logo Beauty Cosmetics

Beauty Cosmetics

Wrocław

Opinie o Beauty Cosmetics

byla pracownica 2013-10-03 15:53:54
Jest to bardzo nierzetelna firma. Wypłacają 6 zł/h plus prowizje wypłacane pod stołem, które nagle gdzieś giną. Wiecznie się czegoś niby nie mogą doliczyć. Jeśli ktoś szuka pracy za którą płacą, to nie w bc.
fwefewgfwe 2014-09-17 15:39:21
to jakaś bzdura, pracuje w tej firmie juz kilka lat i jestem zadowolona... 6 zł zarabiały hostessy ale wiele lat temu.
mrote 2015-09-12 21:08:50
@była pracownica Ale nie rozumiem w tym oburzeniu tylko jednego - przecież zawierając z kimś umowę zastanawiasz się nad tym aby dla siebie było jak najlepiej i to jest ok. Tylko zawierając umowę OBIE strony podpisują warunki, które - z tego wniosek - razem akceptują. No chyba, że umowa sobie a pracodawca sobie ...
itra 2015-10-23 19:51:41
Wiesz, jeszcze nie spotkalem przedsiebiorcy, ktoremu by nie zalezalo na tym aby odnosic jak najwieksze zyski i te zyski inwestowac chociazby w dalszy rozwoj firmy. Co prawda wszyscy by sie spodziewali, ze pieniedzmi podziela sie z pracownikami, ale akurat na to bym nie liczyl, no chyba , ze pracownicy naprawde beda super efektywni
izik 2016-03-14 22:09:13
itra, no dokładnie, bo to zawsze leży w interesie firmy. Jak widziałem to teraz szukaja tu przedstawicieli handlowych, to można liczyć na szkolenia i z technik sprzedazy i produktowe, widac, że inwestuja w ludzi.
olunek 2016-03-17 10:28:45
@izik faktycznie można ubiegać się o stanowisko PH we Wrocławiu. Słyszałem dużo dobrego o firmie i jej produktach, więc myślę, że łatwo byłoby mieć tu dobre wyniki sprzedażowe i dzięki nim prowizje. A dostaje się umowę o pracę.
bejbo 2016-03-19 16:34:11
bardzo korzystne warunki, chociaż dla mnie i tak najbardziej chyba przekonujące jest to, że nie oszczędzają na tobie dając ci dostęp do wszelkich możliwych narzędzi potrzebnych do pracy
iden 2016-03-21 20:14:41
bejbo, na prawdę jest 100% dostępności ? Slyszałem, żę czasami jest problem z autami bo nie są one zbyt nowe. Możecie powiedzieć jak dokładnie sytuacja wygląda bo akurat w tej działce dobra prezencja to podstawa.
56 2016-03-27 19:15:51
ciekawe czy ktos juz dostal u nich praca jako ten przedstawicil handlowy we Wrocławiu oferuja pracę na pełny etat;umowę o pacę orazz samochód służbowy
york 2016-03-29 19:21:30
myślę , że ktoś na pewno. Zresztą te pierwszą z ofert do Wrocławia wystawiali jakoś dwa tygodnie temu więc po swiętach pewnie rekrutacje zakończą. pozdro
dcf 2016-05-17 12:06:54
@york powiem Ci ze ta oferta w dalszym ciagu ejst aktualna na to stanowisko przedstawiciela handlowego we Wroclawiu wymagana jest m.in. umiejętność autoprezentacji, elokwencja, empatia, spontaniczność; doświadczenie w sprzedaży w sprzedaży B2B i B2C
Zostaw swoją opinię o Beauty Cosmetics - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty Cosmetics