Opinie o Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości w Kraków

Roksana

No coz.. Kontak telefoniczny i osobisty bardzo ograniczony . Ale fachowa opieka i obsluga klienta podczas prezentacji i zalatwieniu formalnosci zakupu/sprzedazy to wynagradza.Wiedza kazdej oferty naprawde wielka a prowizja za usluge znikoma. Jednym slowem POLECAM to biuro....Szybko milo i konkretnie. Napewno skorzystam ponownie i pozdrawiam pania Jadwige.

Jadwiga
@Roksana

Kontakt utrudniony ..przepraszam za wiecznie zajęty tel,ale wiele klientów dzwoni a pozostali oglądaja :) , prosze zostawiac wiadomośc- ODDZWANIAM

marta

pozytywnie oceniam dzis prace w terenie, ogladaliśmy działki i po przekazaniu wszelkich informacji sprawdziłem - jest ok, zadnej ściemy , umówieni jesteśmy z włascicielem na rezerwacje - polecamy biuro,

własciciel

z tym biurem współpracuje przy kolejnej mojej inwestycji, zawsze miło i profesjonalnie, moi klienci równiez są zadowoleni wiec polecam

klient

siedziba i biuro jak wiele innych , ofert dużo a o konkretne trzeba pytac bo znają wiele więcej niz jest wystawione , kupiłem dom i jestem zadowolony, ogolnie jest ok i polecam bo tania w porównaniu z innymi biurami prowizja

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Agata i Jacek

Dzieki posrednictwu biura udalo mi sie sprzedac mieszkanie z ktorym bujalem sie w innych biurach rok czasu. Wszystkimi papierami i sprawami notarialnymi zajela się Pani Jadwiga. Ja tylko z zona postawilismy kropke nad i aby dokonczyc tranzakcje. Prowizja w porownaniu z innymi biurami byla naprawde niska . Dziekujemy za caloksztalt i zapraszamy z zona na Wiaderko kawy.

Polecam, szybko i zarazem dokladnie i o czasie , biuro spoko..polecam raz jeszcze

Magda

Sprzedalam dzialke za posrednictwem tego biura , wszystkie dokumenty zalatwione i dostarczone byly do notariusza , szybko, sprawnie i milo ,polecam

Jaka umowa obowiązuje w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości podczas okresu próbnego?

jm

Nie ma okresu próbnego :) , umowa o prace, umowa na staż z urzędem pracy lub umowa na czas określony ..

Joanna S

W dniu dzisiejszym miałam okazję uzgadniać warunki zakupu mieszkania. Polecam serdecznie Pani Jadwiga bardzo miło i profesjonalnie przedstawiła nam ofertę. Polecam i pozdrawiam serdecznie .

Elzbieta

Korzystałam z usług agencji nieruchomości MN ,obsługiwała mnie pani Jadwiga ,byłam zadowolona ,pani Jadwiga przygotowała mi propozycje domów,dokładnie takie jakie mnie interesowały ,zadawałam dużo pytań i ta pani była dobrze przygotowana i bardzo szczegółowo odpowiadała na moje pytania .To miła, uprzejma i kompetentna osoba .Polecam.Elzbieta

Czy Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości praktykuje "luźne piątki"?

LUZNY PIATEK

Luźny piątek zwany „Casual Friday” w wielu korporacjach oznacza możliwość przyjścia do pracy w piątek w swobodniejszym stroju .. Luźny piątek nie zezwala na przyjście do pracy w czymkolwiek....

Tamara

Podpowiedzcie jakie umowy stosuje firma ze swoimi pracownikami?

własciciel
@Tamara

umowe o prace , z emerytami wojskowymi - umowa o dzieło

Rogacz

Nie polecam sprzedaje nieruchomości które sa nieaktualne, szkoda czasu i nerwów

jadwiga malara
@Rogacz

Prosze napisac KTÓRE to są nieaktualne oferty w dniu prezentacji ???? Jeśli się ktoś zdecydował po Pana oglądaniu no to na to wpływu nie mam :( i nie jest to powód do wypisywania takich opinii ...

Wilków

Ostatnio miałam możliwość sprawdzenia biura Pani Jadwigi. Napiszę szczera opinie bo nie ma co siebie nawzajem oklamywac.. biuro czynne od poniedziałku do niedzieli to jest duży plus ...jestem osobą pracująca i w tygodniu ciężko znaleźć czas a Pani Jadwiga poświęca każdy dzień na pokazanie wybranej nieruchomości, zaproponuje podobne nieruchomości..zna każda cenę i dom na pamięć co jest dla mnie -ogromnym plusem dla Biura. Jest uprzejmą osoba która z uśmiechem i zaangażowaniem podejdzie do każdego.. dzwonilam do innego biura kobitka niewiedziala o jaki dom chodzi gdzie i co sie dookola niej dzieje ..w Tym biurze jest pelen profesjionalizm ! Podejście do klienta jak najbardziej na plus !!! Jedyne co Pani Jadwiga powinna zrobić to zatrudnić kogoś do odbierania telefonów bo klientów chyba dzwoni tysiące że nie można się dodzwonić :) Z OGROMNĄ CHĘCIĄ POLECAM WŁAŚNIE TO BIURO !!!!

mieszkaniec osiedla

Ta Pani poleciła nam domy w Niepołomicach , wszystko z biurem ok... ale terminy dewelopera sie wydłużają Moje sugestie dla Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości: Co do biura brak zastrzeżeń, oferta przedstawiona profesjonalnie , prowizja do biura wynegocjowana negocjowalna więc ok:) ,polecam Lubię atmosferę w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości za: miła prezentacja

Klient
@mieszkaniec osiedla

Widać że wpis sama sobie pani zrobiła ,profesjonalizm ha ha Skasować i ... PS. Moje sugestie dla Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości : zniżyć cenę bo jakość i kosmiczne ceny za usługę nijak się mają do tego co pani robi .

Mariusz
@mieszkaniec osiedla

Mógłbyś napisać, jak to się właściwie stało, że trafiłaś akurat na firmę Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości? Doradca sam skontaktował się z Tobą, czy może poszukiwałeś biura nieruchomości, które poleci Ci warty do kupienia dom zgodnie z Twoimi preferencjami? Przedstaw proszę, jak to dokładnie wyglądało.

iwona

W przeciwieństwie do konkurencyjnych biur to bardzo uczciwie podchodzi do prezentowanych ofert, pomaga we wszystkich potrzebnych sprawach przy sprzedaży , szybko załatwia dokumenty do notariusza , prowizję można negocjować i ogólnie jest bardzo ok, polecam, sprawdzone biuro w pażdzierniku 2018. Moje sugestie dla Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości: zatrudnic osobe do odbierania telefonu, bo Pani jest często zajęta w terenie pokazywaniem ofert :) , ale oddzwania Lubię atmosferę w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości za: podejście do klienta , dyspozycyjność 7dni w tygodniu i konkretne miejsca spotkań a nie daremny czas w biurze

Klient
@iwona

Normalnie jak by sama pani o sobie pisała

iwona

Czyżby konkurencja chciała dołożyć firmie i pisze takie niedorzeczne .....

Bartek

Odradzam tego pośrednika, kłamie na spotkaniach byle tylko sprzedać dom i zarobić prowizję.

Bea

UWAGA na tą Panią "agentkę". Ukrywa istotne fakty dotyczące nieruchomości. Radzę sprawdzac dokładnie wszystkie informacje, które są podane.

Jagoda

Uwaga na tą pośredniczkę - próbuje wciskać domy na ulicy Irzykowskiego w Krakowie, twierdzi że mają media co jest bezczelnym kłamstwem, nie liczy się z konsekwencjami jakie niesie taki zakup przez nieświadomego inwestora - amatora. Omijajcie to biuro i domy na tej ulicy!! Strata czasu i ogromne koszta!!!!!Prymitywnie kłamie w ogłoszeniach i na spotkaniu, liczy się dla niej tylko kasa!!!! Nie polecam!!!!

B
@Jagoda

Zgadzam się całkowicie

Zostaw merytoryczną opinię o Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości - Kraków

• Jak się pracuje w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości?

Jadwiga Malara Małopolskie Nieruchomości
3.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Fiołkowa 10 lok. 133
    31-457 Kraków