Opinie o Aura Herbals Jarosław Paul w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aura Herbals Jarosław Paul. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aura Herbals Jarosław Paul o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aura Herbals Jarosław Paul w Sopot

Sonia Nowy wpis

dzień dobry. pracownik produkcji zatrudnia się na samej podstawie? Akurat w ofercie nie widziałam wzmianki o premii ale nie zawsze o nich piszą. Poza tym wskazane zostały widełki do 5 000 zł. To poziom maksymalny czy może na dniach są jeszcze planowane podwyżki?

Nowy Nowy wpis

Czy ktoś wie jaka atmosfera panuje w firmie ?jakie są warunki pracy?zastanawiam się nad złożeniem cv

Ewela Nowy wpis

To kiedy były prowadzone ostatnie nabory? wtedy gdy Panowie pisali w tym wątku z ubiegłego roku? zauważyłam, że ktoś deklarował się jako kandydat. Ciekawa byłam pracy przy exporcie, bo mam doświadczenie a pisali, że ktoś taki był szukany. Czy do dziś całe biuro jest w komplecie? Dacie znać jak się pracuje na exporcie? Zarobki?

Jacek

Ktoś był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie? Bo z wcześniejszego komentarza wynika że w ogóle nie sprawdzają wiedzy technicznej tylko luźna gadka. Sero tak jest?

kandydat Nowy wpis
@Jacek

E tam, sprawdzają wszystko

Ramus77

Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. utrzymania ruchu...pytania były uniwersalne do każdej rozmowy i do każdego stanowiska, np "Jak sobie radzę ze stresem, "Słabe i mocne strony" itd. Nie było pytań potwierdzających moją wiedzę z zakresu techniki, niezbędnej do pracy w utrzymaniu ruchu. Podczas rozmowy miałem wrażenie że dopiero teraz czytają moje CV, widziałem zdziwienie jak powiedziałem że mam ukończoną uczelnie wyższą. Pan Jarosław z Panią Kierownik produkcji, Panią Marią, zakończyli rozmowę w ciągu 10 minut, nie dając mi możliwość zadania jakichkolwiek pytań. Ciężko jest znaleźć informację o tej firmie, a chciałem się chociaż dowiedzieć gdzie aplikuje i jakie byłyby moje obowiązki. Pan Jarosław i Pani Maria wykazali brakiem profesjonalizmu i szacunku. Miałem wrażenie że już podjęli decyzję o zatrudnieniu kogoś wcześniej i tylko zmarnowali mój czas. Oczywiście po rozmowie zero informacji.

xxx
@Ramus77

Nie martw się,vTrojmiescie w bardzo, naprawdę wielu firmach jest takie podejście, nie martw się, jeśli jesteś doświadczonym, kompetentnym pracownikiem będziesz doceniona tylko Piza Pomorzem. Oczywiście jeśli sytuacja Ci nie pozwala, przykro mi, omijaj zwyczajnie małe i średnie polskie biznesy. Trzymam mocno kciuki

@xxx

Od nowego roku przeprowadzam się do Trójmiasta a co za tym idzie będę szukał pracy. Jeśli radzisz omijać małe i średnie polskie biznesy to gdzie w Trójmieście można dostać normalna pracę na produkcji bo dużych zagranicznych zakładów to tam raczej nie ma ... pozdrawiam

Export

Witam, dlaczego jest poszukiwany pracownik exportu ? Czy jest zbudowany dział exportu ? Czy jest to mocny skład?

Czy warto

Czy warto rozważyć pracę u nich ? Dlaczego ? Za ? Korzyści?

Zostaw merytoryczną opinię o Aura Herbals Jarosław Paul - Sopot

• Jak się pracuje w Aura Herbals Jarosław Paul?

Zobacz opinie na temat firmy Aura Herbals Jarosław Paul tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aura Herbals Jarosław Paul?

Kandydaci do pracy w Aura Herbals Jarosław Paul napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aura Herbals Jarosław Paul
  • 23 Marca 77 lok. 3