Opinie o Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka w Wolbrom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka w Wolbrom

Były kiero

(usunięte przez administratora) Warunki pracy totalnie inne od tych o, których jest rozmowa przed podjęciem pracy. W firmie zostali już sami pracownicy z Ukrainy, którzy godzą się na te warunki (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka

Kłamstwo

Pisaliście tu kiedyś, że sami Ukraińcy pracują, to prawda była? ja i tak teraz widzę na takim portalu oferty za kółko i chyba polscy kierowcy też mogą jeździć, skoro oferty są w naszym języku? Ja bym na autobus chciał się zgłosić na mój rejon, piszą o umowie o pracę, kiedy podpisywania jest ta na stale?

Jacek

UWAGA! firma nie zapłaciła mi, unika kontaktu, 5 faktur po terminie. Sprawa zgłoszona, zajmuje się nimi kancelaria. Jeśli ktoś z Państwa też jest przez nich poszkodowany podaję numer do kancelarii która prowadzi sprawę zbiorowo 731969300.

były kontrahent Nowy wpis
@Jacek

potwierdzam, nie płacą, 3 fv po terminie, sprawa w sądzie na prawie 20tyś. UNIKAĆ!!!

Nie rozumiem o co mogło chodzić z tym wizerunkiem firmowym o którym ktoś wspomniał teraz ostatnio ale widziałem ofertę dla kuriera i ciekaw byłem opisu warunków. piszą, że to stałe trasy w tygodniu. A w jakich godzinach wykonywane?

To możliwe z tymi fakturami o których tutaj niedawno napisano? Jakby miało to działać? Firma może nie mieć płynności a szuka pracowników? Widziałem tu w zakładce parę ogłoszeń, dlatego się zdziwiłem. Aplikował ktoś teraz niedawno może?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca C+E w firmie Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Generalnie to widziałem te opinie, w której jedna osoba współczuła kiedyś pracownikowi spedycji. Czy to jeszcze mogłoby być w pewnym sensie aktualne? Pytam, bo kiedyś mignęła mi po prostu oferta z widełkami od 4,400 do 6,600 zł. przynajmniej takie były tam wpisane. To podstawa? Jak natomiast można wyjść już z premiami? I w jaki sposób przeprowadzana jest rozmowa?

Seba

Nie polecam, unikają płatności za faktury, bezczelna szefowa, unikać takiego przewoźnika!

Czy w Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Były kiero

Dominika
@Były kiero

A możesz napisać, na czym dokładnie ten rozdźwięk polega? Ciekawi mnie, czy mówisz tutaj o wynagrodzeniu, czy też na przykład o formie oferowanej umowy. Na co można liczyć, jeśli chodzi o te kwestie, podejmując pracę w Firmie Usługowo Transportowej Olitrans Milena Pielka?

@Były kiero

Dziękuje za wyrażenie opinii. Proszę jednak, aby nie zamieszczać komentarzy mogących przejawiać jakąkolwiek dyskryminacje ze względu na narodowość pracownika. O umiejętnościach,doświadczeniu, profesjonalizmie i kulturze osobistej nie decyduje narodowość... A wracając do zamieszczonych przez pana danych - skąd takie informacje ? Posiadamy stały zespół profesjonalnych pracowników niezmiennie od kilku lat. Proszę zaprzestać umieszczać komentarze, które mijają się z prawda.

Znam
@Były kiero

Kłamstwa. Kto to wymyśla? I wypisuje te bzdury?

Kiero
@Były kiero

Ciekawe? Pracuje i nie jestem pracownikiem z Ukrainy. Pozostali też. Kto pisze te brednie ?

W firmie pracują tylko Ukraińcy

Zbigniew
@Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka

Kłamstwo

Patryk

Przestrzegam przed Panią (usunięte przez administratora) - nie płaci wynagrodzeń ani ZUS-u! Odradzam tam pracować!

Lena

Uwaga na Panią Milenę, szantażuje, że jak się nie usunie jej długu z giełd wierzytelności to nie zapłaci! Radzę iść od razu do sądu!

Bastek

Nie polecam, nie odbierają telefonów, bezczelna szefowa, nie płacą za faktury, współczuję spedytorce Pani Magdzie. Radzę poszukać nowej pracy!

Dominika

A pracownikom płacą w terminie? Masz informacje? Tylko faktury są przeterminowane czy ogólnie jest problem ze wszystkimi płatnościami?

chciałam się za pracą orientować a tu jakaś informacja o należnościach na forum została wrzucona. wiadomo o co chodzi? firma normalnie po krs działa to w czym rzecz? po opiniach widzę, że stabilnie się tu pracuje, wiadomo czy na przyszły rok byłyby ewentualne przyjęcia czy nie bardzo?

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka - aktualnie poszukują osób na stanowisko Kierowca. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Jaaa

Szanowny Administratorze - firma nie poszukuje aktualnie pracowników na stanowisko Kierowca a także na żadne inne. Powiem więcej - od ponad dwóch lat nie posiada wolnych etatów. Przestańcie zamieszczać te kłamliwe komentarze.

W Kielce Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik Samochodowy. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Kto wymyśla te kłamstwa

Szanowny GoWork proszę o zaprzestanie wstawiania tych kłamstw. Firma nie poszukuje pracowników! Nie posiada wolnych etatów od kilku lat! Publikujecie kłamliwe komentarze, że firma szuka pracowników na stanowisko Kierowca. Następnie na stanowisko Samodzielna Księgowa. A teraz - Mechanik Samochodowy i to w Kielcach. A w kolejnym komentarzu kogo firma będzie poszukiwała i w jakim mieście tym razem? Kto wymyśla u Was te kłamstwa? Pozdrawiam

Colombo

Częste rotację kierowców, brak wypłat wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy. Niestety odradzam.

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Samodzielna Księgowa w firmie Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka? Jak oceniacie jego przebieg?

Skąd pewność , że firma zatrudnia na stanowisku Samodzielna Księgowa ? A może firma korzysta z zewnętrznej firmy? Szanowny portalu przestań wymyślać już te dziwne pytania …

Czyli tak naprawdę nie ma u was aktualnie takiego stanowiska? A jakie są inne w takim razie?

Kierowca

Konkrety proszę ja akurat pracowałem w tej Firmie i pracuje spowrotem jakoś na brak kasy nie narzekam a jeżeli komuś się nie chce pracować to szuka dziury w moście

grosz
@Kierowca

I to jest dobra odpowiedz ha ha ha

Robert
@Kierowca

Pracujesz na stanowisku kierowcy w firmie Olitrans? Jeżeli tak to chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat tego stanowiska. Przede wszystkim interesuje mnie to, ile godzin dziennie pracujemy? W niektórych firmach trudno jest to określić, ponieważ uzależnione jest to od ilości towaru, który mamy do rozwiezienia.

Joanna
@Kierowca

Czy na pracę w Olitrans ,mogą liczyć również kobiety? Jest ciężka fizycznie?

Były
@Joanna

Szkoda czasu i nerwów :)

Joanna
@Były

Widzę, że nie polecasz pracy w Olitrans. Powiedz coś więcej, jak możesz. Co myślisz o atmosferze?

Kierowca
@Robert

Co to za dziwne pytanie ? Ty pytasz ile godzin dokładnie będziesz jeździł lub pracował w transporcie międzynarodowym? Przepisy to określają, które powinieneś znać

Byyły

Brak zastrzeżeń. Fajna atmosfera. Pracować trzeba jak wszędzie.

@Byyły

No jasne, że trzeba inaczej praca nie mogłaby nazywać się pracą! ;) A widzę, że w nicku masz "Były", zwolniłeś się sam czy oni robili jakąś "rotację"? Czemu już Cię z nimi nie ma, bo widzę że zastrzeżeń nie masz więc chyba było ok dla Ciebie?

Jaa
@Byyły

Dokładnie. Też tak uważam. Nikt za darmo płacić nie będzie wiec pracować trzeba, jak wszędzie. Ale wszyscy sie znają, lubią, to i atmosfera fajna.

@Karolina

Jeżeli nadal pracowałbym jako kierowca - to z pewnością w tej firmie.

Izabela
@Byyły

A czemu akurat w tej, te warunki pracy oferują lepsze niż w innych firmach?

Edyta
@Jaa

No to super z tą atmosfera, bo uważam ze jak jest dobra to i ludzie dobrze pracują. A tam sami młodzi ludzie w kadrze pracowniczej?

@Izabela

Ponieważ liczą się z każdym pracownikiem, traktują jak dobrego znajomego i co najważniejsze kierowca nie jest tylko kolejnym pracownikiem numer… jak w wielkich firmach.

Pełen profesjonalizm.

@Klient

Piszesz jako klient, że pełen profesjonalizm, to super, a jakoś konkretniej opowiesz coś więcej? Twoje spojrzenie jest bardzo ważne na to wszystko. Co Ci się w nich podoba a co byś zmienił, żeby było lepiej?

@Karolina

Zawsze rzetelnie wykonane zlecenia i zawsze na czas. Przewoźnik godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka - Wolbrom

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka?

Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Firma Usługowo Transportowa Olitrans Milena Pielka