Opinie o Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A. w Bytom

Mariu57 Nowy wpis

Witam Jak wygląda obecnie praca w tej firmie ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A.?

Franek69 Nowy wpis

Kuwa, kto zadaje takie pytania ......

Wojtek

Szkoda, że nawet bardzo dobry pracodawca, a takim jest firma, nie jest doceniony za starania jakie robi, polecam pracę.

@Wojtek

Co ty pierdol.....sz jakie starania and..ej to jest bajkopisarz u niego nie da się zarobić pieniędzy bo on by chciał płacić 3tys.za miesiąc i nie ma żadnych wypłat jak ktoś pisał 4 +premia za spalanie płaci z kilometra poniżej niż wszystkie inne firmy w okolicy a tej firmie nie da się zrobić więcej niż 7.5tys. a z tymi składkami że "nic pod stołem" to trzeba zweryfikować.I proszę nie wierzyć w w wysokie zarobki w tej firmie bo powyżej 3.5 za mies. to prawie niemożliwe tu kierowcy jeżdżą od1mies. do 3mies. i następny jeszcze jakiś czas będą się trafiać naiwniaki a pewnym czasie te MAN-Y będą stały bo już każdy zna tego marnego pracodawcę Dziękuję za uwagę żadko pisze komentarze ale nie wytrzymałem jak ktoś pisze same pozytywy na temat tej firmy co jest nieprawda

@Kasia

Wcześniej było kilku kierowców, którzy pracowali kilka lat

@Franek69

Byli pracowali i zarabiali 3tys.a właściciel tej firmy został z zarobkami 5 lat wstecz

Marian
@Kasia

a i jeszcze jedno Piszcie o odpowiedniej firmie a nie o zrzeszonych konduktorach. Miłego dnia kierowca .Nigdy nie powiem złego słowa o Szefie.AA

Były kiero
@Marian

Hehe 3 wpisy jeden po drugim prawie o tej samej godzinie pod innym nickiem chyba ktoś próbuje na siłę sobie renomę poprawic. Prawda taka że w tej firmie Panowie się nie dorobicie. Chyba że nerwów i siwych włosów to na pewno wam przybędzie. Były pracownik Pozdrawiam

@Kasia

Auta nie będą stały bo teraz jest coraz gorzej z robota dla kierowców. Podzwon sobie po ogłoszeniach to zobaczysz że wszystko pozajmowane kilka godzin po ukazaniu się ogłoszenia. Niedługo to kierowcy będą się prosic o pracę za każde pieniądze

@Były kiero

Ile tam zarabiałeś ?

Byly kiero
@Franek69

3300-3800 jak było 4 to był dobry miesiąc jeździłem nie cały rok.

Ada6378 Nowy wpis
@Byly kiero

W sumie to nie ma się co dziwić. Bo niby na jakie zarobki może liczyć kierowca w firmie w której się więcej stoi niż jeździ

Czy kierowca żeby dostać się do firmy musi mieć doświadczenie duże w branży ?

Pietrek
@Karolina

Kierowca nie musi mieć doświadczenia ale i na wysoką pensje też niech nie liczy poza tym ok

@Karolina

Pietrek nie wiem kiedy pracowałes w PKM czy Pracujesz ale Pensje w porównaniu do innych i to co pisali ponizej to ziemia i niebo od wszystkiego podatek odprowadzony pensja na czas na miejsce nic pod stołem wszystko na Legalu w nocy spisz w dzień jezdzisz płaca dobrze wychodzi po 55-60 groszy z km wiadomo na okresie prubnym szef nie nawali Ci odrazu tyle ale jak nie chce mi sie za bardzo robić to przy 7500km mam 4000 na raczkę a jeszcze premia za dbałosc o sprzet i spalania nie przekroczy sie z miesiąca powyzej 33L/100 a tak jest zawsze to jeszcze 200-300 netto wpadnie.Pozdrowienia

Marian
@leon

To co mówisz to zwykle brednie. Kierowcy w tej firmie zmieniają się jak rękawiczki. Jeśli było by tak kolorowo to PKM miałby stała ekipę od kilku lat. A kierowca który najdłużej jeździ w firmie nie wiem czy rok przepracowal. Jeździłem nie dawno w PKM i za cały tydzień w trasie zarobki wynosiły ok 3500 to śmiech jak na tę czasy. A jeśli Ty chwalisz sobie zarobki 4000 za cały miesiąc po za domem to twoja sprawa a 7500km żeby zrobić w tej firmie to trzeba ostro zasowac minimum 2 rozladunki i załadunki dziennie jak wszędzie zdazysz. Odnośnie opodatkowania to też bym to zweryfikował. Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Waldek

Mam pytanie do obecnych pracowników jak wygląda praca w PKM Bytom jako kierowca Jakie wynagrodzenie czy kilometrówka? Jakie przebiegi się robi? Czy zgodnie z przepisami bez żadnych kombinacji? Dzięki za odpowiedź.

Jacek
@Waldek

Walduś tu jest nędza nie ma pieniędzy na nic żadnej myjni żadnej autostrady czasami omija viaTOLL płaci z kilometra około 50groszy ale nigdy nie więcej na byle jakich trasach. Ciagle pretensje że many za dużo palą ale co zrobić jak ciągle 24T. Ogółem szukaj czegoś lepszego

Kiero2

Spokojna robota, bez żadnych przegięć

Franek

@Łukasz Niestety na forum z reguły piszą ludzie niezadowoleni często z własnej woli!!

Piotrek$

Wy za te śmieszne przebiegi miesięczne 6-7 tys km chcieliście dobrą wypłatę ? Zeby dobrze zarobić to trzeba by zrobić 9-10 tys km po kraju , ale to nie w tej firmie

Łukasz
@Piotrek$

A to dlaczego nie w tej firmie?bo właśnie się zastanawiam nad podjęciem pracy w tej firmie.Moglbys rozwinąć swoją wypowiedź?co jest nie tak w pkm ?bo na rozmowie byłem to zarobki są obiecywane dużo wyższe niż tu na forum piszecie i auta jak na kraj też miłe

Olek

W firmie kierowcy zmieniaja sie jak rękawiczki srednia zarobkow to 3500 sa miesiace ze zarobki wynosza 3100 a w grudniu jak dostaniesz 2500 to wszystko. Nie polecam nikomu z kierowcow aby zaczynali przygode z pkm bytom. Jazda glownie po skladach budowlanych zakaz autostrad płatnych parkingow. Jak pojedziesz dluzsza droga zaraz dostajesz smsa z pretensjami. Ciagle zale o spalanie. Duze wymagania niskie place... Na myjnie pieniedzy nie ma auta sa myte na podworku. Czyli ogolnie kasy nie ma na nic autostrady parkingi myjnie nic z tych rzeczy nie wchodzi w gre

Paweł87

Może ktoś z obecnych pracowników napisać ile obecnie mozna zarobic w tej firmie ? Ile km się robi miesięcznie ?

Tymon

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje oraz jakie ma umiejętności do wykonywania pracy.

Linda
@Tymon

Sorry ale w tej firmie nie da się zarabiać bo nie dostajesz dobrej "roboty"i o czym tu mowa żeby "zapracować"?

Adahko
@Linda

A możesz sprecyzować jaką robotę dostajesz ?

Linda
@Adahko

Nie moge Bo to nie jest forum dyskusyjne dla pracodawców ????????????????

Adahko
@Linda

No niestety nie zgadłeś. Nie jestem pracodawcą

amyhy

Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie w transporcie krajowym ?

Anymo
@amyhy

Na takie jak kolega niżej pisał a wkrotkim mięs. to i mniej szukaj lepszego siefa

@amyhy

dobre kewstia o jaka Firme pytasz bo tu jest pomieszanie z poplątaniem nawet nikt nie widzi i pisze na forach o 2 roznych firmach

@amyhy

jezeli o pkm to to co pisze Damian i krótkie miesiące i takie zarobki to bzdura i paranoja ja pracuje tam 4 lata i nigdy nic takiego nie miało miejsca dodatkowo premie na swieta itd a kierowca który przepracował miesiąc i narobił wiecej szkód niz pozytku co Ci napisze ,trzeba zaczac najpierw od siebie.Firma ma młody tabor serwisowany auta zawsze zatankowanie niczego w autach nie brakuje wyposazone we wszystko a temu co sie nie chce robic i przyjdzie zaraz bo zdał prawojazdy i wielki driver i che odrazu 8 tys na kraju zarobki sa dobre i od wszystkiego jestes opodatkowany a nie pod stołem jak u innych rzycze powodzenia tym co pisza na Tym Forum odnosnie 2 Firm ja Pisze o PKM Bytom Leon

Piotrek

Na 3 tys x niewielkim haczykiem nie polecam

@Piotrek

chłopie ale bzdury piszesz ja takiej pensji to w zyciu nie miłem w PKM najnizsza jaka miałem to 3762pln a normalnie 4 i powyzej otrzasnij sie co ty na okresie probnym chcesz zarabiac tyle co my pokaz najpierw na co cie stać!!!!! i od wszystkiego jestes opodatkowany i ozusowany

3800-4500

3800-4500

Damian

Nie polecam pana And....ja Abr......ka jako szefa dla kierowcy człowiek zakłamany jednym słowem oszust obiecuje złote góry a później przelewa 3tys. za miesiąc i z pretensjami do kierowcy bo ile by chciał zarabiać !!! ogólnie dla zainteresowanych pracą nie polecam szkoda czasu i nerwow

Kierpop

Firma mało sprzyjająca kierowcom jedyne plusy dla firmy transportowej to sprawne auta zatankowane auta i wypłata na czas ale 3.5-3.8 tys to na te czasy i na tę robotę kurierską ( 2-3 mijsca Roz. ) I króciaki wymagania co do spalania wysokie zakaz autostrad płatnych gotówką i płatnych parkingów

Dominika
@Kierpop

Chciałabym dopytać, czy te widełki płacowe, które podajesz w swojej wypowiedzi, to kwota netto, czy brutto? To na pewno istotne z punktu widzenia osoby chcącej podjąć pracę w PKM BYTOM. Jak wygląda czas pracy w tym miejscu? Czy jest on w jakiś sposób regulowany?

Kierpop
@Dominika

Kwota jest podana netto do ręki od całości ZUS odprowadzany czas przestrzegany

Dominika

Czy PKM BYTOM poszukiwało w ostatnim czasie kierowców? Jakich warunków można się spodziewać na tym właśnie stanowisku? Obecnie na rynku pracy ciągle jest wielu kierowców, którzy poszukują optymalnych warunków zatrudnienia oraz bezpieczeństwa i stabilizacji.

jasiek

może coś więcej o tej współpracy @Anna, firma ma dobre opinie i ja też zastanawiam się nad współpracą z nimi

Współpraca układa sie od 3 miesięcy rewelacyjnie. Pozdrawiam cały zespół pkm

elogistyk

Rzeczywiscie potwierdzam. Frima sie rozrosla i niezle prosperuje. Ciekawy zespol i maja nowoczesna technologie.

spedytor

jestem spedytorem i wiem jak sie pracuje z ta firma - jednym słowem (usunięte przez administratora) dobrze. Pełen SZACUN dla was.

Super firma

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A.
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Stanisława Witczaka 135
    41-902 Bytom
  • REGON: 240315367 KRS: 0000250696

Związek Zawodowy Konduktorów PKM Bytom S.A.