Opinie o Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka w Olsztyn

Kinia Nowy wpis

Szukam teraz pracy jako kelnerka, a opinie tu nie były zbyt pozytywne. Jednak trochę czasu już minęło, zauważyliście zmiany? Atmosfera stała się lżejsza, kontakt z szefostwem bardziej przyjazny? I znacie może aktualne stawki dla kelnerki? 3 lata temu podawali w ofercie 19 zł brutto i umowę o pracę. Podstawa bez napiwków wychodzi wyżej niż minimalna teraz?

Ula Nowy wpis

Wszystkich hejtujących zachęcam do spojrzenia wgłąb siebie, aby zacząć opisywać zachowanie drugiej osoby. Czy Państwo mają jakieś inne zajęcia w swoim życiu? Czy może wstajecie rano i szukacie pretekstów do komentowania? Karma wraca.

Xyz Nowy wpis

A ja polecam szefowej udać się na terapie, bo najpierw trzeba przepracować swoją nienawiść i agresje żeby dopiero potem pracować z ludźmi.

Pracuję w tej firmie od kilku lat, niektóre opinie są wyolbrzymione , nieprawdziwe. Kamery posiadamy i wbrew pozorom są potrzebna nam pracownikom. Gdy jesteśmy na zapleczu widzimy czy ktoś jest na sali. Opinia Xnps czyli Marty jest skrajnie nieprawdziwa. Za niewykorzystany urlop dostała ekwiwalent. (usunięte przez administratora)?! Rzeczywiście miał miejsce ze strony pracownika. Został on o to oskarżony. Poza tym Sz. Sama to zgłaszałaś.

Zonk?

Fragment niejakiej Marty pomine, bo nie znam. Co do reszty, to dobra próba z tymi kamerami, ale nikt się nie nabierze. Wygląda na to, że zostało juz zapomniane ile obelg i wyzwisk w stronę pracownika było kierowanych, ile osób przez to traciło siły i z bezsilności zwyczajnie plakalo na zapleczu czy w toalecie. Idealny przykład odwracania kota ogonem, brawo, zwrócić uwagę na jedną sytuację (w dodatku między pracownikami), przykrywając 50 innych. Jakże "cudowna" jest ta praca. Chcemy się licytować? Bo mogę powymieniać wiele innych rzeczy.

Iza
@Zonk?

Ja myślę, że możesz próbować się licytować w takim razie. Bo ja nie rozumiem jak to jest, że opinie naprawdę są tak tragiczne a ktoś tu pracuje od kilku lat i sobie chwali. Czyli wszystko tutaj zależy od punktu widzenia chyba?

Kwas
@Iza

Naprawdę trzeba tłumaczyć ten JEDYNY pozytywny wpis? Który de facto miał na celu polepszenie bardzo negatywnego wizerunku firmy i przedstawienie innych osób, które pisały tu swoje opinie, jako tych faktycznie zlych i przesadzających? Czy może Pani Iza domyśli się sama co tu zaszło? Bo jeśli nie jest Pani ani nigdy nie była związana z tą przykra firma, to dyskusja jest zbędna, bo gdyby Pani była, to takie pytanie by nie padło. A punkt widzenia osoby która zawsze się płaszczy i bezmyślnie przytakuje i brak jej własnego zdania, z powodu strachu przed reakcja szefostwa, jest moim zdaniem nic niewarty.

Iza Nowy wpis
@Kwas

No ale spokojnie, takiego kwasu wylewać nie musisz od razu. ;) Przecież to logiczne, że jeden pozytywny nie naprostuje wszystkiego co tu padło. Jednak to nie zmienia faktu, że ktoś mógłby mieć odmienne zdanie Ciekawa jednak jestem punktu widzenia z drugiej części barykady, ale raczej szefostwa to tutaj nie spotkamy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
flipflap

!! Najgorsze miejsce pracy jakie istnieje !!

@flipflap

Jestem sceptyczna do takich emocjonalnych opinii. Bije przesada na kilometr. Niby co takiego się tam dzieje ?

@Emilia

Proszę poczytać wcześniejsze komentarze, myślę, że nie ma sensu więcej się rozpisywać. Wszystko co tu jest napisane jest najbardziej wiarygodne. Lokal powinien dawno przestać funkcjonować.

flipflap

!! Najgorsze miejsce pracy, jakie istnieje !!

Xyz

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Wystawione tu opinie są jak najbardziej adekwatne.

Pracownica

Serdecznie nie polecam tego miejsca pracy. Pani Mariola (jeżeli zasługuje na taki zwrot grzecznościowy) jest osobą niezwykle fałszywą. Jak potrzebuje pomocy jest niezwykle miła i uprzejma, natomiast gdy ma wszystko czego chciała jest arogancka. Prowadząc firmę powinno się mieć szacunek do swoich pracowników, którego ta kobieta nie posiada. Nawet do pracowników długoletnich, z którymi współpracuje od kilkunastu lat. Każdego dnia pracownicy obawiają się odwiedzin ,,szefowej" w lokalu, ponieważ potrafi robić awantury publicznie i całkowicie bezpodstawnie. Wieczny stres i obawa przed niespodziewaną wizytą. Mobbing na porządku dziennym. Atmosfera wśród pracowników jest bardzo średnia, wielu rzeczy nie potrafią powiedzieć wprost. Każda wypłata jest zawsze ,,okrojona", w szczególności dla nowych pracowników. Obiecywane gruszki na wierzbie, które szybko zostają skonfrontowane z rzeczywistością. Podziwiam osoby, które pracują tam dłużej niż kilka miesięcy. Osobiście odradzam wszystkim pracę w tym lokalu. Sytuacji i rzeczy niewłaściwych, które dzieją się w tym miejscu jest naprawdę ogrom. Sytuacja została zgłoszona do PIP'u.

Xpxs

Witam was bardzo serdecznie odradzam tutaj pracować omijać to miejsce szerokim łukiem a mianowicie ludzie co piszą tutaj to jest prawda uciekajcie stąd jak najdalej a to dlaczego ? Jestem byłym pracownikiem , zatrudniają osoby na czarno później po czasie dostajesz umowę ale z inną datą co nie jest prawdziwa . Robiłam na kuchni , powinem robić swoją Robotę a nie robić za kelnerki mycie naczyń bo wiecznie albo na telefonie bądź urządzały sobie ploteczki ..... Do tego myły w ciągu tygodnia raz na tydzień stoły krzesła Jeszcze nie dokładnie to robiły gdzie miałam inne obowiązki , szefowa miała na to wywalone masz robić co ci każą , nawet pani jedna to jest menadżerka w czarnych włosach o byle g się czepiała , brak wolnych sobót co obiecali że będzie sobota raz w tyg wolna, czasami było że wgl w ciągu tygodnia nie miał nikt wgl wolnego . Nie wspomnę o brudzie co się do rąk i butów przyklejał , szkoda mi tych ludzi co dalej tam są i robią z siebie kozła . Co do czego szefowa jest zbyt chamska i (usunięte przez administratora) w pracy jest wyzwiska na pracownika przy klientach, ciągłe oglądanie na kamerkach co dana osoba robi .Nawet nie otrzymałem urlopu co powinienem a teraz rządają bym oddał pewną część kwoty więc porażka mówili że nic nie trzeba oddawać a tu kłamstewko ,które zostało zgłoszone ???? .Porażka wolę ostrzec was przed pójściem tam niż macie nie wiedzieć jaka jest tam sytuacja. Nie wiem ale dawno powinien być zamknięty lokal ???? . Do tego nie raz widzę na internecie,pisze szukamy pomocy dla kucharzy taaaa …. To nie jest taka pomoc jaką myślicie musicie za siebie i za kelnerki robić tak jak napisałem wyżej .

XnMP

Sz.

Wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie, na jakimkolwiek stanowisku, czy kucharz czy kelner, serdecznie odradzam. Praca nie jest warta Waszego czasu, zdrowia, energii. Pracodawca jest strasznie zarozumiały, fałszywy, często chamski, wulgarny w stosunku do pracowników, (usunięte przez administratora) w tej firmie jest na porządku dziennym. Zarobki różnią się od tych, które są obiecywane. Wypłaty bardzo często się nie zgadzają (kwoty brakujące siegaja kilkuset złoty). Za wszelkie niepowodzenia życiowe frustracja pracodawcy jest wyładowywana na pracownikach. Ideą tej firmy jest, żeby jak najbardziej wykorzystać pracownika, następnie się go pozbyć. W środowisku pracowników również znajduje się osoba, która do tej pracy się nie nadaje, jej zadaniem jest donoszenie wszystkiego szefowej. Strasznie dwulicowa osoba. Reasumując nie polecam, a wręcz odradzam. Szczerze.

Xxxx

Niekomu nie polecam pracy tutaj!

Rafał
@Xxxx

Nie polecasz, ale dlaczego? Bo niczego nie wyjaśniłeś. Łatwo napisać negatywną opinie, ale już wytłumaczyć z jakiego powodu to nie starczyło ci chęci, a ja chciałbym się dowiedzieć więcej o pracy w firmie.

Emilia

Dopiero co szukali do Sushi-Ko kelnerów za 18-19 zł. Wiecie, czy już się znalazł ktoś na to miejsce, a może nadal można się zgłaszać do pracy? @Sylwia rozumiem, ale nie wyjaśniłaś, co się dokładnie stało. Pracowałaś w tej knajpie jako kto? Co się wydarzyło? No i jednak nazywanie w taki sposób człowieka niezbyt się ma do regulaminu tej strony. Tak uważam...

Sylwia

Uciekać jak najdalej! (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że ta łagodnie nazywając purchawa to przeczyta. Zakompleksiona, jednocześnie przekonana o swojej wspaniałości co nie ma pokrycia z rzeczywistością. Innych ludzi ma za nic chociaż nawet nie potrafi się zachować. (usunięte przez administratora) na pieniądze i pozwala sobie na zbyt dużo. Życie nauczy ją pokory i jeszcze będzie gorzko płakać. (usunięte przez administratora) i 2 metry mułu.

Gliza

Jak to mówią chłop wyjdzie że wsi ale wies z chłopa nie wyjdzie nigdy- to krótka charakterystyka szefowej

@Gliza

Okej, a podpowiesz co wynika z tego, że lokal Sushi Ko na Tuwima jest nieczynny, a od grudnia nie było nowych ofert pracy na stanowisko kucharz, choć w zeszłym roku były ponawiane co jakiś czas? Przez koronawirusa firma będzie się zwijała, czy mam mylne wrażenie i wyolbrzymiam...

Magda

@gliza nie macie dobrego kontaktu z szefostwem?

Dawid

Ktoś jeszcze odczuł mobbing?

Aaa321

Najgorsza z moich dotychczasowych prac, (usunięte przez administratora) współpracy z ta firma i szefowa. Mobbing, obserwowanie pracownika przez kamery przez cała zmianę. Również komentarze ze strony tej pani nie pomagały w zaaklimatyzowaniu się. Praca na czarno bez żadnej umowy, rozdając ulotki można zarobić więcej a tutaj bardzo dużo obowiązków bez podziału. Atmosfera tez bardzo przykra i negatywna. Polecam omijać te miejsce

Aneta

@Magda Z tego co piszesz to organizacja pracy jest taka że robi się wszystko po trochu? Nie ma typowo dla danej osoby wydzielonych zadań na stanowisku?

Magda

Pracowałam na czarno jako kelnerka w drugiej restauracji na starówce.Oczywiście na czarno za 2 tygodnie zapłaciła 400zł wyzyskuje ludzi to jedno, obraża i dokucza złośliwie pracownikom, przypuszczam że przez swoje kompleksy, dwulicowa. Nikomu nie polecam tam pracy mobbing i okropnie trująca atmosfera, którą wprowadza właścicielka.Obowiązki liczne zmywak, kuchnia, sala, kasa. Omijąć szerokim łukiem u mnie trauma na wiele miesięcy została.

Zostaw merytoryczną opinię o Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka?

Zobacz opinie na temat firmy Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sushi-Ko Mariola Nowogrodzka
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Juliana Tuwima 26
    10-900 Olsztyn