firmach zacnie szacun. Cytuje... ( przepraszam czy tutaj sie frezuje motylka? ) ja piernicze na tokarce to ześ sie popisal gościu. - perfekcyjna pani domu a w zasadzie pan, zawód to jest dla pani ale co kto lubi. Kolo zajmuje się sprawami czystości haha zawód męski w chuu. Mierzenie kija od mopa haha , to nie przejdzie kij przekroczył 2cm nie nadaje się do użycia trzeba go wyrzucić. Wszystko musi leżeć na swoim miejscu typowe dla pedanta, a jak coś jest krzywo leci oszołom do kierownika. Ogolnie to wyglada jak jakis pedzio strzygli go chyba od ekierki masakra ... . Prawie wszystkie te maszyny powinny miec naklejki WRC wyrcy rycy cescy. Nie polecam jest duzo innych firm na lepszych warunkach lepszej płacy i bez mobbingu i zastraszania tu trzeba z nimi krótko bo na głowę wejdą. Dziękuję pozdrawiam bić ku... i złodziei ; )

Zostaw merytoryczną opinię o Automex - Częstochowa

• Jak się pracuje w Automex?

Zobacz opinie na temat firmy Automex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automex?

Automex
2.7/5 Na podstawie 83 ocen.
  • WILGOWA 65B,E
    42-271 Częstochowa