Opinie o MS Complex Marcin Bączyński w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MS Complex Marcin Bączyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Complex Marcin Bączyński o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Complex Marcin Bączyński w Wodzisław Śląski

Czy w MS Complex Marcin Bączyński możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Anox Nowy wpis

Unikaj tej firmy jak to tylko możliwe (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) 2 lata czekam na wypłatę zasadzonych pieniędzy z reszty wynagrodzenia

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MS Complex Marcin Bączyński?

Anox

Żaden najlepiej omijać tą firmę szerokim łukiem... Mam wyrok sądowy o zwrot wynagrodzenia i od roku żaden komornik nie.moze sobie z tym oszustem poradzić tyle dobrze że są fundusze gwarancyjne

Danuta
@Anox

A ci komornicy to sprawdzeni jacyś? No bo jakim cudem żaden podołać niby nie może?

@Danuta

Z tego tytułu że firma nawet nie posiada konta bankowego jako płatnik Wat. Z tego co wiem to urząd skarbowy zablokował NIP spółki, przeciwko niemu toczy się sprawa karna ze względu na sfałszowaną umowę która mi dał.

Danuta Nowy wpis
@Anox

I to tylko tyle wystarczy jeśli chodzi o te konta? Bo z tego w takim razie wynika, że niczego nie odzyskasz?

Anox Nowy wpis
@Danuta

Odzyskam bo jest coś takiego jak fundusz gwarancyjny

Pokrzywdzona

Pan Marcin wydaje się być uczcicwy,ale to tylko pozory. Robi fuszerki,bierze pieniądze i nie kończy prac,unika kontaktu(usunięte przez administratora) bez informowania nagle wchodzi do mieszkania i zabiera z niego rzeczy i nie oddaje kluczy!!!!!! uwaga na niego!!!!!!

Alicja
@Pokrzywdzona

Rzeczywiście sytuacja, jaką opisałaś nie brzmi dobrze, jednak może uda się to jakoś wyjaśnić? Jeśli sprawa związana z wydarzeniami, które opisałaś wyjaśni się koniecznie poinformuj o tym na tym portalu. Chciałabym się jednak zwrócić do wszystkich osób, które są zatrudnione u MS Complex Marcin Bączyński - jakim pracodawcą jest ta osoba? Czy warunki zatrudnienia, jakie oferuje osobom u niego zatrudnionym, są godne? Wypowiedzcie się proszę.

unikać jak ognia
@Pokrzywdzona

Potwierdzam powyższe. Ta osoba właśnie wykonywała u nas prace, wyrzuciliśmy go z mieszkania z hukiem. Totalny brak wiedzy na temat materiałoznastwa i budowlanki w ogóle. W sumie wygenerował u nas strat na 22000 złotych. Mimo, iż nie wywiązał się z umowy, wyrzadzil spore straty zgodnie z umową obowiązuje go rękojmia na prace ktore wykonał i za etapy ktore niestety zostaly rozliczone. Nie poczuwa się do obowiązku naprawy wadliwie wykonanych prac. Suche tynki wykonane przez niego w calym mieszkaniu odpadają ze ścian, kanalizacje stworzone przez niego w łazience i zakafelkowane nie zostały ze spbą połaczone, zbudowana przez niego łazienka w całości nadaje się do zburzenia. Koszty napraw i wyrzuconego oraz zakupionego przez niego materiału znacznie przewyższają rynkową wartość zleconych prac. Opowiada bajki na temat swojej firmy i sporej ilości pracowników a w rzeczywistości pracuje sam ze szwagrem, którego w jego nieobecności sam nazywa życiowym nieudacznikiem. Posługuje się polisą OC wykonawcy (aviva), która jak się okazuje nigdy nie została przez niego opłacona i nie ma mozliwosci uzyskac z niej odszkodowania. Proszę również uważać na płatności, nagabuje by płacić za jego usługi wyłącznie gotówką badz nie zwiazany z firmą rachunek bankowy gdyż jak twierdzi w zwiazku z nieporozumieniem ma chwilowo zablokowany przez US rachunek firmowy. Ponadto na etapie rozbiorek wykonanych przez niego prac okazuje się, iz duza czesc zakupionych materialow nie zostala wogole uzyta a w mieszkaniu materialu nie pozostalo wlasciwie wcale. Po rozpytaniu sasiadow znalezlismy swiadkow, ktorzy widzieli kilkukrotnie jak wykonawca wynosil z budynku materialy. Przy rezygnacji z jego usług powołaliśmy biegłego, ktory wszystko potwierdził sporządzając dokumentację. Sporządzona została również dokumentacja podczas wszystkich rozbiórek. Posiadamy komplet dokumentów, dowodów oraz świadków. Z naszej strony składamy pozew cywilny z roszczeniem na kwotę 22000 złotych, ktory mimo wygranej pewnie nie pozwoli na sciagniecie kwoty z tej osoby gdyz z racji zajetego rachunku bankowego domyslam się, iż tą osobę już dręczy komornik. Składamy również zawiadomienie do prokuratury o kradzieży z miejsca prac a także zawiadomienie do US o pomijaniu wykazywania dochodów (niech przyjrzą się jego fakturą) oraz PIP (pracownicy zatrudniani na czarno). My osobiście kompletujemy z prawnikiem całość dokumentacji i świadków tak by odwdzìęczyć się tej osobie z jak najwyższą starannością i dokładnością za jej szkodliwe (czasem mam wrażenie ze złośliwe i celowe)działania z premedytacją. Państwu jeszcze raz zdecydowanie odradzam i ostrzegam. Jeśli tylko ktoś z Państwa rozważa korzystanie z usług tej osoby a ma ochotę zobaczyć efekty jej prac, proszę o pozostawienie swojego kontaktu a ja prześlę zgromadzoną dokumentację fotograficzną.

@unikać jak ognia

Dzień dobry proszę o przesłanie zdjęć bo właśnie z panem Marcinem chcieliśmy podjąć współpracę an.badaj@gmail.com

Elzbieta
@unikać jak ognia

Mial zrobic u mnie kilka mniejszych prac w łazience.,zapewniał,że bede zadowolona z jego pracy.Przychodził tyylko na 2 godziny dziennie,z tego poł godzìny pił kawkę i kręcił papierosy.Pasek ledowy wokół lustra nie dżiała wyżłobił dziiure w słupku łazienkowym,żeby tam zamontoeać transformatorek,kable lecą po kafelkach tylko zaizolowane czarną taśmą bidet zamontowany na 2 srubach cieknie,silikon i akryl kładł na brudnych z tynku sanitariach parttacz kłamczuch nie piszę o wszysykich partactwach w łazience bo mo sie krew gotuje używa starych materiałow z odzysku lub co mu zostało z innych domów pokazuje na to rachunki ktore sa na inne nazwisko pobrał za 5 metrowy pasek zwykłych ledow ponad 100 złktore były stare gdzies juz używane potem zapewniał mnie żeby ni c nie używac nic w łazience bo są świeże silikony.w momencie płacenia nagle bardzo sie spieszył zaczął byc arogancki wzbudzając strach mam 60 lat bałam sie go w tym momencie W łazience wsxyystko cieknie odplyw kabiny krzywo zamontowane szafki połki przyczepione pianką do sciany krzywe kafelki ,murki ach szkoda gadać ten osobnik uczy sie budowlanki na naszych materiałacj w nasxych domach.Temu osobnikowi powinno się zabronic wykonywania takich prac dożywotnio nie wspomne o wynoszeniu drobnycj materiałow.Ja również mam zgromadzone zdjecia i filmiki z pracy Pana Marcina

@unikać jak ognia

Witam serdecznie jestem byłym pracownikiem tego partacza proszę o kontakt myślę że możemy pomóc sobie nawzajem Pozdrawiam serdecznie Adam Szczurowski

Antoni

Z tego co przeczytałem do pracodawcy przyczepiła się skarbówka, zus itd. Jak ta cała sprawa się skończyła ?? Ponieśli może jakieś konsekwencje ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie MS Complex Marcin Bączyński? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Emilia

Hej, czy ktoś może korzystał z usług i wynajmował tego fachowca do podwieszania sufitów?

Marysia
@Emilia

Jeśli jeszcze nie jest za późno to zrezygnuj z jego usług. (usunięte przez administratora)robotę i materiał. Nie można mu zostawiać wolnej ręki. Po miesiącu odklejaja się nam płytki gdyż podłoga została źle wykonana.jego błąd w instalacji elektrycznej kosztował nas 1300 zł.

Zuzanna
@Marysia

A dlaczego kosztował Was, skoro wynikał ze źle wykonanej pracy?

Darek

Pracownik. Narzędzia katastrofa, do pracy musiałem brać swoje. Niby obiecana umowa której Niemam. Brak ostatniej wypłaty 2881zl. (usunięte przez administratora) mi wisi. Ale będzie go to kosztować więcej jak zus, skarbówka i pip mu siada na (usunięte przez administratora) I nie pożałuję a nawet się uciesze

Zuzanna
@Darek

Dawno komentowałeś, ale bardzo liczę na to, że wrócisz na forum, bo zdaje się, że jesteś jednym z niewielu pracowników MS Complex, który się tu wypowiedział. Co dalej było z Twoją sprawą, zgłoszoną do wspomnianych organów? Ciekawi mnie też, czy obecnie firma zatrudnia pracowników do wykończeniówki. Pewnie jesteś zorientowany w temacie.

@Darek

Bardzo proszę o kontakt

Piotr B

Partacz, szkoda więcej słów strzępić na tego pana, zostałem oszukany. Moje sugestie dla MS Complex Marcin Bączyński: Odpuść budowlankę nie znasz się na tym. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie kłamać

gutarajacek
@Piotr B

W pełni się zgadzam. Właśnie "podziękowałem" temu panu i zostałem z niedokończoną łazienką. Dla zainteresowanych zostawiam link do zdjęć i filmików, które zrobiłem wczoraj. https://drive.google.com/folderview?id=1apRhlPfTzeD_xYZCSNQcH69nlZPDcupk

Marcelina

Jakie narzędzia pracy przysługują pracownikowi?

Agnieszka

Jaki ubiór obowiązuje ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia MS Complex Marcin Bączyński? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ten z Człowiek nic nie posiada to krętacz i (usunięte przez administratora)

Artur

W poniższych komentarzach znalazłem wzmiankę o "fikcyjnych" umowach o pracę. Wypowie się ktoś z pracowników czy taka sytuacja rzeczywiście ma miejsce i jak to wygląda w praktyce? Czy ogólnie warto starać się o pracę w MS Complex?

ja3

Uwaga, (usunięte przez administratora) Płytki położone krzywo, listwy przy płytkach odchodzą tak, że każdy haczy o nie ubraniem. Trzy dni próbowali przykręcić baterię prysznicową, a po kilku dniach Z SUFITU POD ŁAZIENKĄ zaczęła cieknąć woda!!! Pan Marcin baterię zasilikował, żeby nie było widać, że woda cieknie za płytkami i myślał chyba, że stamtąd sama zniknie i nikt się nie zorientuje. Przymocowanie lustra czy kratki wentylacyjnej ich przerosło. Aż się boję co się zacznie dziać kiedy zacznę korzystać z zabudowanej wanny. Czeka mnie kolejna powódź? Prace zostawili niedokończoną, nie wyrobili się w terminie.

Jeśli ktos chce być zatrudniony na fikcyjna umowe o prace bez wynagrodzenia to polecam

Alicja

Chyba w tej sytuacji przydałoby się dużo więcej konkretów. Kwestię umowy może na razie pozostawmy i skupmy się na problemie z wynagrodzeniem. Jeśli firma MS Complex bardzo długo zwleka z wypłaceniem pensji, to należałoby udać się do Inspekcji Pracy. Co zatem zamierzasz z tym zrobić?

Jak wygląda rekrutacja?

Ryszard

To jest forum pracownicze i nie rozumiem dlaczego klienci tu zamieszczają swoje uwagi?

dan
@Ryszard

bo to jest ewenement, ta firma, ta fuszerka!

dan

Witam, Zalecam unikanie jak Ognia Firmy ms complex, Pana marcina b. remont w mieszkaniu zostal zakonczony w taki spoosob, ze lokal ponownie nadawał sie do remontu. glazura polozona krzywo, miejscami fuga do 1cm!!! brak kleju pod kaflami. mnostwo materialu zniszczonego.Instalacja elektryczna rozporwadzona błednie. Kanalizacja nie polaczona, zalanie podczas pierwszego uruchomienia. Zakafelowane zawory przy łaczeniach rur grzejnikow!, brak mozliwosci odkrecenia bez kucia! Ciecie kafli wysokiejej klasy(120zł za m2) zwykła kątówką, co dalo w efekcie poszczepiony materiał do wyrzucenia. mozna wymieniac dalej, ja tylko radze, zobaczcie filmik na yt(wpisz ms complex w yt) i omijajcie!!!

Gutek

Czy w firmie pracuje ktoś? Może napiszecie jak wam się pracuje, klienci nie chwalą was.

Poszkodowana

Ten facet to partacz. Osoby poszkodowane proszę o kontakt pod adresem mailowym grabietki@interia.pl

Nieznajoma

Zgadzam się z wyżej opisana sytuacja, te zachowanie jest notorycznie powtarzane w moim przypadku, remont rozkopany zaliczki pobrane, wszystko stoi. Podłogi nie zabezpieczone, okna i meble wszystko w gruntach i farbach, do tego ta cyniczna elokfencja i stek kłamstw. Nie polecem wręcz przestrzegam!!! zero pojęcia na temat wykończenia wnętrz sama lepiej zrobiłam za pomocą (usunięte przez administratora)

PiotrB

Witam, Chciałbym ostrzec przed nieudolnym wykonawcą MS Complex. Nie jest to ekipa a jedna osoba, która kłamie nie dotrzymuje terminów a przede wszystkim nie zna się na budowlance. Poprawki po tym Panu kosztują mnie kilka tyś zł. Proszę omijać z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MS Complex Marcin Bączyński - Wodzisław Śląski

MS Complex Marcin Bączyński