Opinie o Ol-San Piotr Olszewski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ol-San Piotr Olszewski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ol-San Piotr Olszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ol-San Piotr Olszewski w Gdańsk

Anty Nowy wpis

Większość wpisów to prawda a mało tego trzeba było uważać na jego człowieka który nie raz przychodził pod wpływem robił co chciał i miał za donoszenie najlepiej ze wszystkich lekkie prace nie zawsze związane z firmą i jako pała nigdy nie marudził na brak pieniędzy.Mowa o jego imienniku Piotrze więc uważajcie co robicie mówicie itd.przy tej pałce bo o wszystkim Olszewski i tak się dowie.

Jaka jest kultura pracy w Ol-San Piotr Olszewski?

Pracownik Nowy wpis

Pracuje i tego człowieka dłużej niż ten leser Mateusz który nie ma szacunku do nikogo nawet rodziny święty nie byłeś to nie pisz głupot A pieniądze napewno ci zapłaci bo zawsze płaci

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Ol-San Piotr Olszewski? Chętnie zatrudniają?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ol-San Piotr Olszewski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
...

Niestety potwierdzam. Ciężko z wypłatami, kasą jest nie na czas i wieczne krzyki na budowie

Nie stać mnie na ciebie

Niestety, ale dużo tych komentarzy tutaj to prawda. Zaczynając od potwierdzenia kilku informacji użytkowników, którzy wypowiedzieli się przede mną. Co do przebierania się w garażu, wracania samemu z budowy, czy przebierania się w aucie na terenie budowy czy przy koparce to prawda. Jeżeli chodzi o pieniądze to niestety facet ma z nimi problemy. Gdy przychodzi piątek, dzień zapłacenia pieniędzy to miota się po placu po czym płacze, że nie ma i kasę zapłaci za parę dni, bo nie ma. Kupuje auta firmowe, a pracownik nie ma kasy na czas. Przed świętami przyszedł i wszystkim pracownika powiedział, że da po parę groszy i resztę da dzień przed wigilia to będziemy mieli na święta. Wieczne krzyki i awantura na budowie i pracownicy już mają tego dość i się stawiają, bo robi wiecznie wstyd. Człowiek został zwolniony smsem z informacją, "że nie stać mnie na ciebie". Prywatnie człowiek może i wporzadku, ale jako Szef niestety nie. Doszło już do tego, że pracownik hurtowni przyjeżdżał pod garaż po pieniądze za materiały. Komornik firmowy prawdopodobnie jest, bo jest kara za nie wywiązanie się z terminu roboty i przez to pracownicy słuchają płaczu codziennego, że on nie ma. Nie którzy pracownicy nie mieli zapłacone za jakiś dzień w pracy, bo coś sobie ktoś ubzdural. Rotacja pracowników jest duża z uwagi na to. O kasę trzeba się ciągle upominać swoją. Nie polecam ludzią jeżeli szukają stabilnej pracy. Koleś obiecuje przez telefon złote góry. Pierwszy tydzień/dwa jest miły, itp. A po tym czasie pokazuje jaki jest na prawdę i jak to w firmie wszystko wygląda. Jak ktoś lubi czekać na swoje zarobione pieniądze to jak najbardziej ta praca jest dla niego. Narzędzia zostawiają wiele do życzenia. Jedna torba na całą firmę, wężyki skręca się stalowymi wielkimi kluczami, bo nie ma nawet żabek. Najlepiej brać wszystko na smsy, bo później dochodzi do wypierania się, że takiego czegoś nie było. Dochodzi do sytuacji, że Szef mówi ci jedno. A na drugi dzień jak ma zły dzień to (usunięte przez administratora) cię, że tak nie miałeś tego zrobić i tak nie było. Jeżeli chodzi o płatności to wieczny kłopot z kasa

dariusz pogonowski

czekam na pieniadze juz prwie miesiac badania lekarskie mi oddał

Agnieszka
@dariusz pogonowski

O jakiej kwocie mowa? Była jakaś umowa że te pieniądze Ci zwrócą? Udało się odzyskać pieniądze czy w dalszym ciągu nie?

@Agnieszka

nadal mi zalega1000 zl

dariusz pogonowski

gosc nieplaci niewywiazuje sie z obietnic > nierejestuje do zusu< praca na czarno , pzrebierasz sie w zimnym garazu , nawet badan lekarskich mi niechce oddac

edyta

sprawa tego pana zgłoszona jest na policje o oszustwa ,wypiera sie wszystkiego co zrobil,

Alibaba
@edyta

Sprawa ze trony pracodawcy jest zgłoszona na policję za takie oszczerstwa bo to nie jest prawda , a Policja dojdzie to tego kto takie coś pisze i wtedy będą się te osoby tłumaczyć bo to jest karane.

anna

w firmie pracuje pracownik mateusz szałczyński,ktory jezdzi na roboty i (usunięte przez administratora)ludzi,kilka osób okradl na ponad 20 tys,szuka go policja,obecnie wozi ludzi samochodem ktorzy pracuja u p.piotra o.

Edyta
@anna

Nie rozumiem chyba, jakich ludzi wozi skoro podobno go szukają? Bo skoro ta informacja jest jawna to powinni raczej już go złapać? To prawda w ogóle?

darjusz pogonowski

z pracy byłem zadowolony pieniedze zawsze na czas ale pracowalem w 2019 roku moze sie cos zmieniło

brak kasy

Cały czas problem z płatnościami. Od początku roku tylko 1 normalna wypłata w całości. Brak szacunku do ludzi. W dniu wypłaty właściciel firmy mówi "Jeśli chodzi o kase to nie mam" . Byle skończyć robotę reszta nie ważna. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) !!!!!

Bezstronny
@brak kasy

Widać że dwie opinie dodane przez tą samą osobę godzina i dzień takie same tak można je jechać po wszystkich

Ciągłe darcie ryja szefa firmy bez powodu. Wymyślanie nie stworzonych rzeczy i problemy z pieniędzmi. Omijać tą firmę. Pracowałem tam długo i nie polecam. Stawki około 21 zl dla kierowcy z doświadczeniem. Wszystko na początku jest dobrze później brak kasy i narzekanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Ol-San Piotr Olszewski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ol-San Piotr Olszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Ol-San Piotr Olszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ol-San Piotr Olszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ol-San Piotr Olszewski
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 68A lok. 4
    80-244 Gdańsk