Opinie o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OPTOPOL Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Czy są planowane podwyżki w firmie ze względu na zwiększenie najniższej krajowej od nowego roku? Czy to był ten dodatek antyinflacyjny który dostaliśmy listopad-grudzień? Kiedy będzie premia roczna? tkzw. 13-stka? Ktoś coś wie?

Al

Coś trochę kłapouchy chodzi przygnębiony na ale jak to on ma czasem takie lagi... a jego księżniczka nadal pewna siebie i uśmiechnięta sobie chodzi xd

Świeżak
@Al

Przepraszam jestem nowy w firmie, który to ten słynny kłapouchy ? Jak go rozpoznać ?

Ps. Bez tych pytajników :D

@Świeżak

Kierownik produkcji z wąsem jak błotnik do Ursusa

Alll
@Al

Kilka razy zadawałem pytanie jaka jest atmosfera w tej firmie. Po komentarzach wnioskuję, że kiepska i pracują tam sami nieudacznicy,którzy tylko plotkują jak stare baby na bazarze.

@Al

Chciałem do niej zagadać ale kłapouchy nie pozwala się do niej zbliżać, ktoś ma jakieś rady jak do niej zagadać na figo fago? Oczywiście jestem romantyczny ale mój budżet to max 30 zł a uszaty wszystko utrudnia

Xxx
@Anonim

Tobie to proponuję wziąć te 3 dychy i wsadzić sobie...weź się za robotę bo za to Ci firma płaci a nie za rozglądanie się i szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma. Musisz mieć bardzo nudne życie i napewno jesteś jakimś ogrem skoro szukasz szybkiego bzykania,niestety jeżeli chodzi o NIĄ to źle trafiłeś,nie ten rodzaj kobiety i mężatka. Więc weź się za robotę, znajdź jakieś hobby,umyj mamie okna bo święta się zbliżają. To będzie pożyteczne przynajmniej a nie jakieś Twoje nie zabawne wypociny,nie od tego jest ta strona.

@Xxx

Ja kultularnie zapytałem, nie mówię że nie pracuję tylko jak zagadać do niej, myślisz że jak mężatka to święta? Ja nie szukam stałego związku tylko trochę rozrywki w tym smutnym zakładzie, jak kłapouchy u niej ma szansę to czemu ja nie mam? No chyba że chodzi o pieniądze ale więcej jak 30 zl przepłacać nie zamierzam, bo na trasie do Siewierza taniej mi wyjdzie

Bernard
@Anonim

Chłopaku chyba masz nieaktualne informacje, korzystałem 3 miesiące temu z usług Róży z Siewierza i cennik zaczyna się od 150 zł, więc podnieś stawkę albo sobie daruj i idź myć okna xd Jeśli ci mogę poradzić to polecam również usługi na tinderze, tam masz większy wybór i sam jestem zadowolony, można nawet fajne cichodajki wyrwać ;)

Klient
@Bernard

Już bierze po 200, inflacja robi swoje

Pseudoobiektywny

Po wpisach wnioskuję,że okna już mamusi umyłeś ...może czas na pieczenie pierników. Masz dowody tego perfidnego zachowania? Czy masz zdjęcia,nagrania czy tylko bujną wyobraźnię. Nie rób afery tam gdzie jej nie ma... Poczytaj sobie Kodeks Karny,zwłaszcza art.212. Pamiętaj w internecie nic nie ginie...

Obiektywny
@Pseudoobiektywny

Po pierwsze, czy mam dowody tego nie wiesz. Po drugie Znam kodeks kardy i jestem w pełni świadomy odpowiedzialności, po trzecie napisałem swoją merytoryczna opinię, zanim pozwiesz mnie na drogę sądową dowiedz się czy masz naprawdę dowód bo z tego co wiem to pseudonim lub stanowisko nie jest prawną definicja osoby fizycznej, po czwarte dużo ryzykujesz ujawniając moje dane poprzez adres IP uruchamiając całą procedurę na drodze prawnej naruszając wolność wypowiedzi. Czy imię i nazwisko to dane osobowe? Co to są dane osobowe? Aby trafnie ocenić, czy dane informacje są danymi osobowymi należy dokładnie zbadać zaistniałą sytuację. Czasami wystarczy jedna informacja, aby określić tożsamość osoby, w innym przypadku niezbędne będą dodatkowe dane. Obecna Ustawa o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., jak również nowy stan prawny, który będzie obowiązywał po wejściu w życie RODO, wskazują, że dane osobowe to informacje o osobie fizycznej, na podstawie których jest ona możliwa do zweryfikowania. Takimi danymi mogą być np. numer pesel, numer identyfikacji podatkowej, dane o lokalizacji, numer IP.

Cc

Nie wiem jak wy, ale ja osobiście uważam że nasz Sławek Uszatek jest zbędny, i produkcja bardzo dobrze sobie radzi bez niego, każdy wie co ma robić, dla oszczędności mógłby nawet siedzieć w domu na zdalnych i odpisywać gdyby były jakieś ważne pytania (których i tak nie lubi) zamiast czepiać się wszystkich i wszystkim psuć atmosferę w pracy.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Pytanko

Czemu nasz kłapouchy tak szybko się denerwuje? Nie lubi za dużo pytań a to chyba dobrze jak pytamy gdy czegoś nie wiemy?

Poradnik
@Pytanko

Oto kilka zasad które musisz znać: 1. Pytaj go gdy drapie sie po brodzie, udaje wtedy zamyślonego, w rzeczywistości zastanawia się co tutaj robić. 2. Masz większe szanse na uzyskanie odpowiedzi, wiosna i latem, zaś jesienią i zimą kłapouchy wpada w sen zimowy i każde pytanie tylko go drażni. 3. Jeśli masz wiecej niż 1 pytanie, przetrzymaj je do środy lub czwartku. W poniedziałek i wtorek nasz uszatek wybudza się ze snu weekendowego, zaś w piątek przygotowywuje do niego. 4. Zwróć uwagę na fazy księżyca, przy pełni jest bardziej rozdrażniony, zaś gdy jest Nów, znowu nie kontaktuję, dlatego staraj się trafić z pytaniami do uszatka w częściowe zaćmienie księżyca. 5. Zwracaj uwagę również na godziny parzyste i nieparzyste, albowiem tutaj jest różnie, jest to sytuacja ruchoma, niczym święta wielkanocne w kalendarzu. 6. Duży czynnik ma tutaj okolice 10 każdego miesiąca (wypłata) uszatek jest wtedy jakby skłonny bardziej do pomocy. 7. Gdy masz ważne pytanie a żadne z tych punktów nie spełniasz, podchodząc do niego patrz w podłogę (podobno kiedyś musiałeś jeszcze trzymać garde, ale to mit) Jest mnóstwo innych czynników ale tak naprawdę traf w jedno a będzie dobrze. Jeśli chcesz poznać je wszystkie daj znać a wyślę ci cały poradnik w formie PDF za 24,99 zł

Tony
@Poradnik

Racja. Kłapołuchy i dyrektor kulturalny Stachurski rozbiegane oczka to jedna śitwa. Panie Prezesie Pan otworzy oczy i oczści ten krwiobieg z tego zakwasu. Wtedy będzie się działo. Pozdrawiam

Pracuś
@Poradnik

Kąsasz rękę która cię karmi

@Pracuś

No i pytanie co ma oznaczać to wtrącenie? wszystko co napisał na 100% się zgadza czy do któregoś z punktów masz zastrzeżenia?

Biurowiec

Ile dostaliście podwyżki inflacyjnej? Jak dla mnie mogli trochę więcej niż 300 zł dać

@Biurowiec

w biurze 300? a takich ogólnych podwyżek to ile dają? i to netto tak?

KSKA

Odradzam współpracy z panem A.CH, zwanym produkt menadżerem. Uciekać jak najdalej.

Miro
@KSKA

A może coś więcej w tym temacie ?

Ile jest zmian w OPTOPOL Technology S.A?

Botom mówimy DOWIDZENIA

@Gość

haha, myślisz, że odpisze? Generalnie chciałam się dowiedzieć dlaczego nie ma opcji przejścia na b2b w ogłoszeniu na dev C++, które teraz mają wrzucone?

Ile można zarobić na stanowisku pracownika produkcji przy składaniu FC? I po jakim czasie jest podwyżka?

Fas...

Jak czytam tą matke i ona się żali że prezes.ma niwa furę ale podwyżek nie daje to sie śmieję. To jest jej firma i mize kupić 100 nowych samochodów. Jego biznes, jego fanaberie. Chesz.to załóż biznes i kup sobie to auto. Ludzie uwielbaiaj liczyć nie swoją kasę. A soryy.... Matka z dziećmi... 500+ nie wystarczy na ratę na jakąś brykę? Ps. Jak sie zalicie na szczepienia to wezwijcie Pip. Nie mogą wymagać szczepień, bo łamią prawo. Ps2. Dla.jasnosci... jestem kandydatem tam...nie z rodziny prezesa ????????

Pro
@Fas...

Jeśli nie jesteś zaszczepiony to cię raczej nie zatrudniają ...

@Pro

Serio nie? A gdyby ktoś okazywał po prostu testy? To raczej pewniejsze by było?

Ktoś wie może jaka będzie premia teraz w grudniu na święta? Czy ten Łysy pajac pseudo Prezes firmy będzie sprawdzał szczepienia czy mamy aktualne

Złożyłem cv, po jakim czasie oddzwonią? Zawsze oddzwaniają?

Ewelina

No tak, żarty żartami ale tak szczerze z serducha polecacie rekrutację i ogólnie pracuję tu? Czy raczej się gdzieś indziej rozejrzeć?

Brawa

Brawa dla pana dyrektora produkcji za zwolnienie dobrego chłopaka, i zastąpieniem nowymi tylko dlatego, że nie chciał sie zaszczepić, bardzo mądre...

Działonowy85
@Brawa

Osobniku "Brawa" dlaczego obrażasz panów ? pawcio jest mocno zakompleksionym inteligencikiem dla którego największym problemem i zarówno zagrożeniem jest on sam. Panowie wyglądają trochę inaczej osobniku *Brawa*

@Działonowy85

Trochę inaczej tzn jak? Z tym szczepieniem to poważnie?

Dyskryminacja

Z tajnego zebrania zarządu dowiedziałem się jaką dyskryminację szykuje firma wobec niezaszczepionych, zabieranie premii oraz sankcje, jesteś chory na (usunięte przez administratora) i niezaszczepiony od razu do zwolnienia, a jeśli zarazisz kogoś kto jest zaszczepiony to będą wyciągane jakieś konsekwencje, czy oni zdają sobie sprawę że takim podejściem ludzie będą przychodzić chorzy do pracy nie przyznając się o złym stanie zdrowia ze strachu?? Czy wy zdajecie sobie sprawę że osoby zaszczepione również mogą chorować i również mogą roznosić covida tak jak niezaszczepiona?!

Achilles
@Dyskryminacja

Ja będąc niezaszczepiony nawet się nie przyznam że jestem chory, bo więcej człowiek traci uczciwie się przyznając. Ja rozumiem że produkujemy sprzęt medyczny, ale to nie szpital a zakład ma małą styczność z medycyną zakaźną, Panu prezesowi może trochę odbiło na punkcie szczepień, proponuję aby wsiadł pan w swoje porsche przewietrzył się, lub całkiem w nim zamknął i przemyślał to, bo to idzie w złym kiedunku. Ludzi swoich można wymienić ale reputacji już nie

Janek
@Achilles

Myślałem że to tylko plotki, serio? Przecież to czy jest zaszczepiony czy nie to każdego jest sprawa indywidualna, może jeszcze kontrolujcie kto nie je mięsa

pracownik b
@Achilles

zgadzam się z tą opinią

Forsaken- 3 years of work
@Dyskryminacja

A jednak, sprawdziło się. Nie przypuszczałem, że posuną się tak daleko, w kraju gdzie obostrzeń praktycznie nie ma, tutaj dyskryminuje się niezaszczepionych. Świetny poziom trzyma ta firma, pogratulować

@Dyskryminacja

A co ty się spodziewasz jak właściciel nie jest zbyt bystry i cały dzień siedzi oglądając TVN wielki prezes tak kończą bananowce, którzy odziedziczyli coś po rodzicu, ale nie koniecznie rozum.

Ewelina

Czemu w ten sposób oceniasz jego intelekt? Rodzaj telewizji ma znaczenie? :(

Niedoszły pracownik

Firma na dzień dobry w ofercie pracy, którą zamieszcza na portalach pracy powinna wyraźnie wskazać, że tak na prawdę chcą do pracy ludzi przede wszystkim zaszczepionych :). Pytanie o szczepionki dwóch Panów rekruterów zadało mi jako drugie lub trzecie pytanie na początku rozmowy. Pytania o stan zdrowia są niezgodne z prawem, szczegółowe informacje o kondycji kandydata to tzw. dane wrażliwe, o które pracodawca nie powinien dopytywać. Pytanie np. o przebyte choroby i czy potencjalny kandydat szczepił się na Covid czy nie, należy uznać za niedopuszczalne. Pracodawca może jedynie uzyskać od lekarza medycyny pracy ogólne potwierdzenie, że zatrudniony jest zdolny do pracy na danym stanowisku. Reguły niedyskryminacji ograniczają zakres informacji, jakich można żądać od kandydata do pracy. Przekonania polityczne, pochodzenie etniczne, wyznanie czy orientacja seksualna to sprawy prywatne kandydata bo są to tak zwane dane wrażliwe o które nie wolno pytać. A Ja tutaj z tego co czytam komentarze innych osób, pytają o nasz stosunek do wojny na Ukrainie? Co to ma być? To jest skandal zadawać takie pytania. Pytanie o szczepienia na Covid również należy do danych wrażliwych. Ja grzecznie zwróciłem dwóm Panom na rozmowie kwalifikacyjnej, że to pytanie właśnie należy do danych wrażliwych i nie mają prawa wymagać ode mnie udzielenia im na to pytanie odpowiedzi. Więc grzecznie odmówiłem odpowiedzi. I chyba to najbardziej u nich decyduje czy przejdziesz rekrutację, bo boją się Pandemii :)

Polska Agencja Kosmiczna
@Niedoszły pracownik

Proszę o zrozumienie. Oni produkują sprzęt do lotów w kosmos i boją się żeby nie zarazić obcej cywilizacji. Pracując w Optopolu musicie być zdrowi i zaszczepieni do 3 pokolenia.

Grzegorz

Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko produkcyjne, niech mi ktoś powie, czy tylko ja miałem dziwne pytania? "czy jest pan zaszczepiony?" "czy planuje sie pan zaszczepić?" "co pan sądzi o wojnie na Ukrainie?" "zna pan jakiś żart do opowiedzenia?" ej serio oni mają coś z głową czy tylko ja trafilem na takich ludzi??

Bolo
@Grzegorz

Pewnie te pytania układał szanowny pożal się Boże dyrektor produkcji. Człowiek może i z wiedzą w swojej dziedzinie, ale totalnie nie nadający się do zarządzania.

Olga
@Grzegorz

Hmmm interesujące pytania, a czy one były takie rozgrzewkowe czy jednak wpływały na finalną decyzję o zatrudnieniu?

Grzegorz
@Olga

Nie mam pojęcia, ale mnie nie przyjeli, nie wiem jakie wymagania trzeba spełniać żeby dostać się na (usunięte przez administratora) produkcję.

@Grzegorz

Ej a spytali o cokolwiek związanego z samą produkcją? Bo aż teraz jestem ciekawa czy serio odp na te wskazane przez Ciebie pytania zadecydowały czy biorą czy nie

Olo
@Grzegorz

A jak wyglądali ci artyści lub jak się przedstawili co przeprowadzali rozmowę

Pomysł

Dzien dobry, mam takie pytanie do was. Mam pomysł aby usprawnić funkcjonalność firmy i tym samym zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych, jako że mam przykre doświadczenie z poprzedniej firmie gdzie na podobny pomysł zgłosiłem kierownikowi (swojemu przełożonemu) ten otrzymał potężna premie z czego ja tylko jakis karnet na basen, nie dość że ukradł mój pomysł to jeszcze sie pod nim podpisał. Wracajac do tematu, do kogo moge sie tutaj zwrócić aby nie skończyć podobnie? Wiem że tutaj jest ogromne powiązanie rodzinne, koleka kolegi, i rodzinny interes tym bardziej będę (usunięte przez administratora) druga sprawa pan prezen nawet nie odpowiada "dzień dobry" takim pracownikom niższego szczebla jak ja. Myślę że to bez sensu abym sie wychylał, jeśli nawet mialbym Przebicie to na robiłbym sobie dużo wrogów, że coś mi sie tutaj udało. Ogólnie mam dość pracy w firmach takiego pokroju januszopol itd. Myślę na wyjazdem za granice...

Były pracownik magazynu
@Pomysł

Z własnego doświadczenia wiem że każdy pomysł o ile dobry zostanie wysłuchany. Nie oczekuj jednak błyskawicznych zmian jako takie rzeczy zajmują czasami lata. Polecał bym ci napisanie oficialnego dokumentu. Tak zwany projekt racjonalizatorski. Nie nastawiał bym się jednak na na jakiś zysk poza małą premią. Osobiście uważam że takie projekty leżą w osobistym interesie pracowników polepszając ich warunki pracy.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, nie przyjeli mnie bo nie jestem zaszczepiony na covid, przynajmniej powiedzieli wprost

Mirosław
@Kandydat

Na rozmowie pytali cię o szczepienie? Przecież nie mieli prawa a ty nie musiałeś odpowiadać. Szczególnie że pandemia się już skończyła więc nie rozumiem w czym problem. Jesteś pewien że tylko o to chodziło?

@Mirosław

Po rozmowie o stawkach, warunkach itd. Usłyszałem "no dobrze myślę że mógłby pan przyjsc jutro na 6 rano, potem pan zapytał czy jestem zaszczepiony mówię że nie" a planuje pan? " nie, nie chcę i nie będę sie szczepił. Nastepne pytanie dlaczego?" ze względów osobistych nie będę sie szczepił " po czym odpowiedział gość do mnie" no dobrze, bedziemy musieli to uwzględnić jeszcze i do pana zadzwonimy " nie zadzwonili już mimo że minęły 2 tygodnie , WIĘC fakt że nie jestem zaszczepiony miał na to wpływ

@Kandydat

Taki komentarz świadczy o całkowitym braku znajomości przepisów i standardów postępowania w firmie. Przed dopuszczeniem do pracy pracownik powinien wykonać badania lekarskie, przejść szkolenie BHP i mieć podpisaną umowę. W Optopolu nikt nie zatrudni Cię z dnia na dzień, bez dopełnienia formalności, które wymagają przynajmniej kilku dni. Nie wydaje mi się, żeby taka rozmowa mogła mieć miejsce.

W innych firmach jest coś takiego jak dzien próbny, przychodzisz normalnie bez badań, od razu powiedz że nie zwracają uwagę na szczepienia jeśli o to ci chodziło

@Gość

To przykre, że gdzieś proponują Ci pracę na próbę bez umowy, bez badań i prawdopodobnie bez kasy. Nawet tzw. dzień próbny powinien być niczym innym, jak umową na okres próbny.

To czy zapłacą czy nie tylko świadczy o firmie, umowa na 1 dzień? Czy ty wiesz o czym piszesz? Jeśli ktoś jest niezdecydowany to czemu ma podpisywać od razu na 3 miesiące z tygodniowym wypowiedzeniem? Pracowałem w wielu firmach na takim okresie próbnym, jedni płacą jedni nie, wiesz wtedy na co się piszesz

@Gość

Mogę nie wiedzieć. Tobie również proponuję dokształcenie: (usunięte przez administratora) Umowa na okres próbny może być podpisana na max. 3 m-ce, czyli również na 1 dzień.

Mirosław
@Kandydat

Masz racje. Pewnie tak było. Może mają jakieś odgórne obostrzenia że przyjmują tylko zaszczepionych. Nie chcą żeby ludzie chorowali i chodzili na L4 bo to jednak na minus dla firmy. Myślałem że to już nie jest takie ważne jak pandemia się skończyła a tu takie zaskoczenie.

endrju
@Mirosław

Co tak ciężko zrozumieć? Chcą mieć zdrowych pracowników.

Adaś
@endrju

Od razu niech zabronią oddawania krwi bo wtedy przysługuje dzień wolny, tak samo z urlopem macierzyńskim, dziwię się że przy rekrutacji nie zadają pytań w stylu "czy planuje pani dziecko w najbliższym czasie" a może i zadają?

@endrju

Jeszcze raz się wtrącę, powiedz mi co szczepienia maja wspólnego ze zdrowiem pracowników? Będąc zaszczepionym od razu jesteś nieśmiertelny? Tak samo możesz zachorować na covid, tak samo możesz zarażać i tak samo możesz pójść na L4. Szczepienia tylko łagodzą objawy, rozumiem że polityka tej firmy jest na zasadzie "jest chory ale zaszczepiony więc może pracować" nie rozumiem co wspólnego ma tutaj zdrowie pracownika, przypominam że te szczepionki są nadal w fazie eksperymentalnej, teraz ci pomoże ale nie wiesz co będzie w przyszłości. Nigdy nie zrobię czegoś "bo tak trzeba" tym bardziej dla firmy która później mnie wyrucha

Rekrutujący

Jestem mniej wiecej obeznany jakie czynniki wpływają na przyjęcie pracownika, moge powiedzieć, że szczepienia nie maja zbyt dużego wpływu, osoby niezaszczepione również zostaną a przyjęci do firmy, jednak będą bombardowani pytaniami "kiedy się zaszczepisz" ponadto będą mieli mniejsze premie lub całkiem zabrane. Dużym czynnikiem jest tutaj znajomość, albowiem większość osób pracujących to rodzina, znajomi i rodzina znajomych, sieć bardzo powiązanych osób, gdzie czasami dla zwykłych ludzi nie ma miejsca na jakikolwiek awans, zabieranie premii pod pretekstem braku szczepienia to tylko wymówka. Aby dać swoim. Pozdrawiam

Czy warto iść na rozmowę do Optopolu? Jak wygląda atmosfera w biurach i jak wyglądają zarobki?

Pracownik roku

Bardzo dobra, mój ojciec kierownik jest w porządku dostaje co miesiąc premie, w weekend razem grillujemy na działce, atmosfera bardzo dobra, pracy nie mam dużo większość rzeczy robią inni za mnie, wracam do domu zawsze zadowolony. Jedyny minus to wolny mają internet, często mi zacina youtuba przy filmikach a szczególnie przy oglądaniu stream'ów. Co do sprzętu to noszę swój prywatny laptop bo na tych w biurze żadna gierka nie pójdzie.

@Pracownik roku

Czyli jesteś z grona tych dobrze urodzonych i nie musisz nic robić?

Sylwia
@Pracownik roku

Wydaje mi się że tego nie pisał syn kierownika :P Ciekawe czy serio taki ktoś u was pracuje?

Byłem na rozmowie 2h i nie dostałem pracy bo zapytałem o kasę. Odradzam aplikować

Na rozmowie o pracę jedno z pierwszych pytań to czy zaszczepiłem się. Więc to co przeczytałem o tej firmie to chyba prawda.... (usunięte przez administratora) i omijać ich..

Zostaw merytoryczną opinię o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Żabia 42
    42-400 Zawiercie
  • NIP: 6491987762 KRS: 0000195272

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.