Opinie o F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski w Nowy Sącz

Paulina Zając Nowy wpis

Firma oraz osoba Pana Krzysztofa Bielskiego godna polecenia każdemu kupującemu. Wszystko jasne transparentne oraz na najwyższym poziomie. ...Zadowolony klient...

Antoni i Grażyna Nowy wpis

Zakup samochodu w firmie F H U AUTO HANDEL ''WOJTEK'' to trafiona decyzja. Bardzo dobry kontakt z Panem Krzysztofem, który odpowiada na każde nurtujące pytanie. Wysoka kultura sprzedaży. Samochód z pełną historią do wglądu. Jeżeli ktoś szuka używanego, sprawdzonego i zadbanego auta AUTO HANDEL WOJTEK to najlepsza opcja!????

Krystian Nawara Nowy wpis

Bardzo polecam ten komis :) Profesjonalne podejście do klienta, zero "kręcenia", możliwość spokojnego obejrzenia samochodu bez naganiania, odpowiedzi na nurtujące pytania, jazda próba i wizyta w warsztacie. Wszystko na najwyższym poziomie, bez żadnych problemów, w miłej atmosferze. Na pewno skorzystam ponownie z usług AUTO HANDEL 'WOJTEK', jeżeli będę chciał kupić auto lub sprzedać moje obecne :)

Marcin W.

Kupiłem auto u tego Pana, sprzedający bardzo miły, posiadał wystarczającą wiedzę o aucie, żeby zaspokoić moja ciekawosc, bez problemu wjechalismy na stacje diagnostyczną, nie było żadnych niespodzianek, to co było mówione przez telefon w 100% sprawdziło się na miejscu. Polecam!

Urszula Nowy wpis
@Marcin W.

No to super, że wszystko się udało i nie było niespodzianek. Sama szukam czegoś dla siebie. Jakie auto kupiłeś tak z ciekawości i za jaką cenę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Tomasz G.

Naprawdę dobre auta mają. Nie chciałem kupować w komisie ale prywatne osoby okazały się większymi krętaczami niż komis. Jak auto miało coś malowane to mówią bez problemu i dają miernik lakieru, wiadomo nie dyskwalifikuje to auta ale dobrze wiedzieć co się ma. Kupiłem od nich auto z dużym przebiegiem ale z pełnym serwisem i jestem bardzo zadowolony bo auto mimo 180tys jest jak nowe. Nie wiem skąd mają te auta ale polecam wszystkim

Karolina Blańda

Polecam komis, ponieważ można znaleźć ciekawe a zarazem sprawne i w dobrej cenie samochody (perełki), gdzie podobne auta w gorszym stanie są droższe. Zarazem sprzedający jest pomocny, udzieli rzeczowych informacji i można spokojnie obejrzeć i przemyśleć bez przymusu.

Jolanta
@Karolina Blańda

Skoro polecasz, domyślam się że dokonałaś zakupu :) pochwal się jaką perełkę znalazłaś? Sprawdzałaś auto u jakiegoś mechanika przed zakupem? Nawet jeśli nie, daj znać czy miałaś taką możliwość.

Olga

Dobrze ze podzieliles się opinią, widzę ze bardzo dużo tutaj jest osób które twierdzą że są poszkodowane. Zastanawiałam się jakim jest pracodawcą, może innym... Czy się łudze...

Jerzy

Bardzo dobry pracodawca, doświadczony znający się na rzeczy i szanujący pracowników, polecam!!

Dorota

Jestem po odbiorze bmw od Pana Krzyśka, i nie można nie napisać kilku słów odnośnie firmy F.H.U. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski jak i samego Pana Krzyśka, który jest niesamowicie profesjonalną osobą robiącą w życiu to co kocha i z prawdziwą pasją, pasją która przeradza się w profesjonalizm na najwyższym poziomie zarówno jeśli chodzi o obsługę klienta jak znajomość branży i fachową poradę. Jestem ogromnie zadowolona z samochodu jaki od Pana Krzyśka kupiłam daje naprawdę ogromną radość z jazdy do tego jest to samochód rzetelnie oraz uczciwie sprawdzony. Z czystym sumieniem polecam Firmą F.H.U. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski każdemu kto tylko poszukuje Uczciwej osoby która znajdzie dla nas samochód oraz samochodu bez żadnych wad ukrytych ze znaną historią:) Pozdrawiam i oczywiście Do zobaczenia:)

klient004

Chciałbym polecić pana z FHU AUTO HANDEL 'WOJTEK'. Zakupiłem ostatnio u niego auto i jestem zadowolony: odebral mnie z pkp, nie robil żadnych problemów ze sprawdzeniem auta w serwisie który potwierdził tylko bardzo dobry stan auta( oczywiście jak na swój przebieg i rocznik). Widać że pan ma bardzo obszerną wiedzę na temat VW. Podczas całego procesu zakupu bardziej się czuliśmy jakbyśmy kupowali pojazd od dobrego znajomego niż od typowego "handlarza". Negocjacje cenowe również przebiegły bardzo sprawnie. Przy rejestracji pojazdu okazało się że w tłumaczeniu jest "czeski błąd" ale po telefonie do pana już tego samego dnia miałem poprawne tłumaczenie drogą elektroniczną i teraz czekam tylko na oryginał który ma przyjść pocztą. Co potwierdza tylko że po zakupie auta można na niego liczyć. pół roku szukałem auta i mam nadzieję że auto zakupione ostatnio będzie mi długo i bezawaryjnie służyć.

M

Proszę o kontakt 698167474

Kinga S.

Super samochody,mila obsluga -BARDZO POLECAM

Ma

Proszę o kontakt 698167474

Wladzio

Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i doskonałe podejście do klienta. Auto perfekcyjne, bez żadnych wad, z pełną historią serwisową. Polecam z całego serca!

Jaś

Nie Nowy Sącz tylko Nowy Targ. Sprzedawca działa w Nowym Targu. Celowe wprowadzenie w błąd..

Janowiaki

Polecamy tą firme,atrakcyjne ceny :)

Gienek

Muszę się pochwalić zakupiłem samochodzik w tej firmie i jestem zadowolony,polecam

Kazek

bardzo polecam,dobre samochody :)

Paulina Keras

Hej.dzis na gieldzie zakupilam z tesciem samochod z tej firmy,wlasnie dotarlismy do domu,autkiem jezdzi sie super jestem przeszczesliwa..dziekuje panie Wojtku :) bardzo polecam

Sebek

Swietne ceny i duze upusty,bardzo polecam.Pozdro...

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski?

F.U.H. Auto Handel Wojtek Krzysztof Bielski
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gen. W. Sikorskiego 17 lok. 10
    34-400 Nowy Sącz