Opinie o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OPTOPOL Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. w Zawiercie

Rosette

Firma bardzo konkretna w porównaniu z poprzednią w której pracowałam . Praca bez ciągłego podkręcania norm i świetni ludzie w zespole . Pieniądze zawsze na czas , premia roczna była , karty podarunkowe na święta też . Do tej pory nie spotkałam się z niczym negatywnym o czym tu wcześniej czytałam .

@Ewelina

Tak, bez znajomości możesz dostać pracę ale nie dostaniesz awansu, proszę czytać ze zrozumieniem :)

Abcd

Rocznica 30-lecie firmy a Premi nie ma która jest co roku. Pięknie to o Panu świadczy

Xyz

Człowieku, mówię o urlopach których sam nie brałem, proponowane to obowiazkowe, tak bez L4 cały rok. Dla twojej wiadomości, są działy które pracują w przerwie produkcyjnej

Kandydat Nowy wpis

Witam. Obecnie przyjmują na stanowisko administracyjne. Czy wysyłać CV jeśli nie mam tam znajomości? Jest szansa na przyjęcie?

Demon Nowy wpis
@Kandydat

Szkoda życia… mówię Ci

Kandydat Nowy wpis
@Demon

Dlaczego szkoda życia?

Na jakie benefity można liczyć w OPTOPOL Technology S.A?

Anon

Bóle pleców, nerwowość, problemy z psychiką, możliwość zdobycia niskiej samooceny. Tak ogólnie zależy na jakie stanowisko aplikujesz

Zi
@Anon

Od dłuższego czasu przyjmują raczej tylko po znajomości...

@Zi

A to dziwne, bo na portalu mają teraz pełno ofert pracy. To teraz ciężko jest się dostać? Czy chodzi bardziej o możliwość objęcia wyższego stanowiska potem? I w którym dziale tak nerwowo jest?

Akti

Tak nie przyjmują po znajomości jak i nie przyznają wysokości podwyżki i premi rocznej po znajomości

Lidzia
@Akti

To chyba uczciwe, prawda? Chociaż z tego co czytam to odnośnie tych znajomości zdania są podzielone. Ile można dostać premii rocznej i w jakim miesiącu firma ją wypłaca?

Joanna Nowy wpis
@Zi

To po co te wszystkie ogłoszenia? Tak na prawdę nie wiem czy ze stanowiskiem specjalisty ds. celnych można połączyć ból pleców :) . Może ktoś z Was wie ile samej podstawy można dostać jako taki specjalista? W doświadczenie nawet bym się załapała, tylko ile go trzeba mieć, liczone jest w latach czy raczej w miesiącach?

developer

Część, programuje w c++ i szukam pierwszego komercyjnego doświadczenia. Widziałem ze ciagle szukają kogoś. Pytanie czy trzeba mieć kosmiczne umiejętności , czy przyjmują na staż i czy programowanie w tej firmie da mi coś czy to Januszex. jak znacie kogoś kto tam programował poproście żeby napisał albo zapytajcie co i jak i napiszcie, bo jeśli maja niski próg wejścia to jest to jakaś szansa

Znalazłem ofertę pracy dla specjalisty do spraw serwisu międzynarodowego. Praca mobilna u klientów polskich i zagranicznych. Firma zapewnia podobno niezbędne narzędzia pracy. Czy obejmuje to też samochód? I o jakich mniej więcej "przelotach" (km) można tu mówić?

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Piszesz, bo widziałeś takie sytuacje, czy może pojawiły się skargi? I co wiesz o traktowaniu pracowników w tej firmie?

Monter SZA

Monterzy zarabiają najgorzej ze wszystkich, a Obróbka CNC ma w zakładzie najwyższe pensje! Produkują buble, które montujemy i sprzedajemy klientom. Oprócz tego, że mają przewysokie pensje to bardzo dużo czasu na filmy, You Tuba i przerabianie w międzyczasie części rolniczych na maszynach prezesa, zamiast sprawdzania jak wychodzą części do urządzeń medycznych! Ale jak się przywozi z Dąbrowy Górniczej bimber i wódkę albo wino domowej roboty do pracy, to jak mają te części dobrze wychodzić na popołudniowej zmianie? Na 5-osiowej frezarce, odkąd ta maszyna jest, zarabiają najwięcej, nie tylko w dziale Obróbki CNC, ale i w zakładzie. Widocznie im jest jeszcze za mało, bo w swoich plecaczkach wynoszą ścinki - kostki aluminium. Takie cwane chłopaki - jak opowiadali ich zazdrośni dwaj koledzy z CNC: jeden karakan z Niegowy, a drugi alkoholik z Włodowic. Panie prezesie proszę z tym coś zrobić, chyba że my też możemy kraść,odpoczywać w pracy oglądając filmy, robić fuchy za alkohol i pieniądze!

L
@Monter SZA

Są też monterzy którzy dobrze zarabiają tylko trzeba mieć dobre układy najlepiej z kierownikiem wtedy możesz robić mniej i gorzej jakościowo i tak ci nie będzie nic grozić w razie czego to znajdzie się koziołek ofiarny niczemu winny na którego wszystko spadnie

Co konkretnie jest nie tak z obecną atmosferą? Wolę się zorientować przed aplikowaniem

O

Pierwsze co to się zastanów czy chciałbyś pracować w firmie, która rozkręca patenty konkurencji i je kopiuje. Za to ta firma powinna iść już z torbami a prezes do kicia. Drugie to, jak są problemy to się wysłuchuje bezpośrednio wszystkie pracowników i eliminuje się takiego nieudacznika i partacza. Tymczasem jak w takiej firmie może być coś takiego jak uczciwość i sprawiedliwość, jak z założenia samego prezesa tu tak nie może być. Bo nie wyleci z firmy ten kto jest głupi i ma takie pomysły, żeby okradać konkurencje tylko taki, który to rozpowiada co oni tam robią.

@O

Jak rok temu zamówili spektrometr i perymetr z niemieckiej firmy tylko po to aby rozkręcić i sprawdzić co nowego konkurencja ulepszyła, po czym oddali jako reklamację jakby nigdy nic.

Noname
@Anonim

Miałem okazję widzieć jak to wygląda np. w Samsung'u, Bosch'u itp. itd. i wszędzie wygląda to tak samo. Czy to lodówki, odkurzacze czy właśnie specjalistyczne maszyny, firmy kupują sprzęty konkurencji i rozbierają na części pierwsze. Normalna praktyka i żadna nowość.

@Monter SZA

Jaka to różnica w wynagrodzeniu bo piszesz, że monterzy zarabiają najmniej a obróbka CNC najwięcej, jakie to stawki, to będzie ważne spostrzeżenie przy wyborze stanowiska, wiadomo, że każdy chce zarobić jak najwięcej, zwłaszcza, że teraz sporo ofert jest dostępnych.

XD
@Monter SZA

A u którego kierownika sa takie słabe wynagrodzenia?.. może musisz porozmawiać ze swoim kierownikiem w sprawie wynagrodzenia

@L

A można jakoś zasłużyć na takie układy, co konkretnie trzeba zrobić? Z jakim kierownikiem najlepiej mieć dobre relacje? Jeśli taka osoba zrobi mniej roboty i gorzej to ktoś potem musi to poprawiać? Kto zazwyczaj jest tym kozłem ofiarnym, bo mi na samą myśl szkoda człowieka.

Oslo

Witam mam pytanie czy są jakieś planowane podwyżki w tym roku bo kierownicy i ich zastępcy nic nie wiedzą na ten temat nie wiem od czego oni tu są

Mg
@Oslo

Jakby miały być to już byłyby w tym samym miesiącu co premia roczna jak co roku, sam sobie odpowiedz

Oluś
@Mg

To w innych miesiącach podwyżek u was nie ma? To jakaś sztywna zasada? A co do tych premii rocznych, to dużo tego wychodzi? Jakieś inne premie poza tym są?

Brytyjski

Na którym dziale ? Bo raczej nie na produkcji bo teraz jest przerwa urlopowa

Mirka
@Brytyjski

A na jakości były podwyżki? Teraz szukają specjalisty ds. zapewnienia jakości i zastanawiam się, na ile można liczyć. W innych firmach pracowałam na podobnym stanowisku i nie narzekałam, zawsze było blisko średniej przynajmniej. Do tego jakieś premie są?

Abcd

@Abcd

Nowe auta sportowe kosztują, wszyscy widzieliśmy czym podjechał w piątek pod biurowiec. McLaren 720s? Nie jestem do końca pewny :) już wiecie gdzie nasza premia xd

Ktoś

Zwolnij się, znajdź firmę gdzie szef jeździ Skodą Octavią 1.9 TDI to będziesz szczęśliwszy. A wtedy szef Januszek Cebulaczek da Ci stówę na lewo na święta (bez podatku)

@Ktoś

Podczas gdy Janusz daje stówkę, prezes puka w główkę :) może jeździć nawet na koniu, tu chodzi o brak szacunku do swoich pracowników

Wanda

A to co, premie mieliście mieć a nie dali? Czy po prostu nie udało ci się wyrobić? W sumie to bym chciała coś więcej wiedzieć, jak to tam działa. Od czego jest zależna?

Pracowity
@Abcd

Premia była jak co roku zresztą.... I to spora. Pozdrawiam.

Zgadza się. Premia za osiągnięcia roku 2022 nie była przyznana zatrudnionym w roku 2023 :)

@Abcd

O jakiej premii mówisz? I co się stało, w sensie, czy wycofali ją czy może po prostu nie udało ci się normy wyrobić? Ciężko zgadnąć, nie mając pojęcia, od czego jest zależna. I tylko jeden rodzaj jest czy więcej?

Gaba

Pełny rok, w sensie bez żadnego wolnego itp czy jak? Zastanawiam się na jakich zasadach te premie dają, jeśli dają. A podstawy same jakie tu mniej więcej są?

@Gaba

Tak, pełny rok bez żadnego urlopu i L4 Nie mam pojęcia jak tam przyznają premie, tym bardziej że dobrze wykonywałem swoją pracę

@Xyz

Cały rok bez ani jednego dnia urlopu i L-4? Jak udało Ci się ominąć sugerowane dni urlopowe i wakacyjną przerwę produkcyjną? Chętnie przyjmę poradę, bo nie lubię chodzić na urlopy z resztą pracowników. Jeszcze napisz, że pracujesz charytatywnie, to wypadniesz bardziej wiarygodnie.

Xyz

Jak pieniążki się przydadzą, to kombinuj inaczej, bo przez pierwsze 30 dni nic nie dostaniesz. Ubezpieczony pracownik nabywa prawo do świadczenia chorobowego po upływie 30 dni nieprzerwanego ubezpieczenia chorobowego (tzw. okres wyczekiwania).

To samo dotyczy będąc na stażu z urzędu pracy?

@Anonim

Do okresu wyczekiwania nie wlicza się okresu odbywania stażu, ponieważ stażyści nie podlegają ubezpieczeniu chorobowemu, tzn. trzeba podlegać ubezpieczeniu chorobowemu co najmniej 30 dni.

Wanda

Myślisz że po zwolnieniu chorobowym będziesz dalej pracował czy rozwiążą umowę? W sumie chciałabym być świadoma jak traktują L4. Płacone w ogóle są składki normalnie?

@Wanda

Nie zależy mi na pracy, z tego co wiem pierwsza umowa jest na 3 miesiące, następna na 2 lata. Jeszcze się zastanawiam no bo opłaca się bardziej przeboleć 3 miesiące a później załatwić L4 przy następnej umowie, trzeba kombinować jak tylko się da. Kolega tam pracował i chwalił że w tej sprawie wszystko legalnie i bez problemu, głupi był że odszedł za porozumieniem stron zamiast wycisnąć ich jak cytrynę

Rosette

@Rosette

Nie powiem na jakim stanowisku i ile pracowałem, chcę tylko dodać że na początku również podobała mi się praca, chociaż się zwolniłem (już dawno) ze względu na sortowanie ludzi "ci z rodziny i obcy" nadal pozytywnie wspominam współpracę bo miałem okazję poznać ludzi którzy naprawdę potrafią okazać zrozumienie i szacunek. Co do podkręcania norm tutaj się nie zgodzę, za mojej kadencji produkcja została zwiększona o 130% w ciągu jednego roku to jest ogromny skok a ludzi tyle samo. Co do wypłat i Premi ma pani rację, wszystko na PLUS. Ale spokojnie, wszystko przed panią, mi dopiero po 5 miesiącach zaczęło przeszkadzać wiele rzeczy, jednak to nadal dobry wynik jak na Zawiercie. Podsumowując, myślę że poleciłbym tą firmę jako dobry start ale kariery tam nie zrobisz. Daję mocne 7/10

@Adnotacja

A na czym to sortowanie miałoby polegać, w sensie co osoby z jednej grupy miały, czego druga nie? Poproszę o konkrety, w czym problem, nie ma zbytnio w czym przebierać jeśli chodzi o pracę. kobiety są traktowane na równi z panami ?

@Wanda

Pierwsza grupa to rodzina Prezesa lub znajomi, druga to zwykły pracownik bez powiązań. Pierwsza grupa jest nietykalna jeśli chodzi o ich błędy które często się zdarzają, zaś druga grupa zwykli pracownicy którym przypisuje się błędy tej pierwszej często niesprawiedliwie, nie masz szans na rozwój/awans jeśli nie masz znajomych tam wyżej. Nie wiem nic o dyskryminacji kobiet (usunięte przez administratora) bo pracowałem na innym dziale w biurowcu...

Fasolek
@Adnotacja

Z tego, co wiem, jedynym członkiem rodziny prezesa pracującym w firmie jest jego syn, który pracuje w R&D. Nigdy nie zrozumiałem, dlaczego niektórzy na tym portalu tak negatywnie wypowiadają się o powiązaniach rodzinnych. Firma rzeczywiście jest rodzinnym przedsięwzięciem, Pan Adam ją założył, a następnie pracowali w niej również jego dzieci. Obecnie prezesem jest jego syn, ale poza nim żaden inny członek rodziny nie pracuje w firmie z tego co wiem. Dyrektorowie, o ile mi wiadomo, nie mają żadnych powiązań rodzinnych z prezesem.

@Fasolek

Podam ci przykład, prezes zatrudnia kolegę (dyrektora) którego traktuje jak rodzinę, dyrektor zatrudnia osobę ze swojej rodziny np. Brata, brat dyrektora daje info aby przyjął jego szwagra albo też znajomego, tak tworzy się chora sytuacja gdzie grupka ludzi jest nietykalna, wcale nie muszą być prosto z rodziny prezesa, jeśli pracujesz w Optopolu weź sobie kartkę z wewnetrznymi numerami telefonów i spójrz ile osób ma podobne nazwiska, w normalnej firmie to rzadkość tutaj to powszechność. Każdy pisząc o rodzinie niekoniecznie chodzi o dosłowną rodzinę która tutaj pracuje od samego prezesa. Wystarczy że ojciec twojego kolegi (niekoniecznie tam pracujący) z którym często się widujesz na browara jest na kierowniczym stanowisku i już jesteś nietykalny :)

@Adnotacja

Strasznie skomplikowane te koligacje. Możesz dać mi znać czy "z ulicy" można tu dostać pracę ? Normalnie na jakiej umowie firma zatrudnia? Na jakie stawki można liczyć?

adios
@Adnotacja

Trochę naciągana ta teoria z nazwiskami. Znam tam co najmniej 3 pary osób o takich samych nazwiskach, które nie są w żaden sposób spowinowacone, wiec nie patrzyłbym po nazwiskach bo można wyciągnąć złe wnioski. Oczywiście są tam osoby o rodzinnych koligacjach, jak w każdej firmie położonej w małym miescie, W optopolu w nie stanowią one kadry zarządzającej, a są zwykłymi pracownikami.

adios
@Adnotacja

Tak, miało miejsce zwiększenie produkcji - było zwyczajnym efektem wzrostu ilości zamówień. Za japończyków produkcji w ogóle nie było - raczej trudno było uniknąć jej wzrostu xD. Co jakiś czas widać oferty pracy więc chyba nawet firma próbuje nadążać z produkcją.

Zi
@adios

Naciągana nie naciągana o kolo 40% pracowników to rodzinka powiązana z kierownikami i ludźmi z biur, 30%to znajomi wcześniej wymienionych a pozostałe 30% bez układów (może)

@adios

Powiązania nazwiskami to tylko wierzchołek góry lodowej, jaką masz pewność że kadra zarządzająca są zwykłymi pracownikami? bo nazywają się inaczej? nikt nigdzie nie wpisuje ani się nie chwali kto jest jego kolegą i jakie ma plecy czyniąc go nietykalnym... Wywnioskuj, masz potężną firmę zaufasz nieznajomemu ale wykwalifikowanej osobie? czy koledze którym darzysz zaufaniem ale brak mu kompetencji? ta pierwsza może być dla ciebie zagrożeniem, druga mimo błędów ktoś za niego naprawi... TAK TO WYGLĄDA, wcale nie muszę wiedzieć kto jest rodziną, kto tylko koleguję, wystarczy że wiesz o nietykalności pewnych osób...

@Ewelina

Nikt

Trochę z innej beczki, pracuję tutaj już jakiś czas więc myślę, że mogę dorzucić parę słów. Otóż największym plusem tej firmy są premie i wynagrodzenia, widać że prezes nie jest osobą skąpą "typowym Januszem" praca sama w sobie nie jest ciężka, w komfortowych warunkach, żadnego pyłu, brudu, i innych czynników szkodliwych (mówię tutaj o wszystkich stanowiskach pomijając obróbkę). To tyle jeśli chodzi o plusy. Teraz z minusów którym jest RAKIEM tej firmy to ogromne powiązania rodzinne, dosłownie można stworzyć drzewo genealogiczne ile tutaj ludzi na wysokich szczeblach ma synów, braci, mamy itd. Jak można się domyśleć idzie za tym ogromna niesprawiedliwość oraz podział na gorszych i lepszych. To ludzie tutaj tworzą chorą atmosferę jednak praca sama w sobie w porządku

Ktoś
@Nikt

Co prezesa to obchodzi, skoro wszyscy wykonują swoją pracę, pieniądze płyną, przy okazji może ktoś bliski i zaufany zarobić. Jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zmienić, nikogo nie bronię, ale gdybym ja miał firmę i zaufaną osobę sam dałbym mu dobre stanowisko, wszystkiego można się nauczyć. Firma głównie ma zarabiać, a nie stwarzać wesołego miasteczka lub placu zabaw jak kto woli

Ole
@Nikt

Piszesz o nie tykalnej rodzince na swoim ?

@Ole

Nie rozumiecie o co mi chodzi, nie przeszkadza mi sam fakt że wszyscy są rodziną, tylko o sposobie traktowania innych, niech każdy ponosi odpowiedzialność za swoje decyzję i czyny, zamiast obwiniać osoby które za problemy które są najmniej winne, dlaczego? No przecież synowi nie zwrócę uwagi ma prawo sie pomylić (jak każdy) dlatego obwinię inną osobę (często niewinną, ale co to za problem wmówić mu winę). Druga sprawa, osoba z rodziny posadzona na pewnym stanowisku tylko stoi w miejscu(zawodowo) robi tylko minimum, lub zleca pracę innej osobie (bo musi sobie pograć na telefonie) nic mu nie zrobisz, bo jest pod ochronką (rodziny nie wywalisz) Natomiast pracownik niepowiązany rodzinnie potrafi mieć większe zaangażowanie i potencjał, ma cel, aby zdobyć wyższe stanowisko, awansować, wnieść coś do firmy, jakiś pomysł, zapracować na to, zamiast po prostu dostać jak to bywa w rodzinie. Mam nadzieję że teraz wyraziłem się jasno :) dlatego uważam, że gdy tylko słyszę "mamy tutaj rodzinna atmosferę" od razu zapala się czerwona lampka, takie powiązania są RAKIEM dla każdej firmy! Bo już masz pewność, że nie ma tutaj sprawiedliwego traktowania, co zniechęca do większego wkładu...

@Ole

Dlatego uważam, że pan prezes powinien się bardziej zainteresować firmą i atmosferą w niej panującą bo to wpływa na wydajność i lepsze zarobki (firmy) niż kupować sobie nowe zabawki i zamykać w 4 ścianach, proponuję zrobić taką skrzynkę w miejscu (lub kilku miejscach) gdzie nie ma kamer, aby pracownicy (mówię o wszystkich) mogli napisać na kartce i wrzucić do niej, co myślą, lub podrzucić pomysł tkzw. "Kaizen" anonimowo lub z podpisem jak kto chce, a kluczyk powinien mieć sam Prezes, wtedy miałby pewność, że pisał to ktoś z pracowników zamiast oczerniać publicznie w internecie jak to w przypadku kierownika produkcji. Bo pieniądze (premie) wszystkiego nie załatwią, ludzie posiadają emocje i czasami dobra atmosfera jest równie ważna jak wysokość pensji. No chyba że Pan jest zbyt zajęty na takie głupoty więc nie bylo tematu.

bullet
@Nikt

Masz rację że winą obarcza się osoby które naj mniej zawiniły bo kierownik nie zwróci uwagi osobie która ma rodzinę lub znajomego w biurze tylko perfidnie próbuje wmówić winę osobie bez układów jest to trochę irytujące..

@bullet

nie wiem na ile w tym prawdy ale od jakiego czasu kierownictwo tutaj jest niezmienne? i pewnie takiej nierówności to nie macie gdzie zgłosić, bo już dawno kto by to zrobił? a jak często to się zdarza i ile jest takich osób?

Obiektywy
@Nikt

Nie ma sensu się denerwować po szkoda zdrowia bo ono jest najważniejsze,jak to ktoś kiedyś powiedział na układy nie ma rady, lepiej zmienić pracę i być spokojny taka jest moja ocena, ale każdy może mieć inne zdanie.

Były pracownik 2022
@Nikt

Ale to jest powszechne, w wielu firmach, niestety często osoby doświadczone odchodzą z samego względu, że chwilę po zatrudnieniu kogoś z rodziny lub znajomego są traktowane gorzej, i to jest na prawdę smutne, wiem bo sam w taki sposób musiałem odejść z Optopolu

X
@Obiektywy

No dokładnie ja już mam inną pracę tylko czekam na telefon a tu niech sobie pracuje rodzinka i protegowani

Mam pytanie ktoś może wie czy w tym roku są planowane jakieś podwyżki

Czemu pracownicy zatrudnieni w Styczniu, Lutym oraz marcu 2022 nie zostali wzięci pod uwagę do Premi rocznej??? Skoro wypłata Premi była w kwietniu to pełny rok mają zaliczeni, no chyba że ta łysa pała nie potrafi liczyć? Mamy rozumieć że za rok premia bedzie w maju? A później w czerwcu i za 8 lat nie będzie jej wcale przesuwając się co roku o miesiąc? W co ty grasz pajacu...

Zbychu

A ten pociotek Kubasik z zawodowym wykształceniem, to dalej pracuje jako kierownik działu obróbki skrawaniem? Koleś, który wcześniej był po rodzinnych koneksjach brygadzistą na montażu, został awansowany na stanowisko kierownika obróbki CNC hehehehe. Wogóle jak mogą zatrudniać ludzi i jeszcze na takim stanowisku, którzy regularnie jeździli do psychiatry - on i jego żona darmozjad. Gdzie tu jest BHP pracy? Na rozmowie kwalifikacyjnej z kandydatami nie wiedział czy mają frezarkę czy tokarkę CNC marki HAAS, bo sam nie wiedział czym się one różnią od siebie. Tak samo nie wiedział czym się różnią wiertła maszynowe od rozwiertaków maszynowych i tak można by wyliczać w nieskończoność hiiihiihihii. W końcu Japończycy i Szwajcarzy dopatrzą się, że rozkrecaja ich urządzenia i kopiują.

Kret

Ciekawostka, jak działa ta firma. Niedawno zakupiliśmy parę urządzeń z firmy niemieckiej która również produkuję sprzęt do badania wzroku, tylko po to aby rozkręcić i ukraść patent jaki został tam zastosowany (gdyby był lepszy) druga ciekawostka, dzwoni klient i mówi że potrzebuję jakiejś części (malo istotne jaka) mówimy mu cenę 100 zł, mimo że sprowadzamy z Chin za 50 GROSZY. Niech mi ktoś powie, że ta firma jest uczciwa to go wyśmieje.

Kret

Wiedziałem że ta łysa pała uczciwie się tego nie dorobiła, tylko na cwaniakowaniu i złodziejstwie cudzych patentów. Poważna firma tak nie działa tylko (usunięte przez administratora) którzy sami nie potrafią niczego wymyśleć

@Kret

A jak było z perymetrami. Też kupili od konkurencji perymetr, rozkręcili go, skopiowali, a potem zaczęli produkować jako własną myśl techniczną. (usunięte przez administratora) patentów.

kandydat

Proszę o informację jak wygląda praca na stanowisku młodszy specjalista ds gospodarki magazynowej? jak wygląda praca? jakie są godziny pracy? czy pracownicy i przełożeni są w porządku? No i jak wyglądają mniej więcej zarobki?

@kandydat

Hej, tam pracują tylko 3 osoby, jeśli chcesz szczerej opini to żaden publicznie jej nie udzieli, tym bardziej o wadach

@kandydat

Nie ma przyszłości w tej firmie, jak nie jesteś z rodziny kierownictwa to odpuść

Magazyn w firmie Optopol Technology S.A. pracuje na 3 zmiany?

Tak jak produkcja na 2 zmiany

henio

4 -brygadówka

Dzień dobry. Panie Prezesie załoga ma krótkie pytanie odnośnie premii rocznej. Czy można na nią liczyć? Pytamy Kierowników, ale języki im się plątają, więc pytamy Pana Prezesa. Dziękujemy za konstruktywną odpowiedź. Pozdrawiamy Ludzie robiący główna robotę.

Prezes Zarządu

Szanowni Państwo, Mamy aktualnie kryzys gospodarczy, galopującą inflację, wojnę za naszymi granicami oraz niezapomnianą szalejącą pandemę. Wiele firm walczy w tym momencie o przetrwanie na rynku, zatem niemądre jest pytać o premie gdy firma walczy z przeciwnościami losu jaki przynosi nam świat. Doceniam waszą pracę dlatego proszę o cierpliwość, kiedyś na pewno będzie.

@Prezes Zarządu

Czy w tym roku są jakieś prognozy na podwyżki? Jeśli tak to jakich kwot można się spodziewać? Czy te premie będą jednorazowe czy dopisane do miesięcznej wypłaty?

Biurowiec
@Anna

Dla osób które przepracowały pełny rok jest to premia +80% do podstawowej wypłaty

Ognik
@Anna

Uwierzcie mi, w tym roku ma nie być Premi rocznej to już pewne, natomiast trwa jeszcze debata nad podwyżkami która jest co roku (teoretycznie)

Pracownik.
@Prezes Zarządu

Dobry wieczór. Panie Prezesie dziękuję za odpowiedź. Z szacunkiem, ale nie mogę się zgodzić z Pana odpowiedzią. Wzrost produkcji o 25% nie bierze się z niczego, Magazyn pęka w szwach, nie ma gdzie się obrócić, więc myślę że to tylko wybieg, aby nie docenić ludzi pracujący na całokształt Pana majątku (w sumie wspólnego). Szkoda.............. ale liczymy na wyrozumiałość. Pozdrawiamy Pracownicy,

Bjero

Każdy kto pracuje w optopolu doskone wie ze firma powoli idzie w dół. Po pierwsze dlatego ze w coraz wiekszym pospiechu produkujemy coraz gorszej jakosci urzadzenia. Po drugie dlatego ze wiekszosc ludzi czuje sie zbyt pewnie. Przychodza kiedy chca, zalatwiaja sprawy jak im sie chce. Część juz dawno przekroczyla pewne granice. Wystarczy spojrzeć jak zachowuje sie jeden z "zarzadcow" produkcji albo pracujacy juz tylko z łaski pan R na magazynie. Warto tez pozdrowic kółko szachowe, dzial rozwoju i pania K z serwisu która ma od zawsze dwie lewe rece do roboty. Szkoda ze prezes bardziej nie patrzy na ręce pracownikom bo okazalo by sie ze polowa kierownictwa i najblizszych przy*upsow powinna byc zastapiona ludzmi ktorzy maja checi do pracy.

Stary
@Bjero

Kolego mowilem ci ze nie ma się co denerwowac szary pracownik nic i tak nie znaczy

Faja
@Bjero

Jak nie pasi na produkcji to obok w czwartki ziemniakami handlować

PanBogumil
@Bjero

Witojcie chopy, co wy zaś psiocycie? Nie lyży wom robota to idźta do innyj firmy, tero roboty jest lochocho tylko wyźta pod uwage że kaj indziej tyz bedo kolegi, pobratynce, abo funfle które z wożnymi osobami bruderszafta chloły i choćby jeich kołem łomali i chef ich gonił, to łoni robota się nie pobrudza. Ni ma sie co dynyrwowac. A jak który zoś wam powi że cus nie halo to zimniokami handlować, to wy chopy powiedzta A paszol won naiduchu, wrocej do dyszla łot którego żeś się urwol i sam zimnioki kop i sprzedawoj, my robimy tyz na twoja wyplata i jak my pódziemy stont, to ty tysz manatki spakujesz totyz wincyj szacunku i dej nam pracowac. Dobra, bywojta chopy, robta swoją robote spokojnie z chlybkiem i smolczykiem jak tomte lynie i nie patsojcie na nikogo innego ino na siebie bo piniundze za coś bierzeta.

PawełGaweł
@Bjero

Serio aż tak źle???, widzę że po woli przeglądacie ludziska na oczy????. Mr. Wielkie Uszy zawsze miał problemy ze sobą, matke by sprzedał byle sie podlizać i wejśc w(usunięte przez administratora).Co tam u panicza pweŁka, dalej mieszka z mamą i głaszcze kota ?czy już opuścił domowe ognisko,? Z takim fejsem i charakterkiem to tylko love for money z Siewierskiej górki????

@Bjero

Ja tam widzę same pozytywy, można przyjść na luzie do pracy, załatwić swoje sprawy, prezes nie patrzy na ręce, a to że części słabej jakości powiedz mi co mnie to obchodzi? Wypłata jest? Jest. Relax i luz, jak chcesz żeby cię traktowali jak niewolnika i stali nad tobą z batem to polecam virtu produkcja

Rico
@Bjero

Kokosów nie dają na dzisiejsze czasy żenada tyle w tym temacie ????

Ne ne
@Bjero

Na serwisie to i tak najlepszy jest ten mało lepszy donosiciel z kompleksami i jego tłusty uczeń

@Ne ne

a siedzisz w temacie zarobków? bo on tu wyżej o kokosach pisał a raczej o ich braku... to teraz jak wynagrodzenie wygląda w nowym roku? jest zmiana?

Okno
@Bjero

Bardzo interesuje mnie na jakiej zasadzie są przyznawane samochody służbowe pracownikom. Jaki jest powód dla którego kobieta od administracji z pewnego działu dostaje taki do własnego użytku a inne osoby nie. Czy jest jakiś powód dla którego jeden płaci za paliwo i amortyzację a inny nie? Dla ciekawych tak - chodzi o serwis.

@Okno

A jakie te samochody można dostać? Są jakieś lepsze i gorsze? Czy wszystkie takie same? Jakie są opłaty za korzystanie z takiego samochodu do celów prywatnych?

Mike

Jak wyglądają zarobki w optopol? Jaka jest atmosfera na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o OPTOPOL Technology Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPTOPOL Technology Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OPTOPOL Technology Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • ul. Żabia 42
    42-400 Zawiercie
  • NIP: 6491987762 KRS: 0000195272

OPTOPOL Technology Sp. z o.o.