Opinie o Natalia Siecla Sofpol w Skalmierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Natalia Siecla Sofpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Natalia Siecla Sofpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natalia Siecla Sofpol w Skalmierzyce

Rysiu Nowy wpis

Po przejrzeniu niektórych komentarzy widzę, że chyba doszło do jakiejś pomyłki względem pracodawców. Ostatecznie mógłbym znaleźć pracę jako kierowca czy nie? przeglądam okoliczne firmy transportowe i w tym przypadku żadne aktywne ogłoszenie mi się nie wyświetliło

Rafał Nowy wpis

FIRMA ŚWIADCZY USŁUGI TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM ORAZ ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ MEBLI,SWOJE USŁUGI WYKONUJE WZOROWO

Narożnik Nowy wpis

Świetna jakość, przed ostatecznym zamówieniem otrzymujesz pocztą próbki materiałów. Fachowa pomoc i doradztwo przy zamówieniu modyfikowanym. Narożnik robi ogromne wrażenie! Sympatyczny Pan pomógł przy wnoszeniu mebla do domu. Z pewnością skorzystamy ponownie

Marcin Nowy wpis

Polecam firmę, za terminowość, wysoką jakość oraz miła i fachową obsługę

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Natalia Siecla Sofpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Natalia Siecla Sofpol? 25 października na portalu Nuzle.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazynier. Ktoś z Was aplikował?

Daro

Miejsce na reklamę tu sobie porobiono, czy co? Pytania o pracę są zbywane, zero ofert w sieci. Jeśli właścicielka sama robi te meble od A do Z, łącznie z transportem, to co za problem napisać? Jeśli natomiast zatrudnia się tapicerów chociażby, to z jakimi umiejętnościami w zawodzie, czy doświadczeniem przyjmują, i za jaką wypłatę przyszłoby tu robić? Co by człowiek szukający pracy z góry wiedział.

Bardzo dobra firma ,świadczy usługi na wysokim poziomie Polecam i dziękuję

Felix

Dużo o tych meblach napisano. Niektórzy są zawiedzeni z jakości lub, że zwrotu kasy się nie doczekali. Szukałem jakiś ofert pracy, bo tapicerem jestem, ale zero. No to liczę, że tutaj odpisze ktoś mi, jakimi umiejętnościami, bądź doświadczeniem trzeba się wykazać i jak są one sprawdzane przed podpisaniem umowy o pracę? I jakie wynagrodzenie mógłbym tu otrzymać?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Natalia Siecla Sofpol?

Wydymany Klient

Sprawdzają czy umiesz klamac jak niejaki pan pawel - ten jest mistrzem, oklamal mnie ze 100 razy ze juz jedzie po kanapę bubla jakiego mi przeslal, 100 ze juz zaraz zrobia mi nową, a ostatnia bajka to ze oddadzą mi pieniadze - dramat! Jak to sobie patrzy w lustro rabo to ja nie mam pojecia…

Bartek

Wysoka jakość wykonania.Szybki termin realizacji. Bardzo miła obsługa, dziękuję

Sławomir

Polecam ,super firma ,doskonały kontakt, profesjonalna obsługa

Renata

Bardzo dobre wykonanie .Wszystko z godnie z ustslemiem Firma godna zaufania

Waldi

Polecam, firma godna zaufania

Klara

Polecam firmę, świadczone usługi na wysokim poziomie

Kajtek

LUDZIE GODNI POLECENIA. PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI TRANSAKCJA ZGODNA Z WCZESNIEJSZYMI USTALENIAMI . FIRMĘ OCENIAM CELUJĄCO

Robert K

Czytam te pozytywne opinie i utwierdzam się powoli w przekonaniu, że ja to mam jednak pecha w życiu. U mnie wręcz odwrotnie - czas oczekiwania na mebel masakrycznie długi, gdy już przyjechał - dramat - meble niechlujnie wykonane, krzywe krawędzie, bujające sie elementy na prostej podłodze, płakać się chciał - szybka reklamacja, bardzo miły Pan - zrobimy nową kanapę. To było ponad rok temu - do dnia dzisiejszego kanapę dostałem „ostatecznie” już z 50 razy, już nawet slyszałem przysiegi na życie matki, że bedzie u mnie do końca lipca… dramat, jeszcze nigdy mnie nikt tak nie (usunięte przez administratora) Pozostaje tylko sąd. Niestety ja mam mega negatywne odczucia i bardzo się zawiodłem, nawet bym nie pomyślał, że można tak kłamać i oszukiwać innych dla pieniędzy w legalnie działającej firmie.

Marcin K
@Robert K

Mam podobną sytuację tylko w moim wypadku mija już 2 lata od obiecanego mebla...

Edyta
@Marcin K

A na jaki mebelek czekasz? Bo widzę, że pisałeś, że niby już zrobiony, ale szczerze w to wątpię. Nie kupiłeś już do tego czasu czegoś na jego miejsce?

Robert
@Robert K

Minie niedlugo kolejny rok, Pan Pawel zmienil strategie, pol roku nie odbieral, a jak zadzwonilem z innego numeru to odebrał i powiedział, ze odda pieniadze, lada dzien… trzeci miesiac leci… dramat, ze takie świnie chodza po tej ziemi…

Robert K
@Robert

U mnie to samo, szmaciarz nie odbierał pół roku, a jak zadzwoniłem z innego numeru obiecał odebrać swojego bubla i oddać pieniądze, nie miałem pojęci, że można być takim chu*em…

FIRMĘ OCENIAM CELUJĄCO ,POZDRAWIAM

Maciek

Polecam

Jarek

Doskonały kontakt, profesjonalna obsługa wysoka jakość wykonania .POLECAM

Dominik

Polecam z całą stanowczością

Zostaw merytoryczną opinię o Natalia Siecla Sofpol - Skalmierzyce

• Jak się pracuje w Natalia Siecla Sofpol?

Zobacz opinie na temat firmy Natalia Siecla Sofpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Natalia Siecla Sofpol?

Natalia Siecla Sofpol
4.9/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Ostrowska 59
    63-460 Skalmierzyce