Opinie o Hml-Projekt Mirosław Wyderka w Pniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hml-Projekt Mirosław Wyderka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hml-Projekt Mirosław Wyderka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hml-Projekt Mirosław Wyderka w Pniów

0201 Nowy wpis

Jedyną opłacalną formą zatrudnienia jest praca bez umowy o pracę. Szef robi absolutnie wszystko, aby nie zapłacić pracownikowi za dobrze wykonaną pracę, nawet w nadgodzinach, to tak mniej więcej wygląda w HML :)

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Hml-Projekt Mirosław Wyderka? Chodzi o pracę jako Monter, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 9 grudnia.

Marcin Nowy wpis

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda transport z Polski do Holandii ??

Krystian Nowy wpis

Pracowałem w tym miejscu parę lat temu jako Asystent. Jest to dobre miejsce aby zacząć swoją karierę zawodową oraz nauczyć się "pracy" jednakże uczymy się również złych praktyk projektowych (projekty instalacyjne wykonujemy na ilość nie jakość) Praca wymaga nadgodzin, więc lepiej jeśli mieszkacie niedaleko biura. Atmosfera w biurze jest raczej pozytywna, ale trzeba uważać na współpracowników (zasada ograniczonego zaufania). Z szefem jest linia porozumienia czyli "da sie dogadać" . Zarobki to około 120% minimalnej krajowej netto bez premii, premia to raptem parę stówek.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Hml-Projekt Mirosław Wyderka. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Kierowca ciężarówki kat. C+E?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bartek

Może mi ktoś podpowie czy firma rekrutuje i jakie stawia wymagania kandydatom?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hml-Projekt Mirosław Wyderka? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Odpowiedź

na okres międzyświąteczny jak również w samą Wigilię trzeba wybierać urlop.

nie_marnujcie_tu_życia

Pracowałem na tej firmie już jakiś czas temu, ale nie wiele się zmieniło. Obecnie okazało się że moja znajoma z którą się dawno nie widziałem tam pracuje, szukając już innej pracy. Jak to więc wygląda? Nadgodziny to norma. Kasa za nadgodziny płacona pod stołem. Część wypłaty zresztą też. Szef tylko kombinuje jak konkurować ceną, a nie jakością projektów, dzięki czemu pracownicy pracują po 50-55 godzin tygodniowo. Asystent projektanta, pomimo stanowiska asystenta, realizuje proces projektowy od A do Z, musi ogarniać dosłownie wszystko i znać się na każdym jego aspekcie, a będąc specjalistą w swojej dziedzinie otrzymuje wynagrodzenie na poziomie 65-70% średniej krajowej. Często brakuje mocy przerobowych i ludzie zaraz po studiach bez doświadczenia i znajomości przepisów dostają poważne projekty. Można się zaczepić na rok-dwa ale absolutnie nie jest to firma w której można się rozwinąć czy przyzwoicie zarobić.

(usunięte przez administratora). Sam pracowałem na tej firmie kilka miesięcy, nigdy prawie nie siedzi sie w robocie 8 godzin. Kasa płacona pod stołem za nadgodziny. Nic dziwnego w tym obozie jest praca po 12 godzin i więcej. PIP i skarbówka powinna się tym zainteresować.

Zostaw merytoryczną opinię o Hml-Projekt Mirosław Wyderka - Pniów

• Jak się pracuje w Hml-Projekt Mirosław Wyderka?

Zobacz opinie na temat firmy Hml-Projekt Mirosław Wyderka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hml-Projekt Mirosław Wyderka