Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Tomar-Bud Tomasz Kosmalski w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Remontowo-Budowlana Tomar-Bud Tomasz Kosmalski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Remontowo-Budowlana Tomar-Bud Tomasz Kosmalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Remontowo-Budowlana Tomar-Bud Tomasz Kosmalski w Włocławek

Biały Nowy wpis

Polecam bardzo Pana Tomka zarówno do remontu jak i do robienia mebli Profesjonalista przez duże P

Czy w Firma Remontowo-Budowlana Tomar-Bud Tomasz Kosmalski możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dawid Nowy wpis

Są miejsca pracy w tej firmie remontowej? Szukam pracy jako glazurnik ale inne prace zwiane z budowlanką i remontami też mam w jednym palcu ;) Wart skałdać tu papiery?

B. Nowy wpis
@Dawid

Warto, jak jesteś pracowity.

Z czystym sumieniem polecam. Robiłem remont mieszkania. Wykonanie na najwyższym poziomie. Bardzo solidnie, dokładnie. Ceny są przystępne. Właściciel potrafi fachowo doradzić. Wszystko na plus. Polecam !

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Firma Remontowo-Budowlana Tomar-Bud Tomasz Kosmalski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Klientka

ma Pan w 100% rację, partacy nad partakami,oszuści ,którzy wyliczają materiały na wyrost,a potem zabierają resztę w postaci całych rolek do samochodu. Sam właściciel firmy odstawił mi taką fuszerę,że żałuje ,że nie mogę wkleić tu zdjęć. Udawał głupa ,gdy usłyszał,że ekspert twierdzi,że wina złego położenia na ścianę specjalnej faktury jest po jego stronie,a wziął 40 zł od metra! Cwaniaczek nie z tej ziemi,cedzaczek cichaczek ,ech,szkoda słów, wszędzie widzi problem.

Mariusz

Jak ciężko jest na budowie ? Ile trwa jedno zlecenie mniej więcej ?

zadowolony klient

Nie ma lepszej firmy we Włocławku , właściciel podchodzi do wszystkiego bardzo dokładnie Polecam wszystkim którzy szukają solidnej i dokładnej firmy

Mobil

Dno nie firma,oszusci partacy i cwaniacy.uwaga,bo wlasciciel.to (usunięte przez administratora) ktory fabrykuje umowy bez podatku i gwarancji,stolarz,murarz,,malarz-w jednym!,czyli.zaden!

Miki

Bardzo dolina firma Jakość wykonania adekwatna do ceny, jestem bardzo zadowolony

Klientka z centrum

Z kazdym dniem odkrywam partactwo w wykonaniu remontu i brak jakiejkolwiek odpowiedzialnosci.Nie ma gniazdka,by prawdziwi fachowcy nie musieli poprawiac podlaczenia.Po spartaczeniu wykonania pracy wlasciciel udaje,ze temat nie istnieje( mimo opinii eksperta),firma. przyjmuje wszystkie zlecenia,ale potrafi wykonywac tylko najprostsze prace malarskie.Wlasciciel bardzo wysoko ceni swoja prace,nie uwzglednia opinii klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Remontowo-Budowlana Tomar-Bud Tomasz Kosmalski - Włocławek

Firma Remontowo-Budowlana Tomar-Bud Tomasz Kosmalski
  • Zagajewskiego 14 lok. C5