Opinie o Transport-Spedycja Paweł Całka w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Transport-Spedycja Paweł Całka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Transport-Spedycja Paweł Całka o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport-Spedycja Paweł Całka w Olkusz

Piotr Nowy wpis

Muszę stanąć w obronie pana Całki bo mam wrażenie, że wszystkie opinie napisała ta sama osoba. W 2015 roku skierował mnie do pracy do pana Pawła Urząd Pracy. Zadzwoniłem pod wskazany przez urzędnika numer i poprosiłem grzecznie żeby podpisał kwit, że nie nadaję się do pracy u pana bo urzędnik wymaga. No i się zaczęło... Pan powiedział, że nie podpisze i zaczął się festiwal obietnic. Powiedział, że zrobi mi kurs ADR, kurs językowy i że bardzo dużo u niego zarobię. Grzecznie odmówiłem tłumacząc się że nie pasuje mi taki system pracy (na tamten czas 3/1). Na to pan Paweł, że muszę u niego pracować bo on mi niczegi nie podpisze. Mam u niego jeździć i koniec. Pytanie do pokrzywdzonego kierowcy. Kto normalny w czasach w których można przebierać w ogłoszeniach idzie pracować do człowieka prawdopodobnie niezrównoważonego psychicznie? Jeżeli pan Całka w tych czasach znajduje do pracy osoby głupsze od sie to jest prawdopodobnie rekinem biznesu i należy mu tylko pogratulować.

Hanys Nowy wpis

Mialem latac w tej firmie ale ten Man zielony jest w stanie oplakanym opony tez taj jak piszecie.Auto servisowane w tir service na Tworzen 147 nic dodac

Hanys Nowy wpis
@Hanys

Oczywiscie co do tir service to polestam bardzo dobra firma

Baleron Nowy wpis

Potwierdzam opinie poniżej. Chłop myśli ze kupi nowe firanki i dywaniki, a auto mechanicznie samo się naprawi, takim dziadom IDT powinno zabierać licencję dożywotnio!!!!. Ogloszenie wisi na olx miesiącami, wszystko w temacie.

Widzę że nawet wpisów nie bojesz się ale napewno ktoś tobą zainteresuje się

Firma Transport-Spedycja Paweł Całka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Decyduj się z rozwiązaniem sprawy, bo następny wpis tu się pojawi i wiesz jaki.

Wojtek

Nie polecam!!!.Jeździłem zielonym Manem, auto wrak!!!!. Opony z przodu masakra (dwie różne) właściciel mówi że można jeździć, aż druty wyjdą bo to bridgestone, a druda dunlop. Kabina tak wybita ze butla z gazem mało co nie wyleciała przez szyberdach. W trzecim tygodniu wysiadło webasto(noc +2) dziad nie widzi problrmu,na deser wypada klocek hamulcowy. Po zjechaniu na bazę ten prymitywny człowiek zaczyna wymyślać rzeczy z kosmosu, ze popsuty fotel, alternator i ze z elektryka coś porobione jest :) (usunięte przez administratora) Chłop jest zwykłym oszustem który wymyśla różne usterki i próbuje obciążać kierowce (źle trafił :) rozliczam się co tygodniowo przez 11lat). Omijać szerokim łukiem, takich dziadów weryfikuje życie, dzisiaj mają jutro nie. Zwykły kiep!!!.

Diana

Dzisiaj Pan Paweł stawia warunki usunąć wszystkie wpisy to zuci nam jakaś kaske. Oddaj chłopie dług i nie bój się prawdy. Bo będą wszyscy wiedzieć co ty robisz z ludźmi.

Diana

Rok już obiecuje oddać dług, ale nic z tego, nawet nie patrzę na małe dziecko i sytuację życiową, nie ufajcie temu człowieku!!!

Wypożycza u ludzi sporą kasę i nic nie oddaje, człowiek jest nie wiarygodny, (usunięte przez administratora) z terminem oddania długów .Nie korzystacie z usług jego firmy i nie zatrudniajcie się.

Krzysztof

Jako administrator może blokować wpis na temat firmy bo ma coś do ukrycia. Jeżeli by było inaczej to by się nie obawiał wpisu przez byłego pracownika. A co do płacenia to nie radzę chyba że chcesz wzbogacić ta firmę życzę wtedy powodzenia. Nie oszukujmy się jeżeli chcesz pracować i zarabiać pieniądze to zapomnij o tej firmie.

Krzysztof

Nie polecam tej firmy nikomu bo będziesz chodził bez kasy jak ja.

Krzysztof

Nie radzę tu pracować bo nie płaci do końca jak mówi. Mnie jest winien za styczeń 2021r 433 zł i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kasy. A to jest za podstawę która za 19 dni zapłacił 1052 zł a miało być 1422 zł. Miałem zarabiać 5000 miesięcznie a gdzie reszta oprócz podstawy. U (usunięte przez administratora) się nie zadawać bo jak będziesz chciał odejść natychmiast to będzie cie straszył spedycja że poniesie karę. Jak ty powiesz spedycji że odchodzisz to nie ma kary on od spedycji

Zostaw merytoryczną opinię o Transport-Spedycja Paweł Całka - Olkusz

• Jak się pracuje w Transport-Spedycja Paweł Całka?

Zobacz opinie na temat firmy Transport-Spedycja Paweł Całka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport-Spedycja Paweł Całka?

Transport-Spedycja Paweł Całka
  • Romualda Traugutta 6 lok. 19