Opinie o Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j. w Kołobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j. w Kołobrzeg

Na ile do tego, jak tu się teraz pracuje, pasują słowa o pracowaniu bez umowy i bez pieniędzy? Które padły tu wcześniej. W jedynym ogłoszeniu, na które natrafiłem, które ma już jednak swoje lata, miała być umowa o pracę na czas określony dla operatora plotera. Przydałyby się więce jakieś nowe informacje, bo firma funkcjonuje, co potwierdzają oficjalne źródła.

Natalia

Chciałam się co nieco więcej dowiedzieć o firmie ale w Google informacja że zamknięte, strona internetowa chyba usunięta, ale w KRS nie ma info o jakimś zawieszeniu czy likwidacji. Co się dzieje na ten moment w firmie? Pisaliście o problemach z płatnościami, to zostało uregulowane czy nie ostatecznie? :p

Tig
@Natalia

Niestety zadnych pieniedzy nikt nie odzyskal :(

@Tig

i do dziś tak jest? a firma to prowadzi dalej działalność? pytam bo w rejestrze widzę, że aktywna a w googlach oznaczona jest jako tymczasowo zamknięta

Jełop Nowy wpis
@Natalia

Tak ukrywa się w Skalnie koło Trzebiatowa, prowadzi nową działalność na słupa. Wszystkie organy wiedzą gdzie jest co robi, niestety wiadomo jak jest w tym kraju że ściągalnością długów, można się migać w nieskończoność.

Prezydent Nowy wpis
@Jełop

Świat jest mały, a już na pewno Kołobrzeg i okolice. Ten pajac teraz ma nową babę do której się przykleił bo zobaczył że może coś od niej "wyrwać"... Oczywiście "zalał jej formę" by "zapieczętować" swoją "miłość" do niej ???? Ten typ ma juz czwórkę dzieci z trzema innymi kobietami i wciąż udaję ideała pod przykryciem swojego skur.....ństwa. W centrum Kołobrzegu ma swoich rodziców którzy maczali łapska w tym procederze czyli Danuta oraz (Ten typ z aspiracjami na Pana) o którym mowa w jednej z tutejszych wiadomości. Oczywiście kiedy dochodzi do ich spotkania to wszyscy grają perfekcyjną rodzinkę "zapominając" że pozbawili ludzi środków finansowych na życie. Zwykłe polskie cwaniackie ście......rwo. Z takimi tylko do sądu i nie odpuścić dopuki nie oddadzą tego co są nam winni...

BABA Nowy wpis
@Prezydent

Wyszła z tego najpiękniejsza forma na świecie. Podziękowania za uwagi dla autora ❤️

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.?

U nich podstawą to jest jedna rzecz, a mianowicie jak (usunięte przez administratora) cie na pieniądze których nigdy na oczy nie zobaczysz za swoją pracę. Poczytaj sobie opinie na temat tych złodzieji. Sprawa skierowana jest do sądu.

Madzia14

Wiesz ze złodzieja nie można nazwać w dzisiejszych czasach (usunięte przez administratora) Może Cie pozwać o zniesławienie taka dziadyga. Spokojnie karma wróci prędzej czy później, sądy działają na korzyść (usunięte przez administratora) nic nie poradzisz.

Jaki dress code obowiązuje w Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.?

Stefan....

Dres ubiesz sobie najlepiej Adidasa, bo "Code" w ich wykonaniu to po prostu WAŁEK...!!!! Idź lepiej do biedronki na sklep i z pewnością lepiej na tym wyjdziesz...

@Stefan....

Dość ciekawy sposób na krytykę... A rozwiniesz ją nieco?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Bardzo Januszowa firma, pracownicy robia za nic i bez umowy po kilku miesiacach, 'Szef' typowy wiesniaczek z aspiracjami na pana. Nie polecam!

Artur
@Marcin

Prawda. Nie polecam nikomu

@Marcin

Coś więcej można się dowiedzieć o tych ludziach..?

Antoni
@Big Ben

A chcesz tu pracować? Co cię przyciągnęło?

Drone
@Antoni

Artur czemu nie polecasz? Hmm?

Michal_figas

Tak naprawdę moja formą zawdzięczała wszystko oddanym i lojalnym pracownikom. Którym do dziś nie wypłaciłem zaległych pensji. Niestety bylem zbyt pazerny i moje rozrzutne życie zniszczyło tą firmę oraz relacje z bardzo pozadnymi i rozchwytywanymi pracownikami...

Michaś

Pracujesz bez umowy i bez wypłaty. Sprawa oddana do prokuratury .!!

Właściciele
@Michaś

Proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym komentarzem.

Michas
@Właściciele

Własciciele dobrze wiedza o kogo chodzi !

@Michaś

Witam. Jak przedstawia się sytuacja u Pana na chwilę obecną z tymi cwaniakami..? Wyplacili zaległości.? Pytam bo widzę że komornik sądowy pozabierał już im wszystko, auto, działka rekreacyjna też poszła pod młotek a na chwilę obecną otworzyli sobie lumpex na chacie by móc opłacić rachunki, bo najwidoczniej (usunięte przez administratora) się zaczęła palić.. Pytam bo rozważam również rozpocząć "góralski taniec" z tymi cwaniakami.

Siwy

UWAŻAJCIE!!! MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY W MIEJSCOWOŚCI SKALNO ZA TRZEBIATOWEM!!! STODOŁA OBOK DOMU BRAK ZAPŁATY I BARDZO DUŻE OPÓŹNIENIA ORAZ SZEREG INNYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCI, SZKODA PISAĆ NA CAŁĄ STRONĘ A4 ;)

Jejk
@Siwy

Uwaga prowadzi nowy biznes w tej miejscowości. Uwaga klienci i kontrahenci i inni petenci. Wisi mi jeszcze 1500, dług rośnie ;D poczekam jeszcze 3 lata żeby się nie przedawnil.

@Jejk

No a do jakiej kwoty oczekujesz, że przez te 3 lata urośnie? To jakoś prawnie procentuje czy sam sobie narzucasz w głowie takie bajery? ;p

J

Szukaja do pracy za darmo....

Bożena
@J

Pytasz czy stwierdzasz? Staż nigdzie nie powinien odbywać się za darmo.

Ewelina
@J

i co dużo jest chętnych ? choc nie widzialam ofert pracy w tym miejscu to moze nie jest tak źle jak piszesz i ktos tam jednak pracuje? za pieniądze :)

Madzia18

Gdzie są nasze pieniądze się pytam?

Czy pracownicy w Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j. dogadują się między sobą?

Piter

To jeszcze ktoś pracuje u niego ;D ;D ??? Praca dla ludzi i mocnych nerwach i portfelu, gra w "ile możesz wytrzymać bez wypłaty",... a jak nie masz... to sobie pożycz od kogoś;D

(usunięte przez administratora) zatrudniając obiecuje dobre pieniądze i tygodniówki. Po tygodniu nic. Po 2 tygodniach pytanie o pieniądze to odpowiada ze sam nie ma .. (usunięte przez administratora)

Diament

Uważajcie, teraz ma warsztat w Skalnie pod Trzebiatowem. Żeby nikt więcej się nie nadział i nie musiał czekać miesiącami na swoje wypracowane pieniądze oraz umowę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.?

Bernard

Chęci do pracy i uczciwość

Pan

Umowę dostajesz jak się sprawdzisz. Czasami wypłata opóźniona ale da się przeżyc. Szef się zawsze tłumaczy, ze zaraz będzie i jest. Koniec, końców wypłaca i potrafi z nawiązką. Jak ktoś chce pracować to pracuje. Jeżeli potrzebujesz dnia wolnego dostajesz bez problemu. Może kiedyś tam wrócę. Atmosfera dobra.

Zenek

Nie bardzo rozumiem o jakich szkoleniach wspominacie?

Czy w Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j. są szkolenia zewnętrzne?

Lolciu

Brak szkoleń. Szkolenia obiecane co prawda, ale na tym koniec. Wypłata znowóż spóźniona, nie wiadomo o ile jeszcze... niestety za 'przepraszam' nic nie kupię. Warto mieć odłożone pieniądze na pół miesiąca do przodu.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Piegaz Fagas

Nie dostaje się żadnej umowy, nie umiesz czytać? Chyba że pucujesz michaszkowi, wtedy może po miesiącach dwóch dostaniesz zleceniowke.

Dann

Pierwszy miesiąc bez umowy, da się przeżyć. Pracując dłużej, zauważasz, że firma dzieli się na dwie ekipy lepsza/gorsza. Stosunek 'starych' pracowników do nowozatrudnionych jest co najmniej karygodny. Tragiczny przepływ informacjj i rozdzielanie zadań. Czasem 10 minut przed końcem pracy dowiadujesz się o nadgodzinach. Praca od 7 do 16, system wynagrodzeń dość niejasny na początku przygody z 'firmom'. Nieraz bywa tak, że nie ma materiału do pracy przez dłuższy czas, później niestety trzeba 'gonić' termin jak już się pojawi. Ogólnie nie byłoby źle, gdyby nie załoga (oczywiście nie cała), niejasne przydzielanie zadań, nie każdy pracuje według swoich możliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.?

Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.
  • Św.Wojciecha 4
    78-100 Kołobrzeg
  • NIP: 6711730606 REGON: 320171722 KRS: 0000252208

Pe-Gaz D.Figas i Wspólnik sp.j.