Opinie o 3Qq Pro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy 3Qq Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 3Qq Pro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3Qq Pro Sp. z o.o. w Wrocław

Agata Nowy wpis

Mam nadzieję, że sytuacja pracowników nie jest taka negatywna jak najemców, którzy tutaj komentowali. Mnie jednak interesuje właśnie zatrudnienia, dlatego na tym się będę skupiać.prosze powoedziec, czy wypłaca pieniądze pracownikom normalnie i czy to są rynkowe kwoty?

Lidia

Na forum pojawiło się dużo negatywnych opinii co do firmy. (usunięte przez administratora), nie zwracali kaucji i (usunięte przez administratora)najemców. Dodatkowo na żadne zgłoszenia nie reagowali. Dalej tu tak jest z ich stosunkiem do najemców? Może coś do teraz się zmieniło i ludzie są zadowoleni ze współpracy? Miał ktoś ostatnio z nimi do czynienia i powiedziałby o tym coś więcej?

Lidia

Zaraz czyli te dokumenty wciąż jeszcze nie zostały do Pana wysłane?

Lidia

Do teraz widzę, że nikt się do tego nie odniósł, widocznie chyba nikt z firmy w ostatnim czasie tutaj nie zaglądał?

Paulina

W sumie nie wiem o jakie prześladowanie chodzi, ale rozumiem, że sprawa jest teraz w sądzie, tak? I dotyczy tego zwrotu kaucji? Jaka to była kwota?

Prześladowany Nowy wpis
@Paulina

Nie może być już żadnego sądu, prawna strona wygląda następująco: firma w jednym i tym samym schemacie zarzuca klientowi usterki bym nie oddawać kaucji.

inna Nowy wpis
@Lidia

They (usunięte przez administratora) my deposit 5000 zl last month. Just saying that they have no money to return it back.

Iwo Nowy wpis

Cześć. Mam doświadczenie na rynku nieruchomości i zaciekawił mnie profil tej firmy. WIecie może, czy szukają tu od czasu do czasu osób, które wyszukiwałyby nieruchomości pod inwestycję? Może na pełen etat można tu się zatrudnić, aby z chętnego do pracy człowieka, jak ja zrobili specjalistę w swojej dziedzinie? To już takie moje małe marzenie, aby nim się stać ale jestem świadom, że trzeba zacząć od początku. Jest ktoś chętny napisać, jak tu wygląda praca i jak w ogóle zacząć? W sieci niestety mało informacji konkretnych ;/

Lokator ulubiony pani Ani :D

3QQ, a tak naprawdę Krajowy Fundusz zarządzania Najmem to jedna firma, która działa na niekorzyść swoich najemców. Stanowczo odradzam każdemu podpisywanie jakiejkolwiek umowy z tą firmą. Pierwszą sprawą jest brak kontaktu ze strony firmy, nie odpowiadają na e-maile, kontaktu telefonicznego kompletnie brak. Opiekun mieszkania wykręca się jak tylko może. Załatwienie jakiejkolwiek usterki w mieszkaniu trwa miesiącami. Kaucja nie zostaje zwrócona po zakończeniu najmu. Nie zostają przedstawione rachunki za media. Na koniec najemca dowiaduje się, iż są zaległości w rachunkach i kaucja nie starcza na pokrycie tych kosztów. To tylko kilka z (usunięte przez administratora), które ma zaszczyt robić ta firma. Więcej można poczytać wchodząc w Google na opinie firmy Krajowy Fundusz Zarządzania Najmem. Zapraszam również do kontaktu osobistego ze mną, bardzo chętnie udzielę szerszej opinii oraz pokażę wszystkie nieprawidłowości.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie 3Qq Pro Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Były lokator

Podczas podpisywania umowy i oglądania pokoju pan miły, aż do bólu. Podczas wynajmu powstały problemy przez lokatorów, którzy nie chcieli utrzymywać porządku, dlatego jedni brudzili a inni musieli za nimi sprzątać, nie można było się dogadać, firma zaczęła straszyć grzywnami albo wysyłaniem sprzątaczek za 1000zł, była kompletnie niepomocna, uniemożliwiała wczesniejszą wyprowadzkę pod groźbą zabrania połowy kaucji, co dla studenta jest równoważne z miesiącem utrzymania. (usunięte przez administratora) Podczas wyprowadzki i wdawania mieszkania, osoby, które wyprowadzają się jako ostatnie ponoszą odpowiedzialność za WSZYSTKIE osoby które tam mieszkały, co jest chore. Przedstawiciel firmy (taki miły podczas podpisywania umowy) zamienia się w hiszpańską inkwizycję i traktuje każdy szczegół jako cos godnego potrącenia z kaucji, a nawet coś co mogło być winą firmy podczas remontu ((usunięte przez administratora) pomalowanie kafelek farbą olejną (o czym nikt nie wiedział i podczas zbyt mocnego szorowania, farba odeszła co zostało odliczone z kaucji), kurz na najwyższych półkach kuchennych,w kuchni bez krzeseł i niemożliwym było wysprzątanie tego bez ryzykowania zdrowiem i upadkiem poprzez wspinanie sie na blaty. (usunięte przez administratora)

Mateusz Szypczyński

Serdecznie polecam firmę 3QQ! Nasza współpraca przebiega bardzo pozytywnie. Świetni ludzie, tworzący świetny biznes.

Zostaw merytoryczną opinię o 3Qq Pro Sp. z o.o. - Wrocław

3Qq Pro Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jurija Gagarina 14A lok. 1
    54-620 Wrocław