Opinie o F.H.U. Marcin Przybylski w Goliszew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Marcin Przybylski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H.U. Marcin Przybylski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Marcin Przybylski w Goliszew

Aro Nowy wpis

Bardzo konkretna firma, inwestycje w sprzęt nakręcają biznes, zwiększany tabor mówi sam za siebie. współpracujemy kilka lat i nie mam zamiaru zmieniać firmy. Większość firm transportowych powinna brać z niego przykład. Gorąco polecam.

lllllllll

Stanowczo odradzam tą firmę, nie płacą, za szkody które mogą się zdarzyć w pełni pokrywa kierowca, nawet i z 15 tys. mimo ubezpieczenia, przegięcia czasowe, itp. stanowczo mówie NIEEEEE tej firmie.

Z doświadczeniem Nowy wpis
@lllllllll

HA HA HA . Co jak co ale przegiąć to ty przegiąłeś. ciebie pewnie zwolnił bo się nie nadawałeś to mu smarujesz gdzie popadnie , naprawdę sądzisz że jesteś anonimowy ???, i pewnie jeszcze wspólnik cię wykorzystał a także inni pracodawcy ??? Ziejesz jadem na każdym parkingu aż się słuchać nie chce. Pomyśl wszyscy są żli ? czy z tobą coś nie tak.

Kierowca 2

Jak dla mnie wszystko ok raczej niektórzy nie potrafią ogarnąć tematu i żyć tylko biernie. Trzeba od siebie też coś dać. Pozdrawiam pracowitych.

Doon Nowy wpis
@Kierowca 2

Ktoś może coś więcej powiedzieć na temat pracy jestem zainteresowany ofertą i nie wiem co zrobić bo poniższe 3 opinie zniechęcają

Gabriela Nowy wpis

Piszecie, że wypłaty w terminie i że dobrze się zarabia - na jakie kwoty konkretnie można liczyć? Wyjazdy są zawsze tygodniowe a potem na weekend się zjeżdża do domu, dobrze rozumiem?

Brałeś udział w rekrutacji do F.H.U. Marcin Przybylski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Były juz

Auta na poziomie, wypłata na czas ale dla mnie wyjazdy tygodniowe to za dlugo

Bartek

Kasa na czas i nie mala. Trochę długie wyjazdy. Auta jak i reszta ok.

Damian
@Bartek

Ile rzeczywiście można zarobić w F.H.U. Marcin Przybylski? Czy oprócz podstawy są tu jakieś premie i dodatki? Takie informacje na pewno są poszukiwane przez innych potencjalnych kandydatów, więc liczę że powiesz coś na ten temat.

Powiedzcie jak pandemia wpłynęła na firmę i czy są jakieś straty ?

Sebastian Nogaj

Pracuję w firmie od stycznia, różnorodność ładunków wymaga od kierowcy trochę więcej umiejętności niż tylko posiadanie prawa jazdy co z resztą rekompensuje adekwatna do włożonej pracy terminowa wypłata. Nie zawsze jest łatwo ale to praca a nie zabawa choć jazda koparka do tego należy . Szef jak każdy chce zarobić na swoim biznesie nad którym czuwa 24/7.

Mikołaj

Napisze w skrócie , pracowałem u nich 8 miesiecy , ciezkie załadunki ale dobrze płacili , zawsze na czas , za uszkodzenia nie potracali , chyba ze bezczelnie ktos cos uszkodził ( przychodzili nowi i w pierwszym tygodniu duze szkody , porzucali prace z palcem wskazujacym do szefa , widziałem osobiscie ) Zrezygnowałem poniewaz nie zawsze wyjazdy były 5-6 dni , Reszta była ok .

Kierowca

Popatrzcie tylko na daty wpisu. Gość może trochę nerwowy ale patrząc na drogach jak jeżdżą pseudo kierowcy to ręce opadają. Jeżdziłem tam dwa lata i wypłata była zawsze i na czas. Jak tu czytam to widzę wpis kogoś ( jednej osoby) kto pewnie narobił szkody z własnej (usunięte przez administratora) i myślał że się wykręci. Cwaniaków nie brakuje . Gdybym miał inną sytuację napewno pracowałbym tam dalej.

Do zajebistego kierowcy
@Kierowca

Przez dwa lata nic niepopsules, interesujące może kryles z własnej kasy żeby szefowi zaimponować że jesteś taki (usunięte przez administratora) i żeby cię trzymał w firmie bo do kierowania traktorem się nawet nienadawales

Do kierowca
@Kierowca

Ciekawe jak by szef się zachował w tej firmie jakby z pod naczepy innej ciężarówki kamień uderzył w szybę szef by powiedział coś Pan odjebal musisz Pan za szybę zapłacić dla nie to dziad i tyle

Jan
@Kierowca

Podpisuje się pod kierowca. Na sto procent. Ma rację z tymi co im się zdaje że potrafią jeździć

Sebastian

Radzę niepodejmowac tam pracy

Leon

Często dają ogłoszenia na olx Stawiszyn jako Marcin lub maria generalnie ta firma istnieje bo kierowcy robią kółko góra dwa i kontakt się urywa wypłaty też niema

Xxx

Firma która opiera swoją działalność na wyzysku

Maria... N

Uwaga na tą firmę co tydzień inni kierowcy, próbują wmawiać szkody gość niewypłacalny. Lepiej odrazu odpuścić dziwię się że wogole ktoś u nich jeszcze jeżdzi

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Marcin Przybylski - Goliszew

• Jak się pracuje w F.H.U. Marcin Przybylski?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Marcin Przybylski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Marcin Przybylski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Marcin Przybylski
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 7A
    62-817 Goliszew