Opinie o Dna Shapes Kwiatkowski sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dna Shapes Kwiatkowski sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dna Shapes Kwiatkowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dna Shapes Kwiatkowski sp.j. w Kraków

Ogłoszenia parafialne bielenia Nowy wpis

ogłoszenia Panie i Panowie. Wraz z managerami dwóch innych spółek (Signs i VD) podjęliśmy decyzję o kupieniu prezentu dla naszych szefów. Jako prezent wymyśliliśmy opłacenie vouchera do jednej z ekskluzywnych restauracji. Uzgodniliśmy, że zakładamy 30 zł od każdego pracownika. Dzięki temu uzbiera się pokaźna sumka 2 tys. zł. Kwota za którą mogą fajnie spędzić wieczór. Kwotę za naszą firmę zakładam z własnych pieniędzy. W związku z tym proszę o wpłaty najpóźniej do wtorku 20.12 po 30 zł w poniższych postaciach: gotówką - blikiem na numer 601 489 401 (mój prywatny numer) - na konto 32 1050 1445 1000 0090 6345 0549 (moje prywatne konto) Zdaję sobie sprawę, że stawiam Was przed faktem dokonanym i nie wszystkim się to może podobać, ale czasami nie ma czasu i miejsca na demokrację. Myślę, że nasi szefowie zasługuję chociaż na taki sposób docenienia. Prezent ten chcemy wręczyć dzisiaj podczas imprezy wigilijnej. Jednak mimo tego liczę na zrozumienie i komplet wpłat. Jeśli ktoś chce ten temat przegadać zapraszam na rozmowę do mnie do pokoju. Z góry dziękuję. Darek (edytowane)

Korozja kierownicza Nowy wpis

Firemka, w której każdy chciałby rządzić, a się do tego nie nadaje. Jeden drugiemu wchodzi w paradę i tak powstaje bałagan. Do tego lewusy na produkcji maszczące materiał. Sporo strat, błędów i kombinacji. I tak trzymać, bo o to przecież chodzi pucybucie.

Kiero

Nie polecam. Obiecanki obiecankami , a kasa pod stołem . Raz jest raz nie ma. Szefu wymagania ma z kosmosu i zdanie zmienia jak wiatr zawieje. Jedne co potrafią to nawijać makaron na uszy. Ogólnie żal

Zostaw merytoryczną opinię o Dna Shapes Kwiatkowski sp.j. - Kraków

Firma Dna Shapes Kwiatkowski sp.j. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Spawacz, Kraków - Grudzień 2023
  • Projektant / Projektantka CAD, Kraków - Grudzień 2023
  • Pracownik produkcyjny, Kraków - Lipiec 2023
  • Operator pras krawędziowych CNC, Kraków - Listopad 2022
  • Operator wycinarki laserowej CNC, Kraków - Listopad 2022
  • Projektant, Kraków - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Dna Shapes Kwiatkowski sp.j. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Dna Shapes Kwiatkowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dna Shapes Kwiatkowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dna Shapes Kwiatkowski sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dna Shapes Kwiatkowski sp.j.?

Kandydaci do pracy w Dna Shapes Kwiatkowski sp.j. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dna Shapes Kwiatkowski sp.j.
  • Cechowa 100B
    30-685 Kraków
  • NIP: 6793103642 REGON: 123206516 KRS: 0000523564

Dna Shapes Kwiatkowski sp.j.