Opinie o Riki Trans Grzegorz Szostek w Zaczernie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Riki Trans Grzegorz Szostek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Riki Trans Grzegorz Szostek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riki Trans Grzegorz Szostek w Zaczernie

Inez Nowy wpis

Dzień dobry. Zastanawiam się czy spedytorzy nie są przypadkiem zatrudniani. Też z okolic Rzeszowa jestem i szukam czegoś dla siebie. działalność trwa od ponad 10ciu lat ale coś słabo wychodziło mi wyszukiwanie ofert. może więc tu ktoś by wiedział?

Administrator Nowy wpis

Firma dodała nową ofertę (usunięte przez administratora) na Dyrektor Handlowy. Czy ktoś o tym słyszał?

Andżela Nowy wpis

Czy dalej praca polega na tym, co ktoś pisał o otwieraniu w nocy budy a w dzień pracowaniu paleciakiem? Czy są przy tym jakieś normy do wyrobienia? Jeśli tak to jakie? I co z innymi stanowiskami?

Rocky Balboa Nowy wpis
@Andżela

Od jakiegoś czasu wypłaty nie są na czas ( kto pracował to wie ) trzeba się prosić o swoje , samochody coraz bardziej zaniedbane , do pracy przyjmują z łapanki , dobrze to było ale się skończyło .

TDriver

Dużo firma ma zestawów?

@TDriver

Około 20

Tobi
@Nocna zmora

I to wszystko na stałych liniach jeździ pod Rhenusem i Pocztą Polską?

xxx
@Tobi

Widziałem ostatnio zestaw z tej firmy, to było logo Poczty Polskiej na naczepie,więc pewnie jakaś część tak.

Teresa
@xxx

A ogólnie to jak ludzie się zapatrują na ich współpracę z Pocztą? Bo co niektórzy to złą opinię niestety o nich mają, to jakoś nie rzutuje tutaj na renomę firmy?

@Teresa

na lini czy dystrybucji??

Teresa

A to robi różnicę? Jak tak to jaką?

@Teresa

np taka ze w nocy otwierasz budę i zamykasz a w dzien pracujesz paleciakiem

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Prezes spółki z oo w firmie Riki Trans Grzegorz Szostek? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Agata

Po Waszych opiniach mam wrażenie, że firma wygląda na solidną. Zadbana flota, wypłaty na czas, możliwość dogadania się, jeśli ktoś woli tygodniówki. Czy ktoś o małym doświadczeniu ma szansę na pracę na międzynarodówkach? Obowiązują stałe trasy?

picasso
@Agata

myslę że tak, są osoby którzy zaczynali przygodę na miedzynarodówce w tej firmie najlepiej zadzownić i zapytać własciciel nie gryzie i pytać, praca jest poukładana kłasyczne kółka kierunki PL-E-PL, PL-CZ-F-CZ-PL,lub PL-D-PL. ilość załadunków uzależniona jest od kierunków. Rozładunki w uni i załadunki do pl są w tym samym miejscu. Prosta robota co do stanu floty to będzie zadbana pod warunkiem, że kierowca sobie auta przypilnuje i zgłosi co jest do zrobienia dlatego, że auto przypisane jest do kierowcy. zjazdy do domu wedle życzenia kierowcy do uzgodnienia ze spedytorem mi nigdy nie robił problemów.

Na jakich kierunkach firma jeździ?Wiem,że mają linie pod Rhenusem a reszta?

Gnomeo
@Zainteresowany

Nie pakuj się tam, dziadostwo, oszukaństwo, szkoda zdrowia

Qaz
@Gnomeo

Uzasadnij swoją opinię konstruktywnie.Podaj argumenty...

@Qaz

Nie poda bo nie ma

Kustosz
@Nocna zmora

@nocna zmora, a ty co lizidupek Grzesia? Wszystko na to wskazuje.

Driver
@Kustosz

A Ty co możesz powiedzieć na temat firmy i pracy w niej?

Kustosz
@Driver

Nie wypowiadam się, było -minęło.

Driver
@Kustosz

To szkoda,że nie podzielisz się opinią ze swojego punktu widzenia,skoro sugerujesz,że nie jest do końca prawdą to co napisał użytkownik "Nocna Zmora".

@Kustosz

Jak widać inteligencja nie grzeszysz. Zostałeś obrażony przeze mnie?? Masz jakieś argumenty to podaj. Co obóz pracy na solówce?? Jak jest za ciężko to zmień pracę liczyłes że po 8h będziesz jeździł za 300zl dniówki? Idź do geisa pekaesu albo suusa jeszcze shenker raben stoi przed tobą otworem będziesz leżał i gotówkę liczył na dystrybucji. A jak nie to się rozwijaj i idź na nocki wtedy będziesz leżał i śmiał się z tych co tony ręcznie przewalaja. Mi jak coś nie odpowiada to zmieniam pracodawcę. Jak chcesz coś napisać to napisz konstruktywna opinie i nikogo nie obrażaj

Nocna zmora

Praca pod rehnusem,poczta polską, trasy międzynarodówka, krajówka nocki,dniówki solówki,naczepy, od koloru do wyboru najstarszy zestaw jest z 2016.jak się z szefem umówisz to tak poprostu jest,umówisz się na tygodniówki to będą tygodniowki kasa zawsze na czas bez proszenia się i zbędnego wydzwaniania, a do auta nie wsiądziesz jeśli najpierw nie podpiszesz umowy. Wszystko na legalu. zestawy mega zadbane co świadczy o tym że pracodawca wymaga zachowania porządku samochodzie. Karty flotowe do tankowania. jeśli ktoś chce i potrafi rozmawiać to dogada się z szefem a jak ktoś jest niereformowalny to raczej długo nie popracuje.na temat pracy pod poczta czy rehnusem nie będę się wypowiadał to jest opinia o firmie a nie spedycji dla której pracuje.

Xxx
@Nocna zmora

A na międzynarodówce jakie systemy pracy? Jakieś stałe trasy czy przerzuty po kilka tygodni?

@Xxx

Na międzynarodowe nie wiem jakie mają systemy do dogadania jedynie co wiem to kierunki Hiszpania Holandia z resztą zadzwoń zapytaj

xx

Witam, jak jest w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Riki Trans Grzegorz Szostek - Zaczernie

• Jak się pracuje w Riki Trans Grzegorz Szostek?

Zobacz opinie na temat firmy Riki Trans Grzegorz Szostek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Riki Trans Grzegorz Szostek
  • 359