Opinie o IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA w Wrocław

Gosia

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków?

Zuzanna
@Gosia

Niestety też nie wiem. Ale podepnę się pod Twoje pytanie, być może Tobie też się to przyda. Jak aktualnie przeprowadzają w Agrobud proces rekrutacji?

Tomson

Miałem iść pracować tam jakoś w maju kursy chciał mi porobić itp ,Ale nie poszedłem ludzie inni mnie ostrzegali i dobrze zrobiłem olalem agrobud

Panczo

Nie placi. Pracownikom klamie oszukuje,ludzi ma za szmaty

Poszkodowany

Ojciec zbudował a syn Krzysztof zrujnował

Agned
@Poszkodowany

Dokładnie nie płaci na czas ustronie sprzedane pracownicy pozwalniali się masakra

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MAGAZYNIER- OCHRONIARZ w firmie IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Andrzej Ukraia

Firma (usunięte przez administratora) Prezes też.

Poszkodowany
@Andrzej Ukraia

Pierwsze wrażenie - super, niestety to tylko pierwsze wrażenie. NIE POLECAM - NIE PŁACĄ. Pracodawca bezczelny, obraża pracowników. Uważa, że wszystko mu wolno i nie musi płacić bo w sądzie ma znajomości i nic nie zrobią.

Renia

Zwolnij się z tej firmy w Koszalinie a zobaczysz co Pan (usunięte przez administratora)potrafi . Nie polecam

Znajomy
@Renia

Renia znam to uczucie . opinie złodzieja itp. szkoda słów

Iza

Firma Agrobud BHP otrzymała w 2015 roku wyróżnienie Konsumenckiego Lidera Jakości. Czy Waszym zdaniem po tylu latach firma wciąż utrzymuje wysoki poziom swoich usług? Napiszcie, jak to jest obecnie i jakie jest Wasze zdanie.

Ala

(usunięte przez administratora) nie dali ludzią wypłat w tym miesiącu

Anioł
@Ala

Ktoś wie co tam sie dzieje ?

Wik123is
@Anioł

Nie twój popieprzony interes

Suck my duck
@Anioł

Ja wiem - produkują tam materiały budowlane ;)

lolo

Bankrut wyplat nie placi na czas .

Julita

@dyamy, mógłbyś uargumentować swoją opinię? Co powoduje, że tak właśnie wygląda? Za jakie obowiązki byłeś odpowiedzialny w Agrobud BHP S.A.? Z Twoim rozwiniętym komentarzem dotyczącym pracy w tej firmie chętnie zapoznają się osoby, które chciałyby zacząć pracę u tego pracodawcy.

dyamy

Naprawdę nie polecam!

Julita

@pracownik fizol, 350 godzin w miesiącu to bardzo dużo. Czy Agrobud BHP S.A. część tych godzin traktuje jako nadgodziny i extra za nie płaci? Widać, że nie masz pozytywnej opinii o tym pracodawcy. Czy współpracujesz z nim jeszcze?

Bandzior

ALE WY TU PISZECIE GŁUPOTY MASAKTA KIEROWCA NA przekladanbcu gruszaka wywrotka WYCIĄGA 4 TYS LEKKO WIEM BO Sam jeżdżę teraz jest kiepski okres ale zaraz robota się ruszy i nie piszcie głupot

???
@Bandzior

Oczywiście że wyciągniesz jak jeździsz bez karty po 14 godz ale jak ma być w tej firmie dobrze jak kierowcy robią jak i co chcą wystarczy wymienić część kierowców ikierownika i wtedy bedziesz zarobiał i 4,5 w 8 godzinale nie może być tak źe to kierowcy tu żądzą wystarczy zobaczyć co się dzieje w ratajkach ,albo jak sobie leci w h kierowca z mana który się zwolnil i spowrotem przyjoł styczniu ten już robi co chce tragedia przez takich firma mniej zarabia i ałtomatycznie pracownik prezes powinien zrobić restrukturyzację bo bez tego to unas tragedia.

pracownik fizol
@Bandzior

Co Ty za głupoty gadasz !! Zarabiasz tyle jak maszw miesiacu 350 godz !!!!! Agrobud to jedno wielkie .............. I tu dodajcie sobieco chcecie !!

Julita

Witajcie, od ostatniego wpisy upłynęło trochę czasu. Nikt nie odpisywał na wcześniejsze zapytania. Padały pytania o benefity, czy firma Agrobud BHP S.A. , posiada je dla pracowników? Prowadzona obecnie jest rekrutacja? Ktoś z was dysponuje takimi informacjami?

Wyspa

Panie dobra tu robota? Robota złota. A ile płacą? Stowe dniowka a później lepiej. To ja później przyjdę.

Bandziorek

Luz bluz

prac

Jasne haha

dfs

Dobrze, że oprócz podstawy zarobków jest tutaj szansa na jeszcze dobre benefity. A wypłata terminowa? Dzięki

Anonim_UA

Agrobud to duża firma, ale wykorzystuje się w niej pracowników z Ukrainy. Obiecano mi, że zarobię 3000 pln miesięcznie netto (pensja podstawowa + premia), a w rzeczywistości za przepracowane sumiennie ponad 200 godzin w ciągu jednego miesiąca otrzymałem 1100 pln netto (1850 pln brutto, czyli pensja minimalna, bez żadnej premii). Od tego odjęto mi jeszcze 200 pln za mieszkanie w nędznym baraku. Ponadto, przed rozpoczęciem pracy i podpisaniem umowy musiałem przelać 100 USD na konto Prezesa firmy za zaproszenie do pracy (jako obcokrajowiec). Szczerze radzę Ukraińcom omijać tę firmę szerokim łukiem, ponieważ nie oni są w niej szanowani i traktowani na równi z pracownikami z Polski.

paweł

a ta firma to chyba już jakiś czas się zajmuje tą branżą budowlaną, prawda? bo teraz to sm nie wiem co robić, czy iść do nich czy nie, bo też nie chce, zeby było tak, ze potem dowiaduje się, ze jednak mają jakieś niepłynności finansowe i cos jest nie tak z wypłatami. Dajcie mi jeszcze znać jak sprawa wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA - Wrocław

• Jak się pracuje w IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA?

IMPEL DELIVERY SPÓŁKA AKCYJNA