Opinie o Sklep Spożywczy Ewa Olesiuk w Bielsk Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy Ewa Olesiuk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep Spożywczy Ewa Olesiuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Ewa Olesiuk w Bielsk Podlaski

Ciekawski

Wiadomo,że NIP jest nadawany na całe życie tak jak numer PESEL. Ja sprawdziłem w CIDG z ciekawości pod numerem NIP jest ,,Szczęśliwy Brzdąc, natomiast sklep ,,Julka,, od 2014 roku jest zamknięty.Wiec nie pisz głupot.A jeżeli masz wg mnie problem do Pani Ewy Olesiuk to załatw to poza internetem,a nie piszesz głupoty bo sam siebie ośmieszasz.Wspominajac o komornikach to ze statystykami w Polsce 73 % ma komornika

Były pracownik Nowy wpis
@Ciekawski

Tak wszystko P.Ewa Olesiuk legalnie prowadzi, że Skarbówka ją ściga,taka z niej kombinatorka, tylko pracownikom pensji nie wypłaca.Jest dobrze znana z tego w Bielsku Podlaskim jak i Białymstoku.

Iwona Nowy wpis

Rozumiem, że masz jakieś obiekcje co do Właścicielki tego sklepu spożywczego, ale to nie oznacza, że musisz ją od razu wyzywać. Napisałeś, że nie wypłaca ona należnej pensji pracownikom. A czy Tobie udało się otrzymać wszystkie zarobione pieniądze?

Były pracownik Nowy wpis
@Iwona

P.Iwono kto kogo wyzywa? Cóż to za pomówienia z Pani strony? Osoba napisała widocznie jaka jest prawda o P. Ewie Olesiuk ,ma do tego prawo ,aby wyrazić swoją opinię. Widocznie coś w tym prawdy jest,skoro ludzie piszą takie opinie w internecie na jej temat. A nikt nikogo nie wyzywa!

Ewelina Nowy wpis

Teraz mieści się w Białymstoku na ul.Aleja Jana Pawła II 59 lokal 1. Żłobek Szczęśliwy Brzdąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Ewa Olesiuk - Bielsk Podlaski

Sklep Spożywczy Ewa Olesiuk