Opinie o Adam Klimek w Kobyłka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Adam Klimek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adam Klimek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Klimek w Kobyłka

Diana Nowy wpis

Chłopak jest elektrykiem samochodowym i jak teraz przeglądałam okoliczne firmy to też komisy samochodowe zaczęły mi wpadać. Było tu już wcześniej napisane, że elektrycy mieli jakieś problemy. Może chłopak jest potrzebny do pomocy?

Marek Nowy wpis

Panie Adamie mam mercedesa w 213 świeci się czak wymienione EGR 2 sztuki sonda chłodnica spalin kupione w serws Mercedes wróbel i nic nadal świeci nikt nie umie mi pomóc dlatego proszę pana o pomoc pozdrawiam

Jestem mechanikiem i szukam pracy, w której dobrze zarobię oczywiście. Zmieniam pracę właśnie ze względu na zarobki. Tutaj jest sporo próśb o pomoc czy wypowiedzi fanów pracodawcy ale opinii od pracowników brak. Ktoś tutaj pracuje/pracował i się wypowie? Wiecie ile osób jest aktualnie zatrudnianych?

Jaro Nowy wpis

Witam Czy silnik 1.9 tdi 90 konny w aucie z 2002 roku może przy predkosci 60 km/h ulec rozbieganiu przez olej który podobno był w intercoolerze Mechanik u którego auto było na naprawę hamulców tak twierdzi Samowolnie podmienił silnik myśląc że sie nie poznamy Wcześniej auto pracowało jak zegarek a teraz śmierdzi kopci i pracuje jak traktor

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Adam Klimek spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Jerry

Adam Kilmek Piotra Wysockiego 2 05-230 Kobyłka Polska Witam, oglądałem prawie wszystkie Pana programy naprawdę można być zachwyconym Pana wiedzą , kiedyś do Pana przyjadę z moim jaguarem S- typem 3,0 rok 2005 jazda nim jest wielką przyjemnością, kupiłem jego w 2008r. i i do dziś jest w dobrej formię ma kilka problemów których miejscowi mechanicy i elektrycy nie są w stanie naprawić ale w związku z tym, że jeździ to dalej sobie jego eksploatuję, myślę że kiedyś się zdecyduję zrobić oczywiście z Pana pomocą zdrowego i pięknego 18-sto latka. Pozdrawiam Jerry z Olsztyna

Jerry

Witam serdecznie. Już nie wiem do kogo się wrócić o poradę, pomoc. Peugeot 407 coupe 3.0 automat. Posiada zawieszenie o zmiennej charakterystyce. Mam do wymiany amortyzatory. Problem polega na tym, że są niedostępne ( przestali produkować - nawet w ASO nie ma). Kontaktowałem się z kilkunastoma zakładami które regenerują amortyzatory - żaden nie regeneruje do Peugeota - inne owszem. Pytanie ,czy są możliwe zamienniki jeśli tak to jakie. A może Pan zna jakiś zakład który podejmie się ich naprawy. Za pomoc byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Andrzej Kuna Kontakt do mnie 662069987 mail: andrzej_kuna@interia.pl

Gratuluję , serwis BMW za taką naprawę wycenił sobie około 40tyś zł , a Pan Adam K wraz ze swoim pracownikiem usunął usterki za kilkanaście STÓWEK , godne podziwu i szacunku dla takich fachowców . Mam Fiacika Cupe z 1999r 1,8cm3 (131km) do naprawa , jeżdżący , pozdrawiam marek (usunięte przez administratora)

Joanna
@Marek

Tylko kilka stówek? A ile im to zajęło i ile na tym mógł zarobić w takim razie sam ten pracownik? Wiecie jak ich obecnie tu wynagradzają?

walsch

Dzień dobry Panie Adamie. Oglądałem dziś (22.01.2023r) Pana program "Samochód marzeń..." A konkretnie FORD Mustang '73. Czy można wiedzieć co dzieje się z "bohaterem programu "? Pytam bo chciałbym skontaktować się z właścicielem i poprosić go o możliwość zajęcia miejsca za kierownicą Mustanga...nie dla mnie a dla mojego przyjaciela, wielkiego fana tego auta i uwaga ... mój przyjaciel to Rysiu MACH rocznik 1973. Pozdrawiam Robert WAL. 501-217-139 walsch@wp.pl

Piotr Nowinski

Witam P.Adamie jestem od lat pańskim fanem .Bardzo mi się podoba to co Pan robi-a jest to arcydzieło..posiadam starego T4 Doka 2500b+g 2000r automat staram się na podstawie pańskiej po części coś odrestaurować swoje autko..jestem kierowcą ciężarówki ojcem 10-rga dzieciaczków gdzie chcę napomnieć że bardzo mi zależy na odrestaurowaniu mojej T4 ..zarazem jest to moja zabaweczka w której bardzo się zakochałem dzieci młodsze również bardzo uwielbiają nim przejażdżki chciałbym dopytać się Pana jak mógłbym z Panem nawiązać kontakt aby coś mi Pan doradził co i jak można poprawić bądź naprawić w moimi sutki.Bardzo bym był wdzięczny za pomoc a jest napewno coś do poprawienia ...Pozdrawiam bardzo serdecznie Piotr

Witam. Auto zgasło podczas jazdy. Ponowny rozruch i samochód już nie odpalił. Rozrusznik sprawny, pompa paliwa sprawna, akumulator i klemy sprawne. Pojazd Seat Cordoba Vario 1.6 Benz+gaz

Bialy

Witam mam pytanie mam passata B5 wersja higieline z grzana przednia szyba i nikt nie wie gdzie jest bezpiecznik od grzania przedniej szyby bo mi nie dziala czy pan coś by mi poradził na ten temat gdzie można go znalesc

Rafał

Czy można złożyć do Seata Toledo 2 samoczynnie otwieranie bagażnika tylnej klapy

Joanna
@Rafał

To jest pytanie odnośnie zamówienia do firmy? wiadomo ile trzeba płacić za tak spersonalizowane usługi i jak długo się czeka na ich wykonanie?

Krzysztof

Witam potrzebuję kontakt do tego warsztatu w którym naprawiał Pan dach w Cabrio, wiem tylko ze gdzieś koło Lublina. Pozdrawiam Krzysztof

Jurek Szubek.

Witam. Jestem Pańskim fanem , programów i ogromnej wiedzy w zakresie motoryzcji. Bardzo proszę o podanie namiarów na warsztat lakierniczy z którego Pan korzysta w swoich programach. Mam do lakierowania drzwi prawy tył MAZDA CX-5 2021 lakier biała perła 25D.Chcę porozmawiać o możliwościach. Pozdrawiam: Jerzy Szubański.

Izabela
@Jurek Szubek.

A w tych programach nie podali nigdzie adresu albo chociaz miejscowości tej miejscówki?

Darek Nasa

Witam. Mam na imię Darek mieszkam w Toronto w Kanadzie jeżdżę Volkswagen Tiguan 2011 2.0 T. Kupiłem sobie bezprzewodową kamerę cofania i mam mały problem żeby ją podłączyć ponieważ jakiś niemiecki geniusz wymyślił lampy cofania w zderzaku, a potrzebuję podpiąć się do przewodu z prądem od lampy cofania. Czy znasz może jakiś sposób żeby podłączyć ten przewód bez rozbierania zderzaka. Nie wiem czy to przeczytasz ale gdybyś mógł pomóc bardzo byłbym wdzięczny. Z góry dziękuję i życzę miłego dnia. Darek

olo61

nic nie slychac adam pracuje tylko dla tvn turbo

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Klimek - Kobyłka

• Jak się pracuje w Adam Klimek?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Klimek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Klimek?

Adam Klimek
  • Piotra Wysockiego 2