Opinie o Firma Radex Wiesław Saja w Dołgie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Radex Wiesław Saja. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Radex Wiesław Saja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Radex Wiesław Saja w Dołgie

Czy w Firma Radex Wiesław Saja występują paczki/bony świąteczne?

Xxx Nowy wpis

To jest (usunięte przez administratora) Ja aktualnie szukam pracy w Norwegii więc wiem jakie stawki pracodawcy proponują. W przypadku rzekomego Wiesława te stawki są nad wyraz wysokie ale postanowiłam wysłać swoje CV. Następnego dnia od razu dostałam maila ze szczegółami, ze zdjęciami mieszkania. Gościu prosił od razu o wszystkie dane osobowe do 'umowy'. Śmieszne. To już dało mi do myślenia. Poprosiłam go o nazwę firmy, adres oraz nr telefonu. Pan strasznie sie oburzył bo co ja sobie myślę? Że bezpośrednio przez zakład się zatrudnie żeby mieć większą stawkę? A on co z tego będzie miał? Po prostu żenada. Napisałam mu że ta jego firma wcale nie istnieje to odpisał że mam już się do niego nie odzywać. Na fb też od razu zaczęłam ostrzegać Was przed typem. Po prostu brak słów na tego nieudacznika, który próbuje zarabiać na czyjejś krzywdzie. Trzeba go zgłosić odpowiednim służbom

Anonim Nowy wpis

Firma niesłowna lub jest to typowy słup dla przekrętów. Po podaniu danych zero kontaktu. Do opłacenia rezerwacja lotu. Zero kontaktu telefonicznego i emailowego.

Krzysztof Nowy wpis

Tak się zastanawiam czy ? Zgłosić pana wiesława do prokuratury o (usunięte przez administratora)danych osobowych ???

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Radex Wiesław Saja? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
rob

bierze kase za bilety i kontakt się urywa.

@rob

Zapłaciłeś za bilet?

Mo

Dlaczego kłamiesz co miesiąc inne ogłoszenie z innej firmy ilu ludzi przekręciłeś na bilety lotnicze dziesiątki jak nie setki. Ładnego e-mail ode mnie dostałeś ja Cię obserwuje i będę ostrzegać ludzi przed Tobą (usunięte przez administratora)

Mo

Szkoda że aministrator usuwa niecenzurowane słowa bo bym Ci pojechała publicznie jak w e-mail ja nie dałam się nabrać od razu Cię trzasnełam ani tym razem ani poprzednim ale kara Cię spotka za tych ludzi co przelali kasę na bilet i ani biletu ani kontaktu poprzednio jak było KK magazyn Norwegia niech się ludzie dowiedzą jakie przekręty walisz

Mo

U Ciebie nikt nie pracował bo Ty jesteś....podać Ci imię i nazwisko adres może jeszcze choroby przebyte weneryczne hahah kiedy mam się sama zgłosić na policję dobrowolnie. Zobaczysz w końcu Cię trafią źle trafiłeś będę szukać każdego ogłoszenia Twojego i będę przestrzegać ludzi przed Tobą mniej zrobisz na krzywdzie ludzkiej

Kazał Pan wysłać mi dane do rezerwacji i miał wysłać mi umowę do poniedziałku wieczora i do tej pory cisza po co zawracanie głowy......

Wiesław Kórfa

Panie Wieśku ale pan kręci dobrze w tych umowach nawet pan nie umie dobrze ściemniać. Od kiedy to firma rezerwuje przyszłemu pracownikowi bilet skoro nie ma pan nawet danych do rezerwacji biletu? Niech mi pan wytłumaczy w jaki zaczarowany sposób pan to robi. Te wklejone umowy co mi pan wysłał to przecież w paint można skleić :) Może szybciej będzie jak mi pan wyśle adres do siebie do domu to panu wytłumaczę osobiście :)

@Wiesław Kórfa

Wiesław kórfa przynajmniej admi nie usunie usunięte z olx i pracuj pl wszędzie zgłoszę go już mam zajęcie za miedzą

Yikes, życie tak nie wygląda niestety. Też aplikowałem przez OLX i ta oferta wydawała się zbyt różowa. Zwroty, darmowe lokum, żadnej rozmowy kwalifikacyjnej, wytłumaczenia obowiązków, przedstawienia firmy, nic. Spreparowane wiadomości kopiuj wklej, tak samo wszystko inne- (usunięte przez administratora)

Mo

Ostrzegam to nie jest prawdziwa oferta pracy bergen produkcja kartonów ta osoba już nie raz naciągnęła na bilety lotnicze nic nie oplacajcie wcześniej był magazyn w Oslo ja nie dałam się oszukać ale dziesiątki osób tak ani biletu nie zobaczyli ani kontaktu po zapłaceniu

Pan XYZ
@Mo

Miałem dziś przelewać pieniądze za lot, proszę skontaktujmy się. Dzięki Tobie wstrzymałem się z tą decyzją. Nie chce po chopnie też działac, aczkolwiek od początku wyglądało mi to na (usunięte przez administratora)

xyz
@Pan XYZ

mozna tez się skontaktować? właśnie dzisiaj wysłałem pieniądze i nie wiem co teraz robic...

Nick name Pan X
@xyz

Jest grupa na facebooku , praca w Norwegii. Wpiszesz w szukaj jego nazwisko. Zobaczysz posta, wiele osób się tam odniosło. Napisz tam to samo, bądź że podjąłeś się współpracy a kontaktu brak. Spruboje Ci jakoś pomóc :) Czekam na Twój wpis

Ktoś

Ja właśnie od jakiegoś czasu pisze z tym gościem i nagle dziś urwał się kontakt. Miałem otrzymać wzory umów i bilety lotnicze, które miałbym niby sam opłacić ,a następnie miało być wszystko zwrócone przy pierwszej wypłacie. Po przeczytaniu innych opinii raczej zrezygnuje

xyz
@Ktoś

no właśnie też z nim piszę od tygodnia, dostaliśmy juz umowy i rzekome rezerwacje biletów, problem w tym że nie możemy sie skontakować ani z właścicielem telefonicznie(nie podał numeru), ani z biurem podróży z którego sa bilety bo ich numer nie istnieje xd

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Radex Wiesław Saja - Dołgie

Firma Radex Wiesław Saja